خریدار ضایعات آهن در گلابدره تهران – 09125876456

خریدار ضایعات

آلپرت ضایعات خریدار ضایعات آهن در گلابدره تهران ما با داشتن سال ها سابقه کاری و تجربه در این زمینه در خدمت شما مشتریان محترم و گران قدر می باشیم .

ما بهترین و بالا ترین قیمت را به شما مشتریان عزیز پیشنهاد می کنیم وانواع فلزات و ضایعات فلزی شما را خریداریم و هدف ما جلب رضایت و اعتماد شما مشتریان عزیز می باشد.

جهت فروش ضایعات آهن و آلومینیوم خود در گلابدره با شماره 09125876456 تماس بگیرید.

خرید انواع ضایعات در گلابدره تهران

خرید ضایعات آهن ، مس ، آلومینیوم ، چدن ، سفاله آهن ، برنج و … و دیگر ضایعات فلزی شما را در محل خریدار هستیم .ما آمادگی خود را برای همکاری با کلیه سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی اعلام می کنیم .

ما می توانیم این ادعا را بکنیم که بهترین خریدار آهن آلات و ضایعات ساختمانی و صنعتی شما از جمله آلومینیوم و مس و برنج و کابل در گلابدره تهران هستیم .

خریدار عمده ضایعات در گلابدره تهران

آلپرت ضایعات بهترین خریدار عمده ضایعات در تهران می‌باشد. شرکت ما تنها ضایعات بالای 10 تن را خریدار می‌کند. خواهشمندیم که شرکت‌هایی که تمایل به فروش ضایعات خود با حجم کلان دارند، با ما تماس حاصل فرمایند. لطفاً تماس تلفنی نیز با ما بگیرند تا جزئیات را بررسی نماییم.

آلپرت ضایعات به عنوان خریدار ضایعات آهن در تهران، یک شرکت تخصصی و حرفه‌ای در زمینه خرید و فروش ضایعات آهن در تهران و ایران است. تیم تخصصی و با تجربه ما با سابقه چندین سال در بازار فعالیت دارد. اگر شما هم تمایل به فروش ضایعات آهن دارید، با بنگاه ما تماس بگیرید. ما ضایعات با حجم بالای 10 تن را خریداری می‌کنیم و آماده به همکاری با کلیه شرکت‌ها و کارخانجات می‌باشیم.

خریدار ضایعات با بالاترین قیمت در تهران

همیشه پیش از فروش ضایعات آهن، حتماً با یک خریدار ضایعات آهن که در این زمینه تخصص دارد، مشورت کنید. زیرا افراد سودجو ممکن است ضایعات شما را با قیمت پایین‌تری نسبت به نرخ روز خریداری کنند. کارشناسان آلپرت ضایعات با ارائه بهترین مشاوره، سعی دارند ضایعات آهن شما را با بالاترین قیمت و تسویه نقدی به خرید بپذیرند.

همواره مبلغی که توسط کارشناسان آلپرت ضایعات به فروشنده پیشنهاد می‌شود، با رضایت کامل هر دو طرف و رعایت انصاف به انجام می‌پیوندد. در صورت تقاضای فروشنده، هزینه نقدی نیز در محل پرداخت می‌شود. آلپرت ضایعات خریدار تمامی ضایعات شما در تمام نقاط تهران و کرج است. با تماس شما، نیروهای ما با تعهد و به وقت حاضر در محل شما حاضر می‌شوند. این ویژگی‌ها باعث شده تا این مجموعه به عنوان یکی از بهترین مراکز خریداری ضایعات آهن شناخته شود.

بازیافت ضایعات آهن

همان طور که ذکر شد بازیافت ضایعات آهن دارای مزایای فراروانی می باشد. اغلب ضایعات آهنی به جز آهن دارای مواد دیگری نیز می باشند. به همین دلیل ابتدا این ضایعات باید طبق جنس آن ها و مواد ناخالصی موجود در آن ها لازم است تا دسته بندی و مرتب سازی شوند. دسته بندی این ضایعات ممکن است به وسیله ی نیروی انسانی و یا به صورت خودکار انجام شود.

فرآیند بازیافت ضایعات آهن در ارم تهران

جداسازی ضایعات مختلف از یکدیگر جداسازی می شوند.
ذوب کردن در این مرحله نوبت به ذوب کردن ضایعات می رسد. که با توجه به خرد کردن آن ها روند ذوب کردن آسان تر می شود.
خالص سازی در این مرحله مواد بررسی می شود . تا ناخالصی های آن را از آن جدا کنند.
منجمد سازی عمل منجمد کردن برای سرد کردن مواد ذوب شده استفاده می شود.
انتقال در آخر مواد بازیافتی به کارخانه مورد نظر انتقال داده می شود. خریدار ضایعات آهن
ریزکردن عمل ریز کردن کمک زیادی به سرعت بازیافت می دهد زیرا وقتی ذرات ریز باشند گرمای بیشتری به خود می گیرند و زود تر ذوب می شوند.

بهترین خریدار انواع ضایعات در گلابدره

یکی از مهمترین عواملی که نیاز افراد را به شناسایی مرکزی معتبر و شناخته شده در جهت جمع آوری و خرید ضایعات پر رنگ می کند، رها شدن از انبوه ضایعاتی است که در منازل و یا انبارها جمع شده اند و هم فضای زیادی را اشغال کرده اند و هم از نظر زیست محیطی آلودگی هایی را بوجود می آورند.

از جمله این ضایعات می توان به ضایعات صنایع و ضایعات منازل اشاره کرد. آلپرت ضایعات منصف ترین خریدار ضایعات منزل و با تجربه ترین خریدار ضایعات فلزی به صورت تناژ و یا با وزن کمتر می باشد. کلیه موارد زیر جزو ضایعاتی محسوب می شوند که توسط آلپرت ضایعات و در قالب بهترین خریدار ضایعات فلزی جمع آوری می شود.

 • خریدار انواع ضایعات فلزی، غیر فلزی و داغی
 • اوراقی
 • داغی خودرو
 •  سرب
 • چدن
 •  آهن پاره
 •  تایر فرسوده
 • یدکی و اقلام مازاد بر نیاز
 •  اداری مستعمل و فرسوده
 •  ماشین آلات و دستگاه های از رده خارج
 •  روغن سوخته، برگشتی و یا سالم ضایعات ساختمان و منزل

ضایعاتی گلابدره تهران

قراضه های برگشتی خط همان طور که از نام آن پیدا می باشد ضایعاتی هستند که از خط تولید عملیات فولادسازی و نورد سازی بدست می آید .

همچنین یکی از بهترین قراضه ها می باشند که با کمی دست کاری و برش کاری می توان آنها را در کوره قوس استفاد کرد و از قراضه های به ظاهر دور ریختنی بهترین استفاده را کرد اما متاسفانه این موضوع درخصوص اکثر قراضه های برگشتی صادق نمی باشد ، چرا که برخی قراضه ها دارای آلودگی بالایی می باشند و نیاز به پاک سازی دارندکه به دلیل بیشتر کردن کاری که باید برای تولید انجام شود گزینه مناسبی نیست.

بهترین خریدار ضایعات منزل

در برخی از منازل با انبوهی از ضایعات و وسایل فرسوده ای مواجه شده ایم که سالهای سال است در انباری ها و یا زیر زمین ها جمع شده اند و علاوه بر اشغال کردن فضا باعث آلودگی هایی نیز برای محیط پیرامون خود شده اند.

بسیاری از مردم خواستار تماس با مرکزی هستند که بتواند هر چه سریعتر آنها را از شر این وسایل قدیمی و فرسوده رهایی بخشد و بالاترین قیمت را برای این ضایعات در نظر بگیرد.

آلپرت ضایعات بهترین خریدار انواع ضایعات منزل در تهران می باشد که تنها با یک تماس در سریع ترین زمان نیروهای خود را به سراسر مناطق تهران اعزام می کند.

خریدار ضایعات در گلابدره تهران

خریدار ضایعات در گلابدره تهران

تسویه حساب ما به صورت نقدی و در محل است و کار ما به صورت خدمات جزئی و کلی در تمامی نقاط کشور برای شما عزیزان است . خرید ضایعات استیل و برنج نیزمانند بقیه ضایعات به نرخ روز است .

ما در سراسر تهران ازجمله گلابدره تهران فعالیت می کند.برای فروش ضایعات آهنی به ما فقط کافی است که با ما تماس بگیرید .آلپرت ضایعات به شما این اطمینان را می دهد که هرگز از این که با ما همکاری کردید پشیمان نخواهید شد.

درجه بندی ضایعات آهن

 1. ضایعات آهن ویژه : که شامل ورق های فاقد زنگ زدگی، سرتیر آهن، رینگ های خودرو، تکه های ناودانی می‌شوند.
 2. ضایعات آهن درجه یک : شامل انواع وسایل و لوازم موتوری سنگین، انواع بدنه آبگرمکن، ریل قطار، انواع ورق‌های روغنی و سیاه رنگ دار و … می‌باشند.
 3. ضایعات آهن درجه دو :در فروش و یا خرید ضایعات آهن بایستی با انواع ضایعات آهن آشنایی کامل داشته باشید، از جمله ضایعات آهن درجه دو می‌توان ضایعات آهن درب و پنجره، میلگرد کلاف شده، ورق‌های گالوانیزه، فنرهای بانداژ، تنه دوچرخه و موتورسیکلت را نام برد.
 4. ضایعات آهن درجه سه : شامل حلب بهداشتی فله، منبع اگزوز و شیلنگ های فشار قوی سوخته می‌باشد.

قیمت ضایعات آهن در گلابدره

طبیعتا ضایعات شامل اجسام و وسایل و قراضه هر چیزی می باشد و تعیین قیمت ضایعات باید بر حسب جنس و نوع آن تعیین شود . کارشناسان خرید ضایعات ما کلیه اطلاعات مفید پیرامون فروش ضایعات و نحوه قیمت گذاری ضایعات را در هر زمانی که با آنها تماس حاصل کنید در اختیارتان قرار می دهند.

بالاترین قیمت ضایعات را از ما بخواهید. بی نیازی از شرکت در مزایده های بزرگ برای فروش ضایعات به سبب پیشنهادهای فوق العاده ای است که آلپرت ضایعات به مشتریان خود برای خرید ضایعاتشان ارائه می دهد.

سوالات متداول خرید ضایعات آهن

قیمت ضایعات آهن بر چه اساس محاسبه می شود؟

جنس، وزن هر کیلو ، نوع  و نوسانات بازار آهن آلات نیز بر نرخ تمام شده ضایعات اثر دارد.

قیمت هر کیلو ضایعات در بازار روزانه دچار تغییر می شود؟

باتوجه به حجم بالای معاملات در بازار آهن آلات، قیمت ضایعات نیز روزانه و لحظه ای دچار تغییر می شود.

تسویه حساب در بخش خرید و فروش ضایعات  به چه صورتی انجام می‌شود؟

عرف معاملات ضایعات به صورت نقد انجام می‌شود

ضایعات سوپر ویژه و ویژه چه فرقی با هم دارند و ابعاد هر کدام چقدر است؟

از لحاظ ابعاد با هم متفاوت هستند، اندازه‌ها در سوپر ویژه زیر 30 سانتیمتر می‌باشد.

هزینه حمل و نقل ضایعات به عهده مشتری خواهد بود یا فروشنده پرداخت می‌کند؟

هزینه حمل و نقل قل به عهده شرکت آلپرت ضایعات میباشد.