خریدار ضایعات در میدان انقلاب

قیمت خرید ضایعات در تهران قیمت به روز می باشد و یادتان باشد که بهترین و بالاترین قیمت را برای فروش ضایعات تان از شرکت‌ها دریافت کنید در صورت ورود قیمت بسیار پایین هرگز ضایعات تان را به فروش رسانید.

اگر قصد دارید تمامی ضایعات شرکت کسب و کار و کار خانه تان را با بالا ترین و به روزترین قیمت به فروش برسانید کافی است همین امروز با مجموعه و تیم تخصصی آلپرت ضایعات با شماره ۰۹۱۲۵۸۷۶۴۵۶ تماس بگیرید. آلپرت ضایعات خریدار انواع ضایعات آهن ،مس ،آلومینیوم ، ضایعات ساختمانی و… می باشد.

قیمت خرید هر کیلو ضایعات آهن

قیمت خرید هر کیلو ضایعات آهن در  تهران و ایران به عوامل مختلفی مانند کیفیت، میزان ناخالصی، مدت پرداخت، هزینه حمل و نقل، دانسیته و ابعاد، نوسانات قیمت جهانی فولاد و … بستگی دارد.

در ایران، قیمت روز هر کیلو ضایعات آهن معمولاً توسط انجمن صنفی مراکز جمع آوری و خرید و فروش ضایعات آهن و فلزات تعیین می شود. این انجمن با برگزاری جلسات منظم، قیمت روز ضایعات آهن را بر اساس عوامل مؤثر بر قیمت، تعیین و اعلام می کند.

قیمت روز هر کیلو ضایعات آهن در ایران معمولاً به صورت روزانه اعلام می شود و در اختیار عموم قرار می گیرد. این قیمت ها معمولاً در سایت های اینترنتی و شبکه های اجتماعی منتشر می شوند.

عوامل مؤثر بر قیمت آهن ضایعات

عوامل مؤثر بر قیمت آهن ضایعات را می توان به دو دسته کلی داخلی و عوامل خارجی تقسیم کرد.

عامل داخلی

تقاضا و عرضه: مهمترین عامل مؤثر بر قیمت آهن ضایعات، تقاضا و عرضه آن در بازار است. هرچه تقاضا برای آهن ضایعات بیشتر باشد، قیمت آن نیز افزایش می یابد. تقاضا برای آهن ضایعات معمولاً از سوی کارخانه های فولادسازی و صنایع دیگر که از آهن ضایعات برای تولید محصولات خود استفاده می کنند، ایجاد می شود.

کیفیت: کیفیت آهن ضایعات نیز بر قیمت آن تأثیر می گذارد. ضایعات آهن با کیفیت بالاتر، قیمت بالاتری نیز دارند. کیفیت آهن ضایعات با عواملی مانند میزان ناخالصی، خلوص، نوع آلیاژ و … تعیین می شود.

مدت پرداخت: مدت پرداخت نیز می تواند بر قیمت آهن ضایعات تأثیر بگذارد. معمولاً خریداران ضایعات آهن برای پرداخت نقدی، قیمت بالاتری پیشنهاد می دهند.

هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل ضایعات آهن نیز بر قیمت آن تأثیر می گذارد. کارخانه های فولادسازی معمولاً ضایعات آهن را از نزدیکترین مراکز جمع آوری ضایعات خریداری می کنند تا هزینه حمل و نقل را کاهش دهند.

عامل خارجی

نوسانات قیمت جهانی فولاد: قیمت جهانی فولاد نیز بر قیمت آهن ضایعات تأثیر می گذارد. با افزایش قیمت جهانی فولاد، تقاضا برای آهن ضایعات نیز افزایش می یابد و قیمت آن نیز افزایش می یابد.

شرایط اقتصادی: شرایط اقتصادی نیز می تواند بر قیمت آهن ضایعات تأثیر بگذارد. در شرایط اقتصادی رونق، تقاضا برای محصولات فولادی افزایش می یابد و قیمت آهن ضایعات نیز افزایش می یابد.

سیاست های تجاری: سیاست های تجاری نیز می توانند بر قیمت آهن ضایعات تأثیر بگذارند. برای مثال، افزایش تعرفه های واردات آهن ضایعات، می تواند منجر به افزایش قیمت آن در بازار داخلی شود.

به طور کلی، قیمت آهن ضایعات یک بازار پویا است که تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار دارد. خریداران و فروشندگان ضایعات آهن باید از این عوامل مطلع باشند تا بتوانند تصمیمات آگاهانه ای بگیرند.

قیمت روز خرید هر کیلو ضایعات آهن

قیمت روزضایعات                   خرده بار            عمده بار
فله ورق روغنی ۱۵,۱۲۱ تومان ۱۵,۷۸۵ تومان
آهن سوپر ویژه ۱۴,۳۶۸ تومان ۱۵,۲۲۳ تومان
آهن ویژه ۱۴,۲۲۵ تومان ۱۴,۹۶۶ تومان
آهن درجه یک ۱۳,۲۴۴ تومان ۱۴,۶۷۳ تومان
آهن درجه دو ۱۲,۳۱۱ تومان ۱۴,۲۶۸ تومان
آهن سبک ۱۳,۱۴۵ تومان ۱۴,۲۸۰ تومان
در و پنجره ۱۳,۵۱۰ تومان ۱۴,۸۰۰ تومان
پرسی بدنه ۱۳,۶۲۰ تومان ۱۴,۴۰۰ تومان
پرسی خودرو ۱۳,۶۰۰ تومان ۱۴,۳۰۰ تومان
گالوانیزه نو ۱۴,۱۰۰ تومان ۱۵,۳۶۰ تومان
فله حلب نو ۱۳,۱۶۷ تومان ۱۵,۲۰۰ تومان
فله حلب کهنه ۱۰,۲۸۹ تومان ۱۱,۶۳۳ تومان
آهن آلیاژی ۱۲,۴۰۰ تومان ۱۴,۰۰۰ تومان
سفاله ناخنی ۱۳,۴۲۹ تومان ۱۴,۳۲۵ تومان
سفاله پوشالی ۱۳,۳۸۳ تومان ۱۴,۰۳۳ تومان
مکانیکی و ته کارگاهی ۱۰,۵۰۰ تومان ۱۰,۶۲۵ تومان

خرید آهن آلات دست دوم در تهران

آهن آلات زیرشاخه های متعددی دارند. این محصولات گران قیمت شامل قطعات مختلفی می شوند. در میان این قطعات می توان تیر آهن، پروفیل و میلگرد را نام برد. به طور کلی آهن آلات شامل قطعات بسیار گوناگونی می شوند. از جمله:

 1. خرده میل گرد
 2. گوشه ورق ضخیم
 3. سر تیر آهن
 4. انواع میلگرد
 5. تکه نبشی
 6. تسمه های آهنی ضخیم
 7. قالب های بتنی
 8. رینگ اتومبیل
 9. لوله سیاه صنعتی
 10. ریل قطار
 11. ضایعات آهن درب و پنجره
 12. قوطی و پدوفیل
 13. تنه دوچرخه و موتورسیکلت
 14. آبگرمکن
 15. لوله بار گالوانیزه
 16. اتصالات و ورق های گالوانیزه
 17. حلب و شلنگ های فشار قوی

قیمت روز هر کیلو آهن ضایعات چگونه محاسبه می شود؟

قیمت ضایعات آهنی بر اساس واحد وزنی برحسب کیلوگرم محاسبه می ‌شود. انبار هایی که ضایعات آهنی را انبار می کنند، آهن های ضایعاتی سبک و سنگین را بر طبق وزن آن ها به فروش می ‌رسانند.

در کشور های پیشرفته دنیا، ابتدا ضایعات آهنی و فلزی را از هم جدا می‌ کنند و آن ها را به صورت پودر در می ‌آورند، سپس افزودنی هایی که در صنعت قطعه سازی مورد نیاز است به آن ها اضافه می ‌کنند و به بازار عرضه می‌ کنند. اما در کشور ما تمام ضایعات فلزی در کوره‌ ها ذوب می شود. به همین خاطر عوامل تعیین کننده قیمت هر کیلو آهن ضایعات، وزن آن است.

قیمت خریدار ضایعات در تهران

اگر شما هم قصد دارید که ضایعات شرکت و کسب و کار و کار خانه تان را با بالا ترین و به روزترین قیمت مناسب که به صرفه باشد به فروش برسانید کافی است که همین امروز با ما تماس بگیرید. مشاوران ما بهترین و بروزترین مشاوره را خدمت شما ارائه داده و در کنار آن بهترین قیمت را برای خرید ضایعات شما پیشنهاد می کند.

قیمت خرید ضایعات مهمترین بحث در بازار خرید و فروش انواع ضایعات میباشد.

آلپرت ضایعات بهترین قیمت را برای انواع ضایعات صنعتی ضایعات سرب ضایعات مس ضایعات برنج و انواع ضایعاتی که شما قصد فروش آن را دارید به شما پیشنهاد می کند در صورتی که بسیاری از افراد و شرکت های خرید ضایعات قیمت بسیار پایین و غیر قانونی را برای خرید ضایعات شما پیشنهاد می‌کنند که به ضرر شما میباشد.

خریدار انواع ضایعات فرسوده در تهران

مجموعه ضایعاتی ما بهترین و بالاترین خریدار ضایعات آهن آلات ، ضایعات آلومینیوم، سرب ، برنز، استیل، فلزات ، ضایعات درب ،ضایعات فلزات رنگی ، ضایعات کابل ، ضایعات میلگرد ، ضایعات تیر آهن ، ضایعات سیم مسی ، ضایعات نبشی ، ضایعات میلگرد ، ضایعات آهن قراضه و فروش ضایعات خودرو فرسوده، ضایعات آهن آلات و فلزات رنگی ، ضایعات مس، ضایعات درب و پنجره ، ضایعات تخریب ساختمان ها ، ضایعات لوازم اداری ، ضایعات آهن آلات ساختمانی و همچنین خریدار ضایعات برنج و دیگر ضایعات فلزی در ایران با بالا ترین قیمت و بهترین شرایط در کوتاه ترین زمان ممکن است .

خریدار انواع ضایعات فرسوده در تهران

خریدار ضایعات آلومینیوم در تهران

اگر ضایعات آلومینیومی در طی بازیافت به یک وسیله با کیفیت تبدیل شود تفاوتی با شمش آلومینیوم نداشته و از ارزش آن نیز کم نخواهد شد. قیمت ضایعات آلومینیومی نوسان بسیاری دارد که تحریم نیز نقش بسیاری در این نوسانات دارد.

همچنین قیمت ضایعات آلومینیوم به میزان تقاضا بستگی دارد‌. یعنی قیمت آلومینیوم با افزایش تقاضا بالا می رود. بالا رفتن قیمت آلومینیوم تاثیر بسیاری بر افزایش قیمت ضایعات دارد.

قیمت روز ضایعات ساختمان

ضایعات ساختمانی یا نخاله‌های ساختمانی، عبارت است از موادی که به شکل ناخواسته و تصادفی در عملیات ساخت‌وساز تولید می‌شود. این ضایعات شامل مصالح ساختمانی از قبیل عایق، میخ، سیم برق، میلگرد و همچنین ضایعات حاصل از فرایند آماده‌سازی مقدماتی محل پروژه همچون مصالح لایروبی، کنده درختان و قلوه سنگها می‌شود. نخاله‌های ساختمانی، ممکن است دارای سرب، آزبست یا سایر مواد خطرناک باشد.

بسیاری از پسماندهای ساختمانی، تشکیل شده‌اند از مصالحی چون آجر، بتن و چوب که بنا به دلایلی در طی عملیات ساخت‌وساز بدون استفاده مانده‌اند. تحقیقات نشان می‌دهد که مقدار این ضایعات برابر با ۱۰ تا ۱۵ درصد کل مصالحی است که در عملیات ساختمانی به کار می‌رود.

این مقدار بسیار بیشتر از میزانی است که توسط برآوردکنندگان (مترورها) در نظر گرفته می‌شود. با توجه به تنوع قابل توجه در بین انواع کارگاه‌های عمرانی، امکان فراوانی برای کاهش مقدار این ضایعات و استفاده مجدد از ضایعات در پروژه‌های دیگر وجود دارد

پس جهت فروش ضایعات ساختمانی خود با قیمت بالا با شماره ۰۹۱۲۵۸۷۶۴۵۶ تماس حاصل فرمایید.

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *