خریدار ضایعات آهن در پیروزی تهران – 09125876456

ضایعات آهن پیروزی

خرید ضایعات آهن در پیروزی تهران ، آلپرت ضایعات با داشتن سال ها سابقه کاری و تجربه در زمینه خرید انواع ضایعات آهن در خدمت شما مشتریان محترم و گران قدر می باشیم .

ما بهترین و بالاترین قیمت را به شما مشتریان عزیز پیشنهاد می کنیم و انواع فلزات و ضایعات فلزی شما را خریداریم و هدف ما جلب رضایت و اعتماد شما مشتریان عزیز می باشد.

خریدار انواع ضایعات آهن در پیروزی تهران

ضایعات آهن ، مس ، آلومینیوم ، چدن ، سفاله آهن ، برنج و … و دیگر ضایعات فلزی شما را در محل خریدارهستیم .ما آمادگی خود را برای همکاری با کلیه سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی اعلام می کنیم .

ما می توانیم این ادعارا بکنیم که بهترین خریدار آهن آلات و ضایعات ساختمانی و صنعتی شما از جمله آلومینیوم و مس و برنج و کابل در پیروزی تهران هستیم .

خریدار ضایعات آلومینیوم

آلومینیوم، یکی از مهمترین و پرکاربردترین فلزات در دنیاست که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. با توجه به مزایای فراوان این فلز، تولیدات زیادی از آن به بازار عرضه می‌شود. اما این تولیدات نیز به همراه ضایعات آلومینیومی ناشی از فرآیندهای تولید می‌آید.

خریداران ضایعات آلومینیوم نقش حیاتی در زنجیره بازیافت این فلز ایفا می‌کنند. آن‌ها به عنوان پل ارتباطی میان تولیدکنندگان و صنعت‌های بازیافت عمل می‌کنند و تضمین می‌کنند که ضایعات آلومینیوم به طور مستمر جمع‌آوری و بازیافت می‌شوند.

ضایعات آهن

خریدار ضایعات مس

مس مجموعه ای از مواد با خاصیت است که امروزه آن را در بسیاری از کاربردها مفید می‌سازد. فلز، رسانای بسیار کارآمد گرما و الکتریسیته و علاوه بر انعطاف‌پذیر بودن، مقاوم در برابر خوردگی است. این فلز کلیدی برای بسیاری از پیشرفت‌های تکنولوژیکی انسان بوده‌است که مهم‌ترین آن‌ها الکتریسیته و ارتباطات تلگرافی بوده‌است.

مس یکی از ارزشمندترین فلزات موجود در زمان جمع‌آوری زباله و بازیافت ضایعات مس می‌باشد. با یک زندگی قابل بازیافت بی‌نهایت، مس در موتورهای، کامپیوترها، ساخت‌وساز، ماشین‌آلات صنعتی و چیزهای دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با این حال، قیمت‌هایی که خریداران می‌توانند به مقدار زیادی از ضایعات مس را به دست آورند بستگی دارد.

خریدار ضایعات چدن

امروزه مراکز بسیار زیاد و بزرگی هستند که ضایعات چدن را خریداری کرده و بعد از خرید ضایعات چدن آن را بازیافت کرده و در کارخانه‌ها عملیات ذوب و تجدید روی آن ها صورت می پذیرد تا سوراخ چدن های بازیافت شده اصلاح گردد و از آن مجددا آلیاژ خالص بدست آورد و بتوان آن را دوباره بعد از بازیافت و ذوب شدن در اختیار تولید قرار داد.

متاسفانه مجموعه ها و افراد بسیار زیادی اقدام به خرید ضایعات چدن از افراد ، شرکت ها و مناقصه ‌ها می‌ نمایند که قیمت خرید آنها بسیار بسیار پایین بوده و قیمت مناسبی را بابت خرید چدن نمی پردازند و همین دلیل موانع خرید و فروش ضایعات چدن بی شمار بوده و فروش چدن از حساسیت ویژه ای برخوردار است.

در صورتیکه شما و مجموعه تان قصد فروش ضایعات چدن را دارد و تمایل دارید ضایعات چدن خود را با بهترین قیمت و به صرفه به فروش برسانید همین امروز با شرکت آلپرت ضایعات تماس بگیرید تا چدن های شما را با قیمت بسیار مناسب و به صرفه از شما خریداری نماییم و از آن در تولید مجدد و کمک به تولید ملی بهره ببریم.

بهترین خریدار ضایعات آهن و آلومینیوم در پیروزی

یکی از مهمترین عواملی که نیاز افراد را به شناسایی مرکزی معتبر و شناخته شده در جهت جمع آوری و خرید ضایعات پر رنگ می کند، رها شدن از انبوه ضایعاتی است که در منازل و یا انبارها جمع شده اند و هم فضای زیادی را اشغال کرده اند و هم از نظر زیست محیطی آلودگی هایی را بوجود می آورند.

از جمله این ضایعات می توان به ضایعات صنایع و ضایعات منازل اشاره کرد. آلپرت ضایعات منصف ترین خریدار ضایعات منزل و با تجربه ترین خریدار ضایعات فلزی به صورت تناژ و یا با وزن کمتر می باشد. کلیه موارد زیر جزو ضایعاتی محسوب می شوند که توسط آلپرت ضایعات و در قالب بهترین خریدار ضایعات فلزی جمع آوری می شود.

 1. خریدار انواع ضایعات فلزی، غیر فلزی و داغی
 2. اوراقی
 3. داغی خودرو
 4.  سرب
 5. چدن
 6.  آهن پاره
 7.  تایر فرسوده
 8. یدکی و اقلام مازاد بر نیاز
 9.  اداری مستعمل و فرسوده
 10.  ماشین آلات و دستگاه های از رده خارج
 11.  روغن سوخته، برگشتی و یا سالم ضایعات ساختمان و منزل

قیمت خرید آهن ضایعات – 09125876456

تسویه حساب ما به صورت نقدی و در محل است و کار ما به صورت خدمات جزئی و کلی در تمامی نقاط کشور برای شما عزیزان است . خرید ضایعات استیل و برنج نیزمانند بقیه ضایعات به نرخ روز است .

ما در سراسر تهران ازجمله پیروزی تهران فعالیت می کند.برای فروش ضایعات آهنی به ما فقط کافی است که با ما تماس بگیرید .آلپرت ضایعات به شما این اطمینان را می دهد که هرگز از این که با ما همکاری کردید پشیمان نخواهید شد.

ضایعاتی پیروزی تهران

قراضه های برگشتی خط همان طور که از نام آن پیدا می باشد ضایعاتی هستند که از خط تولید عملیات فولادسازی و نورد سازی بدست می آید .

همچنین یکی از بهترین قراضه ها می باشند که با کمی دست کاری و برش کاری می توان آنها را در کوره قوس استفاد کرد و از قراضه های به ظاهر دور ریختنی بهترین استفاده را کرد اما متاسفانه این موضوع درخصوص اکثر قراضه های برگشتی صادق نمی باشد ، چرا که برخی قراضه ها دارای آلودگی بالایی می باشند و نیاز به پاک سازی دارندکه به دلیل بیشتر کردن کاری که باید برای تولید انجام شود گزینه مناسبی نیست.

بهترین خریدار ضایعات منزل در پیروزی

خریدار ضایعاتدر برخی از منازل با انبوهی از ضایعات و وسایل فرسوده ای مواجه شده ایم که سالهای سال است در انباری ها و یا زیر زمین ها جمع شده اند و علاوه بر اشغال کردن فضا باعث آلودگی هایی نیز برای محیط پیرامون خود شده اند.

بسیاری از مردم خواستار تماس با مرکزی هستند که بتواند هر چه سریعتر آنها را از شر این وسایل قدیمی و فرسوده رهایی بخشد و بالاترین قیمت را برای این ضایعات در نظر بگیرد.

آلپرت ضایعات بهترین خریدار انواع ضایعات منزل در تهران می باشد که تنها با یک تماس در سریع ترین زمان نیروهای خود را به سراسر مناطق تهران اعزام می کند.

درجه بندی ضایعات آهن

 • ضایعات آهن سوپر ویژه : آهن آلات ساختمانی از قبیل تیرآهن، خرده میل گرد، گوشه ورق ضخیم ، نبشی، ناودانی و لوله های ضخیم کمتر از یک متر
 • ضایعات آهن ویژه : شامل ورق روغنی سیاه و بدون زنگ زدگی، تکه نبشی، سر تیر آهن، انواع میلگرد و چهار پهلوی کوتاه قد، تکه ناودانی ، لوله سیاه ضخیم، کناره ورق های ضخیم، انواع تسمه های آهنی ضخیم، قالب های بتنی
 • ضایعات آهن درجه یک : لوله سیاه صنعتی ، قوطی و پروفیل بدون زنگ زدگی، انواع لوازم موتوری سبک و سنگین، شاسی اتومبیل سنگین، سر و ته آبگرمکن بدون رسوب، انواع ورق های روغنی و سیاه رنگ دار، ریل قطار، آهن آلات شرکت برقی با مجوزسر و ته شوفاژ بدون رسوب(با کسر)، انواع چرخ دنده،
 • ضایعات آهن درجه دو : ضایعات آهن درب و پنجره، تنه دوچرخه و موتور سیکلت، آبگرمکن بدون رسوب برش خورده، لوله بار گالوانیزه، لوله بار سبک، انواع توری، سیم جوش(با سی درصد کسر)، تسمه های کلاف شده، میل گرد کلاف شده، ورق های گالوانیزه، اتصالات گالوانیزه، بسته بندی بدون زنگ زدگی و فنرهای بانداژ
 • ضایعات آهن درجه سه : ورق گالوانیزه مستعمل و رنگ خورده، حلب بهداشتی فله، منبع اگزوز، شلنگ های فشار قوی سوخته
 • ضایعات آهن درجه چهار : انواع پلیسه زنگ نزده (با حداقل دو درصد کسر)
 • ضایعات آهن روغنی :به ورق هایی که به روش کار سرد تولید میشوند و در صنایع تولید قطعات خودرو و ماشین سازی و … کاربرد دارند.
 • ضایعات آهن گالوانیزه : به آهن آلاتی که پوشش گالوانیزه دارند اطلاق می شود مانند کانال های کولر، لوله آب و …

قیمت ضایعات آهن در پیروزی

طبیعتا ضایعات شامل اجسام و وسایل و قراضه هر چیزی می باشد و تعیین قیمت ضایعات باید بر حسب جنس و نوع آن تعیین شود . کارشناسان خرید ضایعات ما کلیه اطلاعات مفید پیرامون فروش ضایعات و نحوه قیمت گذاری ضایعات را در هر زمانی که با آنها تماس حاصل کنید در اختیارتان قرار می دهند.

بالاترین قیمت ضایعات را از ما بخواهید. بی نیازی از شرکت در مزایده های بزرگ برای فروش ضایعات به سبب پیشنهادهای فوق العاده ای است که آلپرت ضایعات به مشتریان خود برای خرید ضایعاتشان ارائه می دهد.

سوالات متداول خرید ضایعات آهن

قیمت ضایعات آهن بر چه اساس محاسبه می شود؟

جنس، وزن هر کیلو ، نوع  و نوسانات بازار آهن آلات نیز بر نرخ تمام شده ضایعات اثر دارد.

قیمت هر کیلو ضایعات در بازار روزانه دچار تغییر می شود؟

باتوجه به حجم بالای معاملات در بازار آهن آلات، قیمت ضایعات نیز روزانه و لحظه ای دچار تغییر می شود.

تسویه حساب در بخش خرید و فروش ضایعات  به چه صورتی انجام می‌شود؟

عرف معاملات ضایعات به صورت نقد انجام می‌شود.

ضایعات سوپر ویژه و ویژه چه فرقی با هم دارند و ابعاد هر کدام چقدر است؟

از لحاظ ابعاد با هم متفاوت هستند، اندازه‌ها در سوپر ویژه زیر 30 سانتیمتر می‌باشد.

هزینه حمل و نقل ضایعات به عهده مشتری خواهد بود یا فروشنده پرداخت می‌کند؟

هزینه حمل و نقل قل به عهده شرکت آلپرت ضایعات میباشد.

همچنین بخوانید:

خریدار ضایعات آهن در سرخه حصار تهران

خریدار ضایعات آهن در شهرک زیتون تهران

خریدار ضایعات در شهرک امیرکبیر تهران

خریدار ضایعات در خیابان توحید تهران

خریدار ضایعات در شهرک فاطمی تهران