بزرگترین خریدار ضایعات آهن در زعفرانیه تهران – 09125876456

خرید ضایعات آهن در سوهانک

شرکت آلپرت ضایعات خریدار انواع ضایعات با بهترین قیمت در زعفرانیه تهران ، شما می توانید لوازم آهنی فراوانی را در خانه و یا محل کار خود مشاهده نمایید ، این لوازم پس از مدتی استفاده به مواد بی مصرفی برای شما مبدل می شوند. که می توانید با فروش این نوع از ضایعات، صاحب درآمدی شوید.

جهت استعلام قیمت خرید با شماره ۰۹۱۲۵۸۷۶۴۵۶ تماس حاصل نمایید.

مرکز خرید ضایعات زعفرانیه

امروزه شرکت های بسیار زیادی در مزایده های مختلف ضایعات خود را به مزایده می‌گذارند تا بتوانند آن را با قیمت مناسب و قیمت خوب به فروش برسانند ولی مطمعن باشید ک شرکت ما به بالاترین قیمت روز ضایعات شما را خریداری کرده در محل باسکول تسویه نقدی هم انجام میدهد.

آلپرت ضایعات بهترین مرکز خرید ضایعات در تهران میباشد , شما مشتریان عزیز میتوانید فقط با یک تماس ما را در شرکت و محل فروش ضایعاتی خود ببینید.

بهترین خریدار ضایعات آهن در زعفرانیه – ۰۹۱۲۵۸۷۶۴۵۶

بهترین خریدار ضایعات آهن بستگی به موقعیت جغرافیایی شما، مقدار ضایعات، و نیازهای خاص شما دارد. برخی از بهترین خریداران ضایعات آهن ممکن است از تولیدکنندگان فولاد، کارخانجات بازیافت فلزات، یا شرکت‌های متخصص در خرید و فروش ضایعات آهن باشند. انتخاب بهترین خریدار بستگی به موارد مختلفی دارد از جمله نوع ضایعات، مقدار، موقعیت جغرافیایی و قیمت که شما تمایل دارید دریافت کنید.

ضایعاتی زعفرانیه

یکی از انواع ضایعات، ضایعات آهن می باشد. در واقع ابزار، وسایل، مصالح و… شما که از جنس آهن و یا آلیاژ های آن می باشند و عمر مفید آن ها تمام شده است و کاربردی برای شما ندارند ضایعات آهن محسوب می شوند.

ضایعات آهن را می توان به دو دسته ی خانگی و صنعتی تقسیم بندی نمود. از جمله ی ضایعات صنعتی می توان مصالح فرسوده و غیر قابل استفاده ی ساختمانی از جمله تیرآهن ها، میل گردها، نبشی ها و… را نام برد که قابلیت استفاده را ندارند.

به زائداتی که در کارخانه های سازنده ی مواد آهنی نیز تولید می شود اشاره نمود. ضایعات صنعتی معمولا دارای حجم بالایی می باشند به همین دلیل فروش و بازیافت آن ها خیلی به صرفه تر از معدوم کردن آن هاست.

ضایعات یا قراضه به موادی گفته می شود که در ظاهر کاربردی ندارند و نمی توان به همان صورت از آن ها استفاده نمود در عوض می توان آن ها را بازیافت نموده و استفاده ی مجددی از آن ها داشت.

قیمت خرید و فروش قراضه آهن زعفرانیه

بدیهی است که هرچه مقدار معایب ذکر شده در آهن قراضه بیشتر باشد ، قیمت آن نیز کاهش می یابد. قیمت خرید ضایعات آهن پرس شده با پرس نشده نیز با هم متفاوت است. قیمت خرید و فروش ضایعات آهن در اکثر موارد بر حسب کیلو اعلام می گرد.

بطور کلی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت خرید ضایعات آهن ، میزان زنگ زدگی ، آلودگی و خرابی ، جنس و نوع آلیاژ می باشد. قیمت خرید ضایعات آهن گالوانیزه با نوع آلیاژی و روغنی آن متفاوت است.


اگر به دنبال فروش ضایعات آهن خود به بالاترین قیمت در زعفرانیه هستید، فقط کافیست با شماره ۰۹۱۲۵۸۷۶۴۵۶ تماس بگیرید.


انواع ضایعات آهن

  • ضایعات آهن ویژه :  شامل ورق های فاقد زنگ زدگی، سرتیر آهن، رینگ های خودرو، تکه های ناودانی می‌شوند.
  • ضایعات آهن درجه یک:  انواع وسایل و لوازم موتوری سنگین، انواع بدنه آبگرمکن، ریل قطار، انواع ورق‌های روغنی و سیاه رنگ دار و … می‌باشند.
  • ضایعات آهن درجه دو: از جمله ضایعات آهن درجه دو می‌توان ضایعات آهن درب و پنجره، میلگرد کلاف شده، ورق‌های گالوانیزه، فنرهای بانداژ، تنه دوچرخه و موتورسیکلت را نام برد.
  • ضایعات آهن درجه سه: شامل حلب بهداشتی فله، منبع اگزوز و شیلنگ های فشار قوی سوخته می‌باشد.

قیمت ضایعات آهن و آلومینیوم در زعفرانیه

قیمت خرید ضایعات آهن بستگی به چندین عامل دارد که از جمله آنها می‌تواند شامل میزان و نوع ضایعات، شرایط بازار فلزات، و موقعیت جغرافیایی باشد. همچنین، تعدادی از خریداران ممکن است دارای سیاست‌ها و قیمت‌های متفاوت باشند.

قیمت ضایعات آهن بر حسب نوع آهن و تناژی که مورد خرید قرار می گیرد تعیین می شود. آهن آلات دارای انواع مختلفی هستند که برخی از آنها قیمت بیشتری نسبت به نمونه های دیگر دارند .برای اطلاع از پیرامون قیمت ضایعات آهن می توانید با کارشناسان مربوطه در این مرکز تماس حاصل فرمایید.

خرید انواع ضایعات آهن در زعفرانیه

ضایعات آهن یکی از مهم‌ترین عناصر در صنعت فلزات است که به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد و کاربردهای متعدد، توجه بسیاری از صنایع را به خود جلب کرده است. در این مقاله، انواع مختلف ضایعات آهن و مزایا و موارد کاربرد آنها را بررسی خواهیم کرد.

ضایعات آهن سفید

ضایعات آهن سفید یا “ضایعات آهن باکتری” نوعی از ضایعات آهن هستند که دارای حداقل میزان آلیاژهای دیگر هستند. این نوع ضایعات از فولاد‌های خالص تر تشکیل شده‌اند و معمولاً دارای مقاومت کمتری در برابر زنگ‌زدگی هستند.

ضایعات آهن ریختگی

نوع دیگر از ضایعات آهن ، ضایعات آهن ریختگی از پسماندهای تولید فلزات ریخته یا تزریق شده هستند. این نوع ضایعات شامل قطعات یا تیکه‌های کوچکی از فولاد و آهنگری است که در فرآیند ریخته‌گری یا تزریق تولید می‌شوند.

ضایعات آهن سرد

ضایعات آهن سرد معمولاً از ورق‌ها، نوارها یا تیرآهن‌های سرد تشکیل شده‌اند. این نوع ضایعات آهن دارای خواص مکانیکی مطلوبی بوده و معمولاً در صنایع ساختمانی و خودروسازی استفاده می‌شوند.

خرید و فروش ضایعات آهن

اهداف آلپرت ضایعات

هدف اصلی از خرید و فروش ضایعات آهن بازیافت این قراضه ی با ارزش می باشد. زیرا بازیافت ضایعات آهن دارای مزایای فراوانی می باشد که از جمله ی آن ها می توان به صرفه جویی در مصرف انرژی ، صرفه جویی در مصرف مواد اولیه ، کاهش آلودگی محیط زیست ، کمک به پیشرفت صنعت ، کمک به پیشرفت اقتصاد و… اشاره نمود.

آلپرت ضایعات این دسته از ضایعات را به مراکزی از جمله مراکز بازیافت منتقل می کنند. در فرایند بازیافت آهن در مرحله ی اول لازم است تا برای ضایعات آهن جمع آوردی شده و به مراکز بازیافت فرستاده شوند. اغلب ضایعات آهنی به جز آهن دارای مواد دیگری نیز می باشند.

آشنایی با کاربردهای خرید ضایعات آهن

۱ ضایعات ساختمانی ضایعات ساختمانی شامل انواع فلزات خصوصاً فولاد، سیم و کابل ها، پلاستیک و بسیاری از موادی است که در حین ساخت و ساز یا تخریب تولید می شوند.

این ضایعات معمولاً از طریق مزایده خرید و فروش می شوند و پس از جداسازی بر اساس وزن به کارخانه های مختلف فروخته می شوند. ضایعات ساختمانی جزء ضایعات سوآور دسته بندی می شوند و بازار گسترده ای دارند.

۲ ضایعات فلزی پر سود ترین بازار خرید و فروش ضایعات را فلزات به خود اختصاص می دهند. ضایعات آهن و مس، آلومینیوم، چدن و روی برخی از رایج ترین ضایعات فلزی هستند.

ضایعات آهن و دیگر فلزات پس از جمع آوری تفکیک شده و به کارخانه های بازیافت تحویل داده می شوند. قیمت هر کیلو از این فلزات بر اساس قیمت جهانی آنها متفاوت است و ارزش مادی بسیار بالایی دارند زیرا می توانند با هزینه کمتر نسبت به سنگ معدن مجدداً وارد چرخه تولید شوند.

۳ ضایعات لاستیک و پلاستیک به دلیل گسترش کاربرد این ترکیبات اکنون ضایعات پلاستیک و لاستیک و مواد پلیمری بازار پر سود و گسترده ای دارد. این ضایعات به راحتی قابل بازیافت هستند

و آنقدر پر سود هستند که بخشی از هزینه های کارخانه های پلاستیک و پلیمر از فروش ضایعاتی که حین تولید ایجاد می شود، تأمین می گردد.

محاسبه قیمت ضایعات استیل

ضایعات استیل جزء محصولات انعطاف پذیری هستند که چکش خواری بالایی دارند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید این روزها بسیاری از مواد مصرفی مردم از طریق بازیافت استیل به دست می آید.

بنابراین شکی نیست که این فلز نیز همچون سایر ضایعات با نوسانات قیمت روبرو باشد. در نظر داشته باشید که نحوه محاسبه قیمت گذاری خریدار ضایعات منزل بستگی به نوع استیل خریداری شده دارد که بگیر و یا نگیر باشد.

نحوه محاسبه قیمت ضایعات مسی

قیمت خرید ضایعات مسی، پیرو قیمت های بازارهای جهانی است. البته در نظر داشته باشید در برخی از مواقع می توان در محصولات ناخالصی هایی نیز مشاهده کرد که این موضوع خود بر قیمت مس تأثیر گذار است به همین خاطر نمی توان به قیمت دقیق تری از آن ها دست پیدا کرد.

از جمله عواملی که می توانند تأثیر گذار بر قیمت ضایعات مسی باشند، شامل قیمت مس جهانی و قیمت مس داخلی، نوسانات نرخ ارز و عوامل پیش بینی نشده هستند.

همانند تمامی فعالیت های اقتصادی این ضایعات هم می توانند با نرخ ارز و تغییرات آن، دچار نوسانات بشوند.

مزایا و کاربردهای بازیافت ضایعات

ضایعات آهن به دلیل ویژگی‌های خاص خود، در صنایع مختلف کاربردهای متعددی دارند. این شامل:

    1. استفاده در تولید فولاد: ضایعات آهن به عنوان ماده اولیه در تولید فولاد مورد استفاده قرار می‌گیرند و به صورت مستقیم به کاهش نیاز به مواد خام ارزشمند می‌پردازند.
    2. حفاظت از محیط زیست: با استفاده از ضایعات آهن، می‌توان از استفاده از منابع طبیعی کاست و به حفظ محیط زیست کمک کرد.
    3. کاهش هزینه‌ها: استفاده از ضایعات آهن به کاهش هزینه‌های تولید و تولیدات نهایی کمک می‌کند.

سوالات متداول در رابطه با خرید ضایعات

۱- حداقل خرید ضایعات چند کیلو می باشد ؟

آلپرت ضایعات،ضایعات شما را خریداری می کند و هیچ حداقل و حداکثری در نظر گرفته نمی شود .

۲- مدت زمان مراجعه آلپرت ضایعات به محل شما چقدر است ؟

با توجه به مکان و وموقعیت شما ، مدت زمان مراجعه ما جهت خرید ضایعات از یک تا دو ساعت متغیر می باشد.

۳- قیمت خرید ضایعات چند می باشد ؟

قیمت خرید ضایعات با توجه به نوع ضایعات و حجم ضایعات متغیر می باشد. ما با بالاترین قیمت ضایعات شما را خریداریم.

۴- محل تحویل و خرید ضایعات کجاست ؟

محل تحویل و خرید ضایعات به انتخاب مشتری ، در محل شما و یا در انبار مرکزی آلپرت ضایعات می باشد.

۵- نحوه پرداخت و تسویه حساب به چه صورت می باشد؟

تسویه حساب در زمان خرید ضایعات به صورت ۱۰۰ درصد نقدی و به بالاترین قیمت و پس از دریافت ضایعات در همان لحظه انجام می شود.


اگر به دنبال فروش ضایعات آهن خود به بالاترین قیمت در زعفرانیه هستید، فقط کافیست با شماره تماس ۰۹۱۲۵۸۷۶۴۵۶ تماس بگیرید.