خریدار انواع ضایعات در جماران – 09125876456

خریدار ضایعات آهن در دارآباد تهران

خرید و فروش ضایعات آهن در جماران با توجه به اهمیت بالای فلزات برای بازیافت، به طور گسترده انجام می‌شود. ضایعات آهنی بر خلاف سایر زباله‌ها از نظر اقتصادی نیز بسیار ارزشمند هستند.

آلپرت ضایعات یکی از بهترین خریداران ضایعات آهن در جماران بوده که این محصولات را با قیمت مناسب از شما خریداری می‌کند. علاوه بر این، کارگاه‌ها و کارخانه‌هایی که نیاز به خرید ضایعات آهنی دارند، می‌توانند در این زمینه با آلپرت ضایعات همکاری کنند.


اگر به دنبال فروش ضایعات آهن خود به بالاترین قیمت در جماران هستید، فقط کافیست با شماره ۰۹۱۲۵۸۷۶۴۵۶ تماس بگیرید.


ضایعات آهن چیست؟

به اجزای آهنی اشاره دارد که به دلایل مختلفی ناکارآمد، غیرقابل استفاده یا از دور انداخته شده‌اند. این مواد، از منابع متنوعی مانند صنعت، ساخت و ساز، یا بازیافت مخلوط‌های فلزات آهنی مشتمل بر فولاد و آهنگری می‌توانند به دست آید.

کاربردهای ضایعات آهن

بازیافت و تولید مجدد
از آنجایی که ضایعات آهن قابلیت بازیافت دارند، این مواد به عنوان مواد اولیه در تولید مجدد محصولات فلزی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

صنعت ساخت
صنعت ساخت از ضایعات آهن به عنوان یک منبع ارزان و با کیفیت برای تولید انواع محصولات فلزی بهره‌مند است. این اجزا به صورت مستقیم یا از طریق فرآیندهای مختلف تبدیل به محصولات نهایی می‌شوند.

خریدار ضایعات آهن در تهران

بزرگترین خریدار ضایعات در جماران

بزرگترین خریدار ضایعات در جماران آلپرت ضایعات میباشد که شامل خرید ضایعات ، استیل ، ضایعات کابل ، میلگرد ، تیر آهن و دیگر ضایعات فلزی در جماران تهران با بالاترین قیمت و بهترین شرایط می باشد .

ضایعات آهن و فلز نیز ممکن است در مکان‌های مختلف، از جمله مناطق صنعتی و مسکونی یافت شود.ضایعات فلزی و ضایعات آهن دارای بالاترین قیمت و ارزش پولی برای خریدار ضایعات هستند.

انواع ضایعات آهن در جماران

ضایعات آهن خام این نوع ضایعات آهن شامل اجزا و موادی است که از فرآیندهای استخراج معدن آهن به دست می‌آیند. این ضایعات معمولاً دارای خلوص پایینی هستند و نیازمند فرآیندهای پالایش و تصفیه هستند.
ضایعات آهن صنعتی در خطوط تولید و صنایع مختلف، ضایعات آهن صنعتی تشکیل می‌شود. این اجزا ممکن است از عملیات برش، خم کاری، یا باقی‌مانده‌های فرآیندهای صنعتی دیگر به وجود آید.
ضایعات آهن خرده‌فلز ضایعات آهن خرده‌فلز شامل اجزا و تکه‌های کوچک فلزات آهنی است که از محصولات یا ساختمان‌های قدیمی جدا شده‌اند. این نوع ضایعات، معمولاً به دلیل بازیافت آسان‌تر و کاربردهای متنوع، بسیار محبوب است.
ضایعات آهن از فرآیندهای ناپایدار در برخی صنایع، ضایعات آهن از فرآیندهای ناپایدار یا خرابی‌های ماشین‌آلات به وجود می‌آید. این نوع ضایعات ممکن است نیاز به بازسازی یا تعمیر داشته باشد.
ضایعات آهن از خودروها با توجه به استفاده گسترده از فولاد در صنعت خودروسازی، ضایعات آهن از خودروها نیز یک منبع مهم برای بازیافت فلزات آهنی محسوب می‌شود.

درجه بندی انواع ضایعات آهن

ضایعات آهنی سوپر ویژه

خرده میلگرد،نبشی،ناودانی،ورق روغنی زنگ خورده

ضایعات آهنی ویژه

تیرآهن ، خرده های میلگرد با ابعاد بزرگتر ، قوطی ، پروفیل ، ورق روغنی سیاه و بدون زنگ زدگی ، تکه نبشی ، چهار پهلوی کوتاه قد ، تکه ناودانی ، لوله سیاه ضخیم

ضایعات آهنی درجه ۱

سیم و مفتول های کلافی شکل ، بدنه موتور سیکلت و کشتی ، شوفاژ و آبگرمکن برش خورده ، ورق ترانس و آرمیچر ، ریل های قطار ، قوطی پروفیل

ضایعات آهنی درجه ۲

تسمه های کلاف شده ، اتصال های گالوانیزه ، میلگرد های کلاف شده ، فنر های بانداژ ، تنه های دوچرخه ، اگزوز و بدنه ماشین ، بشکه ، بدنه های بزرگ

ضایعات آهنی درجه ۳

حلب ، سیم،منبع اگزوز،فیلتر نسوخته،ورق گالوانیزه زنگ زده و رنگ شده،شیلنگ های فشار قوی

ضایعات آهنی درجه ۴

انواع پلیسه زنگ نزده (با حداقل دو درصد کسر)

خرید و فروش ضایعات آهن در جماران

خرید و فروش ضایعات آهن در جماران تهران یک تجارت پر سود است؛ زیرا تهران به عنوان یک مرکز و مرجع در کلیه امور اقتصادی در کشور شناخته شده و شرکت‌های بسیار بزرگی در خصوص جمع‌آوری ضایعات و تبدیل آن‌ها در این شهر وجود دارند.

آلپرت ضایعات یکی از بهترین انبارهای ضایعاتی در تهران است که شرق، غرب، شمال و جنوب این شهر را پوشش دهی می‌کند. خدماتی که آلپرت ضایعات برای مشتریان خود در نظر گرفته است شامل خرید انواع قراضه‌های آهنی از فروشندگان خرد و فروش آن‌ها به کارخانه‌های بزرگ است

بهترین خریدار ضایعات جماران با قیمت روز

میخواهید بهترین خریدار ضایعات آهن در تهران را پیدا کنید؟شرکت و مجموعه تخصصی خرید ضایعات ما می‌باشد که در کمترین زمان ممکن به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین فروش ضایعات را انجام داده و سود بسیار خوبی را از فروش ضایعات تان به دست بیاورید.

اگر و فردی که قصد دارد ضایعات را با قیمت بسیار خوب خریداری کند باید قیمت بسیار خوبی نیز برای خرید به فروشندگان ارائه کند شرکت و مجموعه ما قیمتی را برای خرید ضایعات به فروشندگان ارائه می‌کند که واقعا قیمت روز باشد و در کمترین زمان ممکن بتوانند انواع ضایعات را از جمله خرید ضایعات آهن خرید ضایعات مس خرید ضایعات آلومینیوم و خرید انواع ضایعات را انجام دهند.

ضایعاتی جماران تهران

ما خریدار ضایعات آهن شما هستیم اگر شما هم به هر دلایلی مقداری آهن را در گوشه کناری از حیاط یا انباری جمع آوری کرده اید فرقی نمی کند چه نوع ضایعاتی باشد می تواند خورده آهن ،آهن قراضه ، درب و پنجره ، تیر آهن سقف خانه های تخریبی ، شمشی و… ما ضایعات شما را با بالاترین قیمت روز از شما خریداری می کنیم.

اگر شما پیمانکار یا کارگاه ریخته گری دارید یا به علت ساخت و ساز ساختمان و تخریب ساختمان های قدیمی آهن آلاتی را درگوشه ای جمع آوری کرده اید و به دنبال افرادی می گردید که ضایعات شما را با قیمت منصفانه ای بالاتر از دلالان دوره گرد خریداری کند با ما تماس بگیرید.

ما در هر ساعتی از شبانه روز در خدمت همشهریان محترم خواهیم بود بازیافت فلزات آهن امروزه یکی از مهمترین منبع تهیه مواد اولیه برای تولید محصولات آهنی و فولادی درکل جهان است .

خرید قراضه آهنی جماران

قیمت خرید و فروش ضایعات آهن در اکثر موارد بر حسب کیلو اعلام می گردد. هرچه مقدار معایب ذکر شده در آهن قراضه بیشتر باشد ، قیمت آن نیز کاهش می یابد.قیمت خرید ضایعات آهن پرس شده با پرس نشده با هم متفاوت است.

بطور کلی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت خرید ضایعات آهن ، میزان زنگ زدگی ، آلودگی و خرابی ، جنس و نوع آلیاژ می باشد.

خریدار انواع ضایعات

 1. فلزی، غیر فلزی و داغی
 2.  اوراقی
 3.  داغی خودرو
 4. سرب
 5. چدن
 6. آهن پاره
 7. تایر فرسوده
 8.  لوازم یدکی و اقلام مازاد بر نیاز
 9.  لوازم اداری مستعمل و فرسوده
 10.  ماشین آلات و دستگاه های از رده خارج
 11.  روغن سوخته، برگشتی و یا سالم
 12.  ضایعات ساختمان و منزل

بازیافت ضایعات آهن و آلومینیوم

بازیافت انواع ضایعات فولاد و ضایعات آهن امروزه معمولاً برای تولید کالاهای جدید فولادی مورد استفاده قرار می گیرند و این دو منبع ممکن است مواد خام عالی برای تولید محصولات جدید در نظر گرفته شوند.

به دلیل تولید عظیم آهن و فولاد در قرن دوازدهم، نیاز به صنعت فرآوری ضایعات از منابع ثانویه وجود داشت و در نتیجه، این بخش به آنچه امروز است تبدیل شد.واقعیت مهم این است که فولاد بیشترین حجم تولید را در بین هر فلزی دارد، که ممکن است دلیل ارزان‌تر بودن آن را توضیح دهد. همچنین دارای بالاترین ارزش پولی است.

فولاد اغلب در بخش‌هایی مانند ساختمان‌ها و سازه‌ها، ماشین‌آلات، وسایل، تجهیزات و وسایل نقلیه استفاده می‌شود، از این رو اکثر محصولات بازیافتی از این مواد ممکن است در این صنایع یافت شوند.

ضایعات آهن

شماره خریدار ضایعات آهن در جماران تهران

اگر شما هم ضایعاتی را جمع آوری کرده اید و به دنبال یک خریدار خوب می گردید با ما تماس بگیرید ما خریدار انواع ضایعات  شما هستیم وتمامی ضایعات شما را با قیمت بالاتر از شما خریداری خواهیم کرد با یک تماس در کوتاهترین زمان میتوانید آلپرت ضایعات خریدار ضایعات در تهران را در محل خود ببینید.


جهت استعلام قیمت خرید با شماره ۰۹۱۲۵۸۷۶۴۵۶ تماس حاصل نمایید.


مرکز خرید ضایعات جماران

امروزه شرکت های بسیار زیادی در مزایده های مختلف ضایعات خود را به مزایده می‌گذارند تا بتوانند آن را با قیمت مناسب و قیمت خوب به فروش برسانند ولی مطمعن باشید ک شرکت ما به بالاترین قیمت روز ضایعات شما را خریداری کرده در محل باسکول تسویه نقدی هم انجام میدهد.

بهترین خریدار ضایعات در جماران تهران – ۰۹۱۲۵۸۷۶۴۵۶

شما می توانید لوازم آهنی فراوانی را در خانه و یا محل کار خود مشاهده نمایید، این لوازم پس از مدتی استفاده به مواد بی مصرفی برای شما مبدل می شوند. که می توانید با فروش این نوع از ضایعات، صاحب درآمدی شوید. شرکت آلپرت ضایعات خریدار انواع ضایعات با بهترین قیمت در جماران تهران.

به زائداتی که در کارخانه های سازنده ی مواد آهنی نیز تولید می شود اشاره نمود. ضایعات صنعتی معمولا دارای حجم بالایی می باشند به همین دلیل فروش و بازیافت آن ها خیلی به صرفه تر از معدوم کردن آن هاست.

قیمت روز ضایعات آهن و آلومینیوم

در بازار خرید و فروش ضایعات یکی از مباحث بسیار مهم در خرید و فروش ضایعات قیمت خرید ضایعات می‌باشد که بسیاری از فروشندگان تولید کنندگان و کارخانه داران که دغدغه فروش ضایعات خود را دارند بحث قیمت خرید ضایعات است.

سوالات متداول در رابطه با خرید ضایعات

۱- حداقل خرید ضایعات چند کیلو می باشد ؟

آلپرت ضایعات،ضایعات شما را به هر میزان خریداری می کند و هیچ حداقل و حداکثری در نظر گرفته نمی شود .

۲- مدت زمان مراجعه آلپرت ضایعات به محل شما چقدر است ؟

با توجه به مکان و وموقعیت شما ، مدت زمان مراجعه ما جهت خرید ضایعات از یک تا دو ساعت متغیر می باشد.

۳- قیمت خرید ضایعات چند می باشد ؟

قیمت خرید ضایعات با توجه به نوع ضایعات و حجم ضایعات متغیر می باشد. ما با بالاترین قیمت ضایعات شما را خریداریم.

۴- محل تحویل و خرید ضایعات کجاست ؟

محل تحویل و خرید ضایعات به انتخاب مشتری ، در محل شما و یا در انبار مرکزی می باشد.

۵- نحوه پرداخت و تسویه حساب به چه صورت می باشد؟

تسویه حساب در زمان خرید ضایعات به صورت ۱۰۰ درصد نقدی و به بالاترین قیمت و پس از دریافت ضایعات در همان لحظه انجام می شود.


اگر به دنبال فروش ضایعات آهن خود به بالاترین قیمت در جماران هستید، کافیست با شماره ۰۹۱۲۵۸۷۶۴۵۶ تماس بگیرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *