بزرگترین خریدار ضایعات آهن در شیخ بهایی

ضایعاتی شیخ بهایی

آلپرت ضایعات یک بنگاه تخصصی و حرفه ای برای خرید ضایعات در شیخ بهایی تهران می باشد که دارای تیم تخصصی و با تجربه در بازار خرید و فروش ضایعات می باشد که سابقه چندین سال و طولانی‌ مدت در بازار خرید و فروش دارد و به تمامی شرکت ها و کارخانه ها و تولیدی ها کمک می کنند تا جنس هاشون را با قیمت به روز و به صرفه انجام دهند .

خریدار ضایعات در شیخ بهایی تهران

تسویه حساب ما به صورت نقدی و در محل است و کار ما به صورت خدمات جزئی و کلی در تمامی نقاط کشور برای شما عزیزان است . خرید ضایعات استیل و برنج نیزمانند بقیه ضایعات به نرخ روز است .

خرید ضایعات آهن در شیخ بهایی تهران ما با داشتن سال ها سابقه کاری و تجربه در این زمینه در خدمت شما مشتریان محترم و گران قدر می باشیم . ما بهترین و بالا ترین قیمت را به شما مشتریان عزیز پیشنهاد می کنیم وانواع فلزات و ضایعات فلزی شما را خریداریم و هدف ما جلب رضایت و اعتماد شما مشتریان عزیز می باشد.

عوامل موثر بر قیمت ضایعات

قیمت ضایعات می تواند بسته به فاکتورها و عوامل مختلفی، متغیر باشد. هر کدام از این عوامل به نحوی باعث تغییر قیمت ضایعات خواهند شد. برخی از این عوامل به صورت مستقیم و برخی دیگر به صورت غیرمستقیم عمل می کنند. به همین دلیل قیمت روز ضایعات می تواند دچار نوسان شود. برخی از مهمترین عوامل موثر بر قیمت ضایعات عبارت اند از:

نوع ضایعات

امروزه شاهد انواع ضایعات مختلف هستیم. از ضایعات آهنی گرفته تا ضایعات خانگی. هر کدام از آن ها ارزش هایی را در بازار دارند. بسته به این که نوع ضایعات عرضه شده چیست، قیمت انواع ضایعات نیز متفاوت خواهد بود. برای مثال، آیا می توان از این ضایعات به صورت مجدد استفاده کرد یا باید آن ها را از بین برد؟

درجه بندی ضایعات

ضایعات دارای درجه بندی هایی هستند که بر قیمت ضایعات تاثیر می گذارد. برای مثال شاهد حضور ضایعات درجه ۱، درجه ۲، درجه ۳، درجه سنگین ۱، درجه سنگین ۲، درجه سبک ۱، درجه سبک ۲ و … هستیم. هر کدام از ضایعات موجود در این درجه بندی ها، دارای کیفیتی متفاوت هستند. به همین دلیل قیمت ضایعات با درجه بندی مختلف، با یکدیگر فرق خواهد کرد.

نوسانات بازار ارز

نوسانات بازار ارز به صورت لحظه ای بر قیمت ضایعات تاثیر می گذارد. قیمت جهانی فلزات و سایر عناصر، روز به روز در حال تغییر است. همین امر موجب می شود تا قیمت انواع ضایعات نیز به صورت روزانه متغیر باشد.

جنس ضایعات

فاکتور مهم دیگر در قیمت انواع ضایعات، جنس آن ها است. حتی در دسته بندی یک نوع به خصوص ضایعات، جنس اهمیت دارد. دلیل آن هم میزان تقاضا و کاربردهای بیشتر و یا کمتر این ضایعات است.

قیمت آهن ضایعات

قیمت روز قراضه آهن به صورت کیلویی در دسته‌های روغنی، سنگین، سبک، سوپر ویژه، ویژه و چدن اعلام می‌شود.عوامل بسیار زیادی از جمله جنس، نوع، آلیاژ، روش بسته‌بندی بر نرخ این محصولات تاثیر می‌گذارند؛  آهن ضایعات پرس شده و پرس نشده یکی از انواع دسته‌بندی این محصول به حساب می‌آیند.

ضایعاتی شیخ بهایی تهران

قراضه های برگشتی خط همان طور که از نام آن پیدا می باشد ضایعاتی هستند که از خط تولید عملیات فولادسازی و نورد سازی بدست می آید .همچنین یکی از بهترین قراضه ها می باشند که با کمی دست کاری و برش کاری می توان آنها را در کوره قوس استفاد کرد و از قراضه های به ظاهر دور ریختنی بهترین استفاده را کرد.

اما متاسفانه این موضوع درخصوص اکثر قراضه های برگشتی صادق نمی باشد ، چرا که برخی قراضه ها دارای آلودگی بالایی می باشند و نیاز به پاک سازی دارندکه به دلیل بیشتر کردن کاری که باید برای تولید انجام شود گزینه مناسبی نیست.

ضایعات شیخ بهایی

بهترین خریدار انواع ضایعات در شیخ بهایی

یکی از مهمترین عواملی که نیاز افراد را به شناسایی مرکزی معتبر و شناخته شده در جهت جمع آوری و خرید ضایعات پر رنگ می کند، رها شدن از انبوه ضایعاتی است که در منازل و یا انبارها جمع شده اند و هم فضای زیادی را اشغال کرده اند و هم از نظر زیست محیطی آلودگی هایی را بوجود می آورند.

از جمله این ضایعات می توان به ضایعات صنایع و ضایعات منازل اشاره کرد. آلپرت ضایعات منصف ترین خریدار ضایعات منزل و با تجربه ترین خریدار ضایعات فلزی به صورت تناژ و یا با وزن کمتر می باشد. کلیه موارد زیر جزو ضایعاتی محسوب می شوند که توسط آلپرت ضایعات و در قالب بهترین خریدار ضایعات فلزی جمع آوری می شود.

 • خریدار انواع ضایعات فلزی، غیر فلزی و داغی
 • اوراقی
 • داغی خودرو
 •  سرب
 • چدن
 •  آهن پاره
 •  تایر فرسوده
 • یدکی و اقلام مازاد بر نیاز
 •  اداری مستعمل و فرسوده
 •  ماشین آلات و دستگاه های از رده خارج
 •  روغن سوخته، برگشتی و یا سالم ضایعات ساختمان و منزل

بهترین خریدار ضایعات منزل

در برخی از منازل با انبوهی از ضایعات و وسایل فرسوده ای مواجه شده ایم که سالهای سال است در انباری ها و یا زیر زمین ها جمع شده اند و علاوه بر اشغال کردن فضا باعث آلودگی هایی نیز برای محیط پیرامون خود شده اند.

بسیاری از مردم خواستار تماس با مرکزی هستند که بتواند هر چه سریعتر آنها را از شر این وسایل قدیمی و فرسوده رهایی بخشد و بالاترین قیمت را برای این ضایعات در نظر بگیرد.

آلپرت ضایعات بهترین خریدار انواع ضایعات منزل در تهران می باشد که تنها با یک تماس در سریع ترین زمان نیروهای خود را به سراسر مناطق تهران اعزام می کند.

قیمت ضایعات آهن

طبیعتا ضایعات شامل اجسام و وسایل و قراضه هر چیزی می باشد و تعیین قیمت ضایعات باید بر حسب جنس و نوع آن تعیین شود . کارشناسان خرید ضایعات ما کلیه اطلاعات مفید پیرامون فروش ضایعات و نحوه قیمت گذاری ضایعات را در هر زمانی که با آنها تماس حاصل کنید در اختیارتان قرار می دهند.

بی نیازی از شرکت در مزایده های بزرگ برای فروش ضایعات به سبب پیشنهادهای فوق العاده ای است که آلپرت ضایعات به مشتریان خود برای خرید ضایعاتشان ارائه می دهد.

برای تعیین قیمت ضایعات می توانید با کارشناسان ما در قسمت خرید ضایعات تماس گرفته و از نحوه تعیین قیمت ضایعات در تناژ های مختلف مطلع شوید.

خرید انواع ضایعات در شیخ بهایی تهران

ضایعات آهن ، مس ، آلومینیوم ، چدن ، سفاله آهن ، برنج و … و دیگر ضایعات فلزی شما را در محل خریدارهستیم .ما آمادگی خود را برای همکاری با کلیه سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی اعلام می کنیم .

ما می توانیم این ادعارا بکنیم که بهترین خریدار آهن آلات و ضایعات ساختمانی و صنعتی شما از جمله آلومینیوم و مس و برنج و کابل در شیخ بهایی تهران هستیم .

سوالات متداول
قیمت ضایعات آهن بر چه اساس محاسبه می شود؟ جنس، وزن هر کیلو ، نوع  و نوسانات بازار آهن آلات نیز بر نرخ تمام شده ضایعات اثر دارد.
قیمت هر کیلو ضایعات در بازار روزانه دچار تغییر می شود؟ باتوجه به حجم بالای معاملات در بازار آهن آلات، قیمت ضایعات نیز روزانه و لحظه ای دچار تغییر می شود.
تسویه حساب در بخش خرید و فروش ضایعات  به چه صورتی انجام می‌شود؟ عرف معاملات ضایعات به صورت نقد انجام می‌شود
ضایعات سوپر ویژه و ویژه چه فرقی با هم دارند و ابعاد هر کدام چقدر است؟ از لحاظ ابعاد با هم متفاوت هستند، اندازه‌ها در سوپر ویژه زیر ۳۰ سانتیمتر می‌باشد.
هزینه حمل و نقل ضایعات به عهده مشتری خواهد بود یا فروشنده پرداخت می‌کند؟ هزینه حمل و نقل قل به عهده شرکت آلپرت ضایعات میباشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *