ضایعاتی یوسف آباد – خریدار ضایعات در یوسف آباد تهران

ضایعات یوسف آباد

ما در سراسر تهران ازجمله یوسف آباد تهران فعالیت می کنیم.ضایعات آهن ، مس ، آلومینیوم ، چدن ، سفاله آهن ، برنج و … و دیگر ضایعات فلزی شما را در محل خریدارهستیم .

ما آمادگی خود را برای همکاری با کلیه سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی اعلام می کنیم .ما می توانیم این ادعارا بکنیم که بهترین خریدار آهن آلات و ضایعات ساختمانی و صنعتی شما از جمله آلومینیوم و مس و برنج و کابل در یوسف آباد تهران هستیم .

آلپرت ضایعات به شما این اطمینان را می دهد که هرگز از این که با ما همکاری کردید پشیمان نخواهید شد.برای فروش ضایعات آهنی به ما فقط کافی است که با ما تماس بگیرید .


جهت فروش ضایعات خود در یوسف آباد تهران با شماره ۰۹۱۲۵۸۷۶۴۵۶  تماس بگیرید.


ضایعاتی یوسف آباد تهران

قراضه های برگشتی خط همان طور که از نام آن پیدا می باشد ضایعاتی هستند که از خط تولید عملیات فولادسازی و نورد سازی بدست می آید .همچنین یکی از بهترین قراضه ها می باشند که با کمی دست کاری و برش کاری می توان آنها را در کوره قوس استفاد کرد و از قراضه های به ظاهر دور ریختنی بهترین استفاده را کرد.

اما متاسفانه این موضوع درخصوص اکثر قراضه های برگشتی صادق نمی باشد ، چرا که برخی قراضه ها دارای آلودگی بالایی می باشند و نیاز به پاک سازی دارندکه به دلیل بیشتر کردن کاری که باید برای تولید انجام شود گزینه مناسبی نیست.

خریدرا ضایعات در محل

در برخی از منازل با انبوهی از ضایعات و وسایل فرسوده ای مواجه شده ایم که سالهای سال است در انباری ها و یا زیر زمین ها جمع شده اند و علاوه بر اشغال کردن فضا باعث آلودگی هایی نیز برای محیط پیرامون خود شده اند.

بسیاری از مردم خواستار تماس با مرکزی هستند که بتواند هر چه سریعتر آنها را از شر این وسایل قدیمی و فرسوده رهایی بخشد و بالاترین قیمت را برای این ضایعات در نظر بگیرد.

آلپرت ضایعات بهترین خریدار انواع ضایعات منزل در تهران می باشد که تنها با یک تماس در سریع ترین زمان نیروهای خود را به سراسر مناطق تهران اعزام می کند.

درجه بندی ضایعات آهن

  • سوپر ویژه : آهن آلات ساختمانی از قبیل تیرآهن، خرده میل گرد، گوشه ورق ضخیم ، نبشی، ناودانی و لوله های ضخیم کمتر از یک متر
  • ضایعات آهن ویژه : شامل ورق روغنی سیاه و بدون زنگ زدگی، تکه نبشی، سر تیر آهن، انواع میلگرد و چهار پهلوی کوتاه قد، تکه ناودانی ، لوله سیاه ضخیم، کناره ورق های ضخیم، انواع تسمه های آهنی ضخیم، قالب های بتنی
  • درجه یک : لوله سیاه صنعتی ، قوطی و پروفیل بدون زنگ زدگی، انواع لوازم موتوری سبک و سنگین، شاسی اتومبیل سنگین، سر و ته آبگرمکن بدون رسوب، انواع ورق های روغنی و سیاه رنگ دار، ریل قطار، آهن آلات شرکت برقی با مجوزسر و ته شوفاژ بدون رسوب(با کسر)، انواع چرخ دنده،
  • درجه دو : ضایعات آهن درب و پنجره، تنه دوچرخه و موتور سیکلت، آبگرمکن بدون رسوب برش خورده، لوله بار گالوانیزه، لوله بار سبک، انواع توری، سیم جوش(با سی درصد کسر)، تسمه های کلاف شده، میل گرد کلاف شده، ورق های گالوانیزه، اتصالات گالوانیزه، بسته بندی بدون زنگ زدگی و فنرهای بانداژ
  • درجه سه : ورق گالوانیزه مستعمل و رنگ خورده، حلب بهداشتی فله، منبع اگزوز، شلنگ های فشار قوی سوخته
  • درجه چهار : انواع پلیسه زنگ نزده (با حداقل دو درصد کسر)

ضایعاتی یوسف آباد

بهترین خریدار انواع ضایعات در یوسف آباد

یکی از مهمترین عواملی که نیاز افراد را به شناسایی مرکزی معتبر و شناخته شده در جهت جمع آوری و خرید ضایعات پر رنگ می کند، رها شدن از انبوه ضایعاتی است که در منازل و یا انبارها جمع شده اند و هم فضای زیادی را اشغال کرده اند و هم از نظر زیست محیطی آلودگی هایی را بوجود می آورند.

از جمله این ضایعات می توان به ضایعات صنایع و ضایعات منازل اشاره کرد. آلپرت ضایعات منصف ترین خریدار ضایعات منزل و با تجربه ترین خریدار ضایعات فلزی به صورت تناژ و یا با وزن کمتر می باشد. کلیه موارد زیر جزو ضایعاتی محسوب می شوند که توسط آلپرت ضایعات و در قالب بهترین خریدار ضایعات فلزی جمع آوری می شود.

اگر شما هم ضایعاتی را جمع آوری کرده اید و به دنبال یک خریدار خوب می گردید با شماره ۰۹۱۲۵۸۷۶۴۵۶ تماس بگیرید ما خریدار انواع ضایعات شما هستیم وتمامی ضایعات شما را با قیمت بالاتر از شما خریداری خواهیم کرد .

با یک تماس در کوتاهترین زمان میتوانید آلپرت ضایعات خریدار ضایعات در تهران را در محل خود ببینید.

مزایده خرید و فروش ضایعات

امروزه شرکت های بسیار زیادی در مزایده های مختلف ضایعات خود را به مزایده می‌گذارند تا بتوانند آن را با قیمت مناسب و قیمت خوب به فروش برسانند.

ولی مطمعن باشید ک شرکت ما به بالاترین قیمت روز ضایعات شما را خریداری کرده در محل باسکول تسویه نقدی هم انجام میدهد.

آلپرت ضایعات بهترین مرکز خرید ضایعات در یوسف آباد تهران میباشد ، شما مشتریان عزیز میتوانید فقط با یک تماس ما را در شرکت و محل فروش ضایعاتی خود ببینید.

خریدار ضایعات در یوسف آباد

تسویه حساب ما به صورت نقدی و در محل است و کار ما به صورت خدمات جزئی و کلی در تمامی نقاط کشور برای شما عزیزان است . خرید ضایعات استیل و برنج نیزمانند بقیه ضایعات به نرخ روز است .

خرید ضایعات آهن در یوسف آباد تهران ما با داشتن سال ها سابقه کاری و تجربه در این زمینه در خدمت شما مشتریان محترم و گران قدر می باشیم . ما بهترین و بالا ترین قیمت را به شما مشتریان عزیز پیشنهاد می کنیم وانواع فلزات و ضایعات فلزی شما را خریداریم و هدف ما جلب رضایت و اعتماد شما مشتریان عزیز می باشد.

ضایعاتی محله یوسف آباد

قیمت روز ضایعات آهن

قیمت خرید ضایعات بستگی به نوع و ویژگی‌های ضایعات مورد نظر دارد. هر نوع ضایعه ممکن است قیمتی متفاوت داشته باشد. برخی از عواملی که بر قیمت خرید ضایعات تأثیر می‌گذارند عبارتند از:

۱. نوع ضایعه: نوع ضایعه مهمترین عامل تعیین قیمت آن است. ممکن است شامل فلزات، کاغذ، پلاستیک، شیشه یا مواد دیگر باشد. هر نوع ضایعه دارای قیمت خاص خود است.

۲. میزان بازیافت: اگر ضایعه قابلیت بازیافت بالایی داشته باشد و می‌تواند به عنوان ماده اولیه در فرآیند تولید مجدد مورد استفاده قرار گیرد، ممکن است قیمت آن بیشتر باشد.

۳. مقدار ضایعه: مقدار ضایعه‌ای که می‌خواهید بفروشید نیز تأثیری در قیمت دارد. معمولاً هرچه مقدار ضایعه بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.

۴. شرایط بازار: شرایط بازار و عرضه و تقاضا نیز در تعیین قیمت ضایعات مهم هستند. در برخی مواقع، ممکن است قیمت ضایعه‌ها به دلیل عدم تقاضا یا فراوانی عرضه کاهش یا افزایش یابد.

در نهایت، بهترین راه برای تعیین قیمت خرید ضایعات، مراجعه به خریداران مختلف و مذاکره مستقیم است. با مشاوره و مقایسه قیمت‌ها، می‌توانید تصمیم مناسبی برای فروش ضایعات خود دریافت کنید.

خریدار انواع زائدات در یوسف آباد تهران

به زائداتی که در کارخانه های سازنده ی مواد آهنی نیز تولید می شود اشاره نمود. ضایعات صنعتی معمولا دارای حجم بالایی می باشند به همین دلیل فروش و بازیافت آن ها خیلی به صرفه تر از معدوم کردن آن هاست.

شما می توانید لوازم آهنی فراوانی را در خانه و یا محل کار خود مشاهده نمایید، این لوازم پس از مدتی استفاده به مواد بی مصرفی برای شما مبدل می شوند. که می توانید با فروش این نوع از ضایعات، صاحب درآمدی شوید. شرکت آلپرت ضایعات خریدار انواع ضایعات با بهترین قیمت در شریعتی تهران.

سوالات متداول خرید ضایعات

شما چه نوع ضایعاتی را خریداری می کنید؟

خریدار انواع ضایعات آهن ، آلومینیوم ، ماشین آلات فرسوده ، خودروهای فرسوده ، داغی ، خریدار ضایعات کلی شرکت ها و … می باشیم.

هزینه حمل و نقل و بارگیری ضایعات به عهده چه کسی است؟

هزینه حمل و نقل به عهده  آلپرت ضایعات میباشد.

قیمت ضایعات آهن بر چه اساس محاسبه می شود؟

تعیین قیمت ضایعات آهن، علاوه بر جنس، به وزن هر کیلو و نوع آن بستگی دارد. نوسانات بازار آهن آلات نیز بر نرخ تمام شده ضایعات اثر دارد.

قیمت هر کیلو ضایعات در بازار روزانه دچار تغییر می شود؟

باتوجه به حجم بالای معاملات در بازار آهن آلات، قیمت ضایعات نیز روزانه و لحظه ای دچار تغییر می شود.