بهترین خریدار ضایعات در مرزداران تهران

ضایعات مرزدارن

خریدار ضایعات آهن مرزداران تهران ، ضایعات موادی بازیافت ‌پذیری می باشند که در دل طبیعت رهاشده هستند . همه‌ی وسایلی که ما می‌شناسیم و در اطراف ما هستند قابل بازیافت هستند:

مثل اتومبیل‌ها، صنایع ساختمانی و مواد دور ریخته شده. همه و همه بخش‌هایی قابل بازیافت دارند که برخلاف زباله‌ها، ضایعات، ارزش پولی قابل‌توجهی دارند وبه همین خاطر می‌توان به آن‌ها زباله‌های گران‌ قیمت گفت.

نکته مهمی که وجود دارد این است که فولاد بیشترین حجم تولید را در میان سایر فلزات دارد و شاید به همین دلیل است که قیمت ارزان تری نسبت به سایر فلزات نیز دارد. همچنین از بالا ترین ارزش ناخالص نیز برخوردار است.


جهت فروش ضایعات آهتی خود میتوانید با شماره ۰۹۲۲۱۴۸۰۰۷۹ تماس بگیرید.


خریدار ضایعات در مرزداران تهران

حائض اهمیت هست که بدانید برخلاف انبارهای ضایعات که ممکن است ضایعات بر اساس عملکردشان تفاوت قیمت داشته باشند در انبارهای آهن‌قراضه همه آهن‌قراضه‌ها را بر اساس وزن به فروش می‌رسانند . برای یک انبار آهن‌قراضه ، ارزش هر قطعه ، چیزی است که کوره‌ ذوب برای آن می‌پردازد و ارزش آن‌ها نیز در این مورد هست، نه عملکرد آن‌که مانند ارزش‌گذاری که در انبار ضایعات انجام می‌شود در قطعه به صورتی که در مثال برای موتور ماشین گفته شد .

اگر قطعه‌ای متشکل از فلزاتی متنوع باشد می‌توان آن را ارزان‌تر خریداری کرد زیرا مدیران یک انبار دوست ندارند کارگران آن‌ها زمانشان را به جدا کردن فلزات مختلف از یک قطعه بگمارند . این کار هم‌زمان بر است هم هزینه‌ی بیشتری را می‌طلبد و هم کیفیت کار آن‌ها را پایین می‌آورد . مجموعه آلپرت ضایعات با بالاترین کیفیت و سرعت درزمینهٔ ی خریدوفروش ضایعات آهن در مرزداران فعالیت می‌کند .

انواع ضایعات آهن و درجه بندی آن

  1. سبک بار: وزن مخصوص هر متر مکعب از این ضایعات، ۰٫۵ الی ۰٫۸ تن و قیمت آن ها کم تر از دیگر ضایعات است.
  2. سنگین بار: وزن یک متر مکعب از این ضایعات مساوی یا بیشتر از یک تن است.
  3. ویژه: این ضایعات در واقع محصولاتی مانند تیرآهن، خرده میلگرد و … هستند که در ساختمان سازی استفاده شدند.
  4. سوپر ویژه: کیفیت و قیمت این ضایعات آهن بیشتر است.
  5. درجه یک: این ضایعات آهن در خود فسفر، گوگرد، مس، کروم، نیکل و آهن دارند.
  6. درجه دو و سه: این ضایعات همان ضایعات درجه یک هستند؛ اما با مقدار متفاوتی از عناصر ذکر شده!
  7. گالوانیزه: این ضایعات به دلیل وجود عنصر روی، مقاومت بالایی در برابر خوردگی دارند.
  8. سوفاره: این ضایعات آهن، همان براده های حاصل از تراشکاری هستند.
  9. حلب: این مواد قوطی های نگه دارنده مواد غذایی هستند.
  10. آلیاژی: این ضایعات حاوی نیکل، منگنز، کروم، مولیبدن، وانادیم و تنگستن هستند و در تعمیرگاه های ماشین یافت می شوند.

شماره خریدار ضایعات مرزداران

خرید ضایعات آهن خرید و فروش ضایعات فلزی مانند ضایعات آهن، چدن ، میلگرد و انواع ضایعات ساختمانی، ضایعات پلاستیک ، ضایعات فلزات رنگی ، مانند: مس ،آلومینیوم، برنج و … با بالا ترین قیمت و به صورت نقدی توسط مجموعه آلپرت ضایعات انجام می شود. در صورت نیاز تنها کافی است از طریق راه های ارتباطی ما با مجموعه آلپرت ضایعات تماس بگیرید.

بازیافت ضایعات آهن

ضایعات آهن معمولا بعد از جمع آوری در یک فضای باز انبار می شوند. سپس کارگران موظف هستند تا آن ها را جداسازی کنند. اگرچه این عمل نیاز به دانشی دارد که بتوان آن ها را بر اساس کاربرد و ویژگی هایشان دسته بندی کرد؛ اما کار پیچیده ای نیست و با آهنرباهای بزرگ نیز قابل انجام است.

به طوری که فلزات آهنی جذب آهنربا می شوند و فلزات غیرآهنی آن را دفع می کنند. بعد از اتمام جداسازی ضایعات آهن، آن ها را با کامیون به کارخانجات بازیافت می فرستند. ضایعات آهن روی تسمه نقاله قرار داده شده و سپس به دستگاه ریزانند منتقل می شوند. این ضایعات به تکه های بزرگ و کوچک تقسیم می شوند و ترکیبی از مواد فلزی و ضایعات دیگر به دست می آید.

قیمت ضایعات آهن در مرزداران

قیمت هر کیلو ضایعات آهن تحت تاثیر عوامل زیادی مانند جنس، نوع، آلیاژ، نوع بسته بندی و … است. بنابراین اگر بدنبال خرید ضایعات آهن هستید بهتر است بدانید که چه نوع ضایعاتی نیاز دارید. شما برای اینکار میتوانید با آلپرت ضایعات تماس بگیریدو از قیت روز ضایعات آهن  باخبر شوید.

مرکز خرید و فروش ضایعات آهن در مرزداران تهران

همان طور که می دانید آهن جزو فلز هایی به حساب می‌ آید که بعد از مصرف مجدداً می‌ توان آن را ذوب کرد و به اصطلاح می توان به عنوان یک فلز برگشت پذیر از آن استفاده کرد، یعنی محصولات آهنی را پس از مصرف کردن می توان دوباره به صورت آهن قراضه ذوب کرد و برای مصارف دیگری در تولید استفاده کرد.

بازیافت کردن عملی است که از ضایع شدن منابع پر ثمر و سرمایه ‌های ملی جلوگیری می کند و در کاهش مصرف انرژی و مواد خام بسیار نقش مهمی دارد. عمل بازیافت می تواند از تولید گازهای گلخانه‌ ای نیز به شدت بکاهد و و در راستای سلامت محیط زیست نقش اساسی ایفا کند.

کاربرد ضایعات آهن

کاربرد ضایعات آهن را میتوان به دو بخش تقسیم کرد. دسته اول مربوط به آن دسته از ضایعات آهنی است که هنوز قابل استفاده هستند. در همین رابطه ممکن است دیده باشید برخی افراد برای ساخت و ساز خود بدنبال قیمت تیرآهن دست دوم هستند. در واقع این افراد برای سازه خود اقدام به خرید ضایعات آهن کرده اند که هنوز از کیفیت قابل قبولی برخوردار است.

از طرفی، کاربرد عمده آهن قراضه، ذوب دوباره و بازیافت آنها برای تولید شمش است. برای اینکار مراکز بزرگی به صورت انبار وجود دارند که به تفکیک جنس قراضه و نوع آنها میپردازند و آنها را برای پروسه تولید فولاد آماده سازی میکنند. بنابراین قیمت هر کیلو ضایعات بسته به نوع و جنس فولاد قراضه شده درجه بندی میشود.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید یکی دیگر از کاربردهای ضایعات آهن در سم زدایی آب های صنعتی است. این مواد در ساخت ظروف و دیگر ابزارها نیز می توانند مورد استفاده قرار بگیرند.

ضایعاتی مرزداران

خریدار ضایعات آهن در مرزداران تهران عناصر گفته شده می‌ توانند باعث کاهش کیفیت فولاد شوند بنابراین انواع آهن قراضه ها را به خصوص آن هایی که عناصر فوق را دارند باید بررسی و تفکیک کرد در نتیجه درصد مصرف انواع آهن قراضه برای شارژ کوره ها بر حسب نوع فولاد تولیدی از یک دیگر متفاوت است. همین مطلب می‌ تواند باعث شود که ترکیبات شیمیایی برای ساخت انواع فولادهای ساختمانی و فولادهای آلیاژی مخصوص به شدت اهمیت پیدا کند.

خرید انواع ضایعات و فلزات

خرید ضایعات غیر فلزی ، مانند: ضایعات پلاستیک، شیشه ، لاستیک ، ضایعات کاغذ و کارتون ، ضایعات چوب ، ضایعات برقی و الکترونیکی ، ضایعات نساجی و … توسط آلپرت ضایعات خرید و فروش می شود.

جهت ارتباط با ما تنها کافی است که با گروه ما تماس حاصل نمایید همکاران ما به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان و مشتریان گرانقدر هستند.


شماره خریدار ضایعات آهن و آلومینیوم در مرزداران تهران : ۰۹۱۲۵۸۷۶۴۵۶