بهترین خریدار ضایعات آهن در امیرآباد – 09125876456

ضایعات امیر آباد

خرید انواع ضایعات به بهترین قیمت توسط شرکت آلپرت ضایعات در امیرآباد تهران ، شما می توانید لوازم آهنی فراوانی را در خانه و یا محل کار خود مشاهده نمایید، این لوازم پس از مدتی استفاده به مواد بی مصرفی برای شما مبدل می شوند. که می توانید با فروش این نوع از ضایعات، صاحب درآمدی شوید.

ضایعات آهن چیست؟

ضایعات آهن به مواد دور ریخته شده یا استفاده نشده و محصولات جانبی تولید شده در طی تولید، فرآوری یا استفاده از آهن و فولاد اشاره دارد. این می تواند اشکال مختلفی مانند ضایعات فلزی، سرباره (بقایای تولید شده در طی ذوب) و سایر بقایای فرآیندهای تولید آهن و فولاد را شامل شود.

ضایعات آهن اگر به درستی مدیریت نشود می تواند یک نگرانی زیست محیطی مهم باشد، زیرا ممکن است حاوی آلاینده ها یا مواد بالقوه قابل استفاده مجدد باشد. بازیافت و روش های دفع مناسب برای به حداقل رساندن اثرات زیست محیطی ضایعات آهن و بازیابی منابع ارزشمند از آن بسیار مهم است.

بزرگترین خریدار ضایعات در امیرآباد تهران

آلپرت ضایعات برترین خریدار ضایعات شامل ضایعات آهن ، فلزات رنگی ، مس ، آلومینیوم ، سرب ، برنز ، استیل ، ضایعات کابل ، میلگرد ، تیر آهن و دیگر ضایعات فلزی در امیرآباد تهران با بالاترین قیمت و بهترین شرایط می باشد .


جهت استعلام قیمت خرید با شماره ۰۹۱۲۵۸۷۶۴۵۶ تماس حاصل نمایید.


مرکز خرید ضایعات امیرآباد

امروزه شرکت های بسیار زیادی در مزایده های مختلف ضایعات خود را به مزایده می‌گذارند تا بتوانند آن را با قیمت مناسب و قیمت خوب به فروش برسانند ولی مطمعن باشید ک شرکت ما به بالاترین قیمت روز ضایعات شما را خریداری کرده در محل باسکول تسویه نقدی هم انجام میدهد.

آلپرت ضایعات بهترین مرکز خرید ضایعات در تهران میباشد , شما مشتریان عزیز میتوانید فقط با یک تماس ما را در شرکت و محل فروش ضایعاتی خود ببینید.

ضایعاتی محله امیرآباد

آشنایی با کاربردهای خرید ضایعات آهن

۱ ضایعات ساختمانی ضایعات ساختمانی شامل انواع فلزات خصوصاً فولاد، سیم و کابل ها، پلاستیک و بسیاری از موادی است که در حین ساخت و ساز یا تخریب تولید می شوند.

این ضایعات معمولاً از طریق مزایده خرید و فروش می شوند و پس از جداسازی بر اساس وزن به کارخانه های مختلف فروخته می شوند. ضایعات ساختمانی جزء ضایعات سوآور دسته بندی می شوند و بازار گسترده ای دارند.

۲ ضایعات فلزی پر سود ترین بازار خرید و فروش ضایعات را فلزات به خود اختصاص می دهند. ضایعات آهن و مس، آلومینیوم، چدن و روی برخی از رایج ترین ضایعات فلزی هستند.

ضایعات آهن و دیگر فلزات پس از جمع آوری تفکیک شده و به کارخانه های بازیافت تحویل داده می شوند. قیمت هر کیلو از این فلزات بر اساس قیمت جهانی آنها متفاوت است و ارزش مادی بسیار بالایی دارند زیرا می توانند با هزینه کمتر نسبت به سنگ معدن مجدداً وارد چرخه تولید شوند.

۳ ضایعات لاستیک و پلاستیک به دلیل گسترش کاربرد این ترکیبات اکنون ضایعات پلاستیک و لاستیک و مواد پلیمری بازار پر سود و گسترده ای دارد. این ضایعات به راحتی قابل بازیافت هستند

و آنقدر پر سود هستند که بخشی از هزینه های کارخانه های پلاستیک و پلیمر از فروش ضایعاتی که حین تولید ایجاد می شود، تأمین می گردد.

قیمت خرید و فروش قراضه آهن امیرآباد

بدیهی است که هرچه مقدار معایب ذکر شده در آهن قراضه بیشتر باشد ، قیمت آن نیز کاهش می یابد. قیمت خرید ضایعات آهن پرس شده با پرس نشده نیز با هم متفاوت است. قیمت خرید و فروش ضایعات آهن در اکثر موارد بر حسب کیلو اعلام می گرد.

بطور کلی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت خرید ضایعات آهن ، میزان زنگ زدگی ، آلودگی و خرابی ، جنس و نوع آلیاژ می باشد. قیمت خرید ضایعات آهن گالوانیزه با نوع آلیاژی و روغنی آن متفاوت است.

انواع ضایعات آهن در امیرآباد

ضایعات فلزی این شامل اقلام دور ریخته شده آهن و فولاد مانند ماشین آلات قدیمی، لوازم خانگی، وسایل نقلیه و اجزای ساختاری است.
مقیاس آسیاب این یک لایه سطحی پوسته پوسته از اکسیدهای آهن است که در طی فرآیندهای نورد گرم روی سطح آهن یا فولاد ایجاد می شود.
سرباره محصول جانبی تولید آهن و فولاد، این ماده غیرفلزی است که در طی ذوب از فلز مذاب جدا می شود. می توان آن را دانه بندی کرد یا با هوا خنک کرد.
گرد و غبار و ریزدانه ها ذرات ریز آهن یا فولاد که در طی عملیات پردازش مانند سنگ زنی، سنباده زدن یا برش تولید می شوند.
ترازو و ریزه‌های حاصل از کوره‌های بلند اینها در طی فرآیند آهن‌سازی در کوره‌های بلند تشکیل می‌شوند.
ضایعات ریخته گری این شامل ماسه، مواد نسوز و سایر بقایای فرآیند ریخته گری می باشد.
اکسیدها و پسماندهای حاصل از فولادسازی اینها می توانند شامل لجن، مواد نسوز و سایر مواد زائد باشند.
ابزار و تجهیزات فرسوده ابزارهای برش مورد استفاده، مته ها و سایر تجهیزات ساخته شده از آهن یا فولاد.
زباله های تخریب این شامل مواد آهن و فولاد از ساختمان ها و زیرساخت های تخریب شده است.

 

ضایعات حاصل از استخراج سنگ آهن این می تواند شامل بار اضافی، باطله و سایر مواد زاید حاصل از عملیات معدن باشد.

مدیریت صحیح ضایعات آهن برای به حداقل رساندن اثرات زیست محیطی و ترویج بازیافت بسیار مهم است. بسیاری از این مواد را می توان بازیافت و در کاربردهای مختلف مورد استفاده مجدد قرار داد و نیاز به سنگ آهن خام و کاهش مصرف انرژی در تولید محصولات جدید آهن و فولاد را کاهش داد.

انواع ضایعات آهن

 1. ضایعات آهن ویژه : شامل ورق های فاقد زنگ زدگی، سرتیر آهن، رینگ های خودرو، تکه های ناودانی می‌شوند.
 2. ضایعات آهن درجه یک: انواع وسایل و لوازم موتوری سنگین، انواع بدنه آبگرمکن، ریل قطار، انواع ورق‌های روغنی و سیاه رنگ دار و … می‌باشند.
 3. ضایعات آهن درجه دو: از جمله ضایعات آهن درجه دو می‌توان ضایعات آهن درب و پنجره، میلگرد کلاف شده، ورق‌های گالوانیزه، فنرهای بانداژ، تنه دوچرخه و موتورسیکلت را نام برد.
 4. ضایعات آهن درجه سه: شامل حلب بهداشتی فله، منبع اگزوز و شیلنگ های فشار قوی سوخته می‌باشد.

ضایعاتی امیرآباد

یکی از انواع ضایعات، ضایعات آهن می باشد. در واقع ابزار، وسایل، مصالح و… شما که از جنس آهن و یا آلیاژ های آن می باشند و عمر مفید آن ها تمام شده است و کاربردی برای شما ندارند ضایعات آهن محسوب می شوند.

ضایعات آهن را می توان به دو دسته ی خانگی و صنعتی تقسیم بندی نمود. از جمله ی ضایعات صنعتی می توان مصالح فرسوده و غیر قابل استفاده ی ساختمانی از جمله تیرآهن ها، میل گردها، نبشی ها و… را نام برد که قابلیت استفاده را ندارند.

به زائداتی که در کارخانه های سازنده ی مواد آهنی نیز تولید می شود اشاره نمود. ضایعات صنعتی معمولا دارای حجم بالایی می باشند به همین دلیل فروش و بازیافت آن ها خیلی به صرفه تر از معدوم کردن آن هاست.

ضایعات یا قراضه به موادی گفته می شود که در ظاهر کاربردی ندارند و نمی توان به همان صورت از آن ها استفاده نمود در عوض می توان آن ها را بازیافت نموده و استفاده ی مجددی از آن ها داشت.

 

قیمت ضایعات آهن

قیمت ضایعات آهن بر حسب نوع آهن و تناژی که مورد خرید قرار می گیرد تعیین می شود. آهن آلات دارای انواع مختلفی هستند که برخی از آنها قیمت بیشتری نسبت به نمونه های دیگر دارند .برای اطلاع از پیرامون قیمت ضایعات آهن می توانید با کارشناسان مربوطه در این مرکز تماس حاصل فرمایید.

خرید و فروش ضایعات آهن در امیرآباد

قیمت ضایعات آهن دشت دوم

قیمت ضایعات آهن دست دوم بسته به عوامل مختلفی از جمله نوع ضایعات، تمیزی و خلوص آن، تقاضای فعلی بازار و محل فروشنده متفاوت است.  به طور کلی، قیمت ضایعات آهن در سال های اخیر به دلایل متعددی از جمله:

 • افزایش تقاضا از سوی چین و سایر اقتصادهای نوظهور
 • افزایش هزینه های استخراج و حمل سنگ آهن
 • افزایش هزینه های تولید فولاد جدید
 • به گفته شرکت کرومن هوک متالز، یک شرکت هلندی ضایعات، قیمت فعلی ضایعات آهن در هلند ۰.۲۵ یورو به ازای هر کیلوگرم است. با این حال، این قیمت بسته به عوامل ذکر شده در بالا می تواند متفاوت باشد.

در اینجا چند نکته برای به دست آوردن بهترین قیمت برای ضایعات آهن وجود دارد:

ضایعات خود را بر اساس نوع و کیفیت مرتب کنید. هر چه ضایعات تمیزتر و خالص تر باشد، قیمت بالاتری خواهید داشت. فروش به فروشنده معتبر ضایعات. فروشندگان ضایعات زیادی وجود دارند که سعی می کنند شما را فریب دهند. قبل از فروش، چندین پیشنهاد از نمایندگی های مختلف دریافت کنید. این به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که بهترین قیمت ممکن را دریافت می کنید. همچنین می توانید به صورت آنلاین قیمت های ضایعات فلزی موجود در منطقه خود را بررسی کنید.

مزایای جمع‌آوری و خرید و فروش ضایعات فلزی

 •  حفاظت محیط زیست از آلودگی
 • توانایی تولید درآمد مناسب را داراست.
 • انعطاف پذیری برای پیگیری آن به صورت تمام وقت یا نیمه وقت ممکن است.
 • امکان خود اشتغالی دارد.
 • تقاضای ثابت دارد، بدون در نظر گرفتن اینکه اقتصاد خوب است یا بد.
 • هزینه راه‌اندازی متوسطی نیاز دارد.

اهداف آلپرت ضایعات

هدف اصلی از خرید و فروش ضایعات آهن بازیافت این قراضه ی با ارزش می باشد. زیرا بازیافت ضایعات آهن دارای مزایای فراوانی می باشد که از جمله ی آن ها می توان به صرفه جویی در مصرف انرژی ، صرفه جویی در مصرف مواد اولیه ، کاهش آلودگی محیط زیست ، کمک به پیشرفت صنعت ، کمک به پیشرفت اقتصاد و… اشاره نمود.

آلپرت ضایعات این دسته از ضایعات را به مراکزی از جمله مراکز بازیافت منتقل می کنند. در فرایند بازیافت آهن در مرحله ی اول لازم است تا برای ضایعات آهن جمع آوردی شده و به مراکز بازیافت فرستاده شوند. اغلب ضایعات آهنی به جز آهن دارای مواد دیگری نیز می باشند.

سوالات متداول در رابطه با خرید ضایعات

۱- حداقل خرید ضایعات چند کیلو می باشد ؟

آلپرت ضایعات،ضایعات شما را به هر میزان خریداری می کند و هیچ حداقل و حداکثری در نظر گرفته نمی شود .

۲- مدت زمان مراجعه آلپرت ضایعات به محل شما چقدر است ؟

با توجه به مکان و وموقعیت شما ، مدت زمان مراجعه ما جهت خرید ضایعات از یک تا دو ساعت متغیر می باشد.

۳- قیمت خرید ضایعات چند می باشد ؟

قیمت خرید ضایعات با توجه به نوع ضایعات و حجم ضایعات متغیر می باشد. ما با بالاترین قیمت ضایعات شما را خریداریم.

۴- محل تحویل و خرید ضایعات کجاست ؟

محل تحویل و خرید ضایعات به انتخاب مشتری ، در محل شما و یا در انبار مرکزی می باشد.

۵- نحوه پرداخت و تسویه حساب به چه صورت می باشد؟

تسویه حساب در زمان خرید ضایعات به صورت ۱۰۰ درصد نقدی و به بالاترین قیمت و پس از دریافت ضایعات در همان لحظه انجام می شود.


اگر به دنبال فروش ضایعات آهن خود به بالاترین قیمت هستید، فقط کافیست با ما تماس بگیرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *