بهترین خریدار ضایعات محله امام حسین – 09125876456

محله امام حسین

در صورتی که دارای ضایعاتی از جمله ضایعات آهنی که شامل وسایل و ابزار آلات آهنی مورد استفاده در مورد استفاده‌ در منزل، صنایع و کارخانه‌ها و یا هم چنین زائدات اضافه ی تولیدی در کارخانه‌ها می باشید، می توانید با خریداران آلپرت ضایعات در محله امام حسین تهران تماس حاصل نمایید.

ضایعات آهن چیست؟

“ضایعات آهن” معمولاً به مواد یا محصولات دور ریخته شده یا باقیمانده که حاوی آهن هستند اشاره دارد. این می‌تواند طیف وسیعی از اقلام، از جمله ضایعات فلزات حاصل از فرآیندهای تولید، لوازم قدیمی، مصالح ساختمانی و سایر مواردی که حاوی اجزای آهن یا فولاد هستند را در بر گیرد.

ضایعات آهن را می توان به دو نوع عمده طبقه بندی کرد:

 1. ضایعات آهن صنعتی: این شامل ضایعات و بقایای فرآیندهای صنعتی مانند ساخت، ساخت و ساز و تخریب است. این می تواند مواردی مانند برش ها، قطعات باقی مانده از عملیات ماشینکاری، و مواد دور ریخته شده از سایت های ساخت و ساز را شامل شود.
 2. محصولات پایان عمر: این دسته شامل محصولاتی می شود که عمر قابل استفاده خود را به پایان رسانده اند و دیگر کاربردی یا ایمن برای استفاده نیستند. این می تواند شامل وسایل قدیمی (مانند یخچال، ماشین لباسشویی)، وسایل نقلیه و سایر مواردی باشد که حاوی قطعات آهنی یا فولادی هستند.

مهم است که ضایعات آهن را به درستی مدیریت کنید تا از بازیافت یا دفع آنها به شیوه ای مسئولانه از نظر زیست محیطی اطمینان حاصل شود. بازیافت ضایعات آهن برای کاهش تقاضا برای مواد خام و به حداقل رساندن اثرات زیست محیطی مرتبط با معدن و تولید محصولات جدید آهن و فولاد بسیار مهم است. علاوه بر این، بازیافت ضایعات آهن می تواند به حفظ انرژی و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای کمک کند.

برخی از روش های متداول برای رسیدگی به ضایعات آهن عبارتند از:

 • جمع آوری و دسته بندی: ضایعات آهن بر اساس نوع و ترکیب آن به دسته های مختلفی جمع آوری و دسته بندی می شوند. این اغلب در مراکز بازیافت انجام می شود.
 • پردازش و خرد کردن: ضایعات آهن ممکن است مراحل پردازش مانند خرد کردن یا برش را طی کنند تا برای بازیافت آماده شوند.
 • ذوب و تصفیه: ضایعات آهن فرآوری شده در یک کوره ذوب شده و برای حذف ناخالصی ها تصفیه می شود. سپس می توان از این فلز مذاب برای تولید محصولات جدید آهن و فولاد استفاده کرد.
 • استفاده مجدد و استفاده مجدد: در برخی موارد، ضایعات آهن ممکن است برای استفاده مجدد یا استفاده مجدد، به ویژه در ساخت و ساز یا ساخت، مناسب باشد.
 • دفع زباله در محل دفن زباله: اگر ضایعات آهن برای بازیافت مناسب نباشند، ممکن است در محل دفن زباله دفع شوند، اگرچه به دلیل نگرانی های زیست محیطی این معمولا آخرین راه حل در نظر گرفته می شود.

به یاد داشته باشید که مقررات و شیوه‌های مربوط به مدیریت ضایعات آهن می‌تواند بسته به مکان متفاوت باشد، بنابراین پیروی از دستورالعمل‌های محلی و در نظر گرفتن گزینه‌های پایدار برای مدیریت ضایعات آهن مهم است.

بزرگترین خریدار ضایعات آهن در محله امام حسین

خریدار ضایعات در محله امام حسین توسط  آلپرت ضایعات ، خریدار انواع ضایعات آهن و آلومینیوم , چدن , برنج , و کلیه ضایعات شرکت ها و ساختمانها کافیست با یک تماس ضایعات خود را به فروش برسانید.جهت مشاوره و یا استعلام قیمت خرید با شماره  ۰۹۱۲۵۸۷۶۴۵۶ تماس حاصل نمایید .

ضایعات یا قراضه به موادی گفته می شود که در ظاهر کاربردی ندارند و نمی توان به همان صورت از آن ها استفاده نمود در عوض می توان آن ها را بازیافت نموده و استفاده ی مجددی از آن ها داشت.

یکی از انواع ضایعات، ضایعات آهن می باشد. در واقع ابزار، وسایل، مصالح و… شما که از جنس آهن و یا آلیاژ های آن می باشند و عمر مفید آن ها تمام شده است و کاربردی برای شما ندارند ضایعات آهن محسوب می شوند.

ضایعات آهن را می توان به دو دسته ی خانگی و صنعتی تقسیم بندی نمود. از جمله ی ضایعات صنعتی می توان مصالح فرسوده و غیر قابل استفاده ی ساختمانی از جمله تیرآهن ها، میل گردها، نبشی ها و… را نام برد که قابلیت استفاده را ندارند.

به زائداتی که در کارخانه های سازنده ی مواد آهنی نیز تولید می شود اشاره نمود. ضایعات صنعتی معمولا دارای حجم بالایی می باشند به همین دلیل فروش و بازیافت آن ها خیلی به صرفه تر از معدوم کردن آن هاست.

ضایعاتی محله امام حسین

خرید ضایعات در محله امام حسین

خریدار ضایعات آهن به بهترین قیمت توسط شرکت آلپرت ضایعات در محله امام حسین انجام می شود. شما می توانید لوازم آهنی فراوانی را در خانه و یا محل کار خود مشاهده نمایید، این لوازم پس از مدتی استفاده به مواد بی مصرفی برای شما مبدل می شوند. که می توانید با فروش این نوع از ضایعات، صاحب درآمدی شوید.

خریدار ضایعات مس در محله امام حسین

همان گونه اطلاع دارید برخی از مشاغل طی پروسه‌ی کاری برخی ضایعات مس را تولید می‌کنند. این کار به جمع‌آوری ضایعات مس و ایجاد شغل‌های ثانویه کمک شایانی می‌کند. ضایعات مس ارزش بالاتری نسبت به سایر فلزات دارد بنابراین بازیافت آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. برخی از ضایعات مس که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌شود جزء همین ضایعات هستند.

مس کابلی: در صورتی که شغل شما مس‌های کابلی و ضایعات مس کابلی را تولید کرده، مجموعه ما آن را به قیمت بسیار خوبی از شما خریداری می‌کند. همچنین مس‌های مخابراتی را نیز از شما با قیمت بسیار مناسبی خریداری می‌نماییم.
ضایعات آرمیچری و همه ضایعات مسی موجود به وسیله شرکت خریدار از تمامی افرادی که می‌خواهند فروش ضایعات مسی را داشته باشند، خریداری می‌گردد.

خریدار ضایعات آلومینیوم در محله امام حسین

امروزه خرید و فروش ضایعات آلومینیوم گسترش یافته است؛ چرا که با بازیافت آن می‌توان محصولات جدیدی را تولید و روانه بازار کرد. این روند از طریق ذوب کردن انجام می‌شود که در کنار ارزان بودن این کار، انرژی کمتری نیز مصرف می‌شود. اگر شما نیز دارای قراضه‌های آلومینیوم هستید، آلپرت ضایعات می‌تواند تمام ضایعات آلومینیومی شما را با بهترین قیمت خریداری کند.

آلپرت ضایعات یکی از با سابقه‌ترین تیم‌های بازیافت به شمار می‌آید که چند سالی است در زمینه خرید و فروش انواع ضایعات فلزات فعالیت دارد. این تیم با ویژگی‌های مختلفی مثل ارائه قیمت مناسب برای خرید و فروش ضایعات، ارسال و دریافت سریع بارهای فرسایش یافته، ارتباط مستقیم با کارخانه و پشتیبانی‌های سریع در جهت بهبود کیفیت خدمات شناخته می‌شود.

خریدار ضایعات ساختمان در محله امام حسین

خرید ضایعات ساختمانی قیمت متفاوتی داشته و بر اساس نوع ضایعات تعیین می گردد. خرید ضایعات ساختمانی به منظور بازیافت این نخاله ها انجام می شود. علاوه بر این برای خریدار ضایعات ساختمانی کسب درآمد به همراه دارد. ضایعات ساختمانی فلزی، شیشه ای، پلاستیکی، چوب، آجر و بلوک از جمله ضایعات قابل بازیافت می باشند.

خریدار ضایعات میلگرد در محله امام حسین

یکی از مهمترین بخش‌های خرید و فروش قراضه‌های آهنی، مربوط به ضایعات میلگرد است. این نوع از قراضه‌ها هم در حین فرایند ساخت ساختمان و با بریدن میلگرد‌ها به دست می‌آیند و هم می‌توان آن‌ها را از ساختمان‌های تخریب شده به دست آورد.

اگر به دنبال بهترین قیمت فروش میلگرد ضایعاتی هستید یا می‌خواهید بدانید که ضایعات میلگرد کیلویی چند؟ با ما در آلپرت ضایعات تماس بگیرید. ما بهترین قیمت میلگرد ضایعاتی را به شما ارائه داده و امکان تسویه آنی را فراهم کرده ایم. همچنین خریدار ضایعات میلگرد هم می‌تواند برای تامین نیاز خود به این قراضه‌های آهنی با در آلپرت ضایعات تماس بگیرد.

انواع ضایعات آهن

 1. ضایعات آهن ویژه : که شامل ورق های فاقد زنگ زدگی، سرتیر آهن، رینگ های خودرو، تکه های ناودانی می‌شوند.
 2. ضایعات آهن درجه یک: شامل انواع وسایل و لوازم موتوری سنگین، انواع بدنه آبگرمکن، ریل قطار، انواع ورق‌های روغنی و سیاه رنگ دار و … می‌باشند.
 3. ضایعات آهن درجه دو: در فروش و یا خرید ضایعات آهن بایستی با انواع ضایعات آهن آشنایی کامل داشته باشید، از جمله ضایعات آهن درجه دو می‌توان ضایعات آهن درب و پنجره، میلگرد کلاف شده، ورق‌های گالوانیزه، فنرهای بانداژ، تنه دوچرخه و موتورسیکلت را نام برد.
 4. ضایعات آهن درجه سه: شامل حلب بهداشتی فله، منبع اگزوز و شیلنگ های فشار قوی سوخته می‌باشد.

مرکز خرید ضایعات در محله امام حسین تهران

آلپرت ضایعات بهترین مرکز خرید ضایعات در تهران میباشد , شما مشتریان عزیز میتوانید فقط با یک تماس ما را در شرکت و محل فروش ضایعاتی خود ببینید. امروزه شرکت های بسیار زیادی در مزایده های مختلف ضایعات خود را به مزایده می‌گذارند تا بتوانند آن را با قیمت مناسب و قیمت خوب به فروش برسانند ولی مطمعن باشید ک شرکت ما به بالاترین قیمت روز ضایعات شما را خریداری کرده در محل باسکول تسویه نقدی هم انجام میدهد.

مزایای جمع‌آوری و خرید و فروش ضایعات فلزی

 •  حفاظت محیط زیست از آلودگی
 • توانایی تولید درآمد مناسب را داراست.
 • انعطاف پذیری برای پیگیری آن به صورت تمام وقت یا نیمه وقت ممکن است.
 • امکان خود اشتغالی دارد.
 • تقاضای ثابت دارد، بدون در نظر گرفتن اینکه اقتصاد خوب است یا بد.
 • هزینه راه‌اندازی متوسطی نیاز دارد.

اهداف آلپرت ضایعات

هدف اصلی از خرید و فروش ضایعات آهن بازیافت این قراضه ی با ارزش می باشد. زیرا بازیافت ضایعات آهن دارای مزایای فراوانی می باشد که از جمله ی آن ها می توان به صرفه جویی در مصرف انرژی ، صرفه جویی در مصرف مواد اولیه ، کاهش آلودگی محیط زیست ، کمک به پیشرفت صنعت ، کمک به پیشرفت اقتصاد و… اشاره نمود.

آلپرت ضایعات این دسته از ضایعات را به مراکزی از جمله مراکز بازیافت منتقل می کنند. در فرایند بازیافت آهن در مرحله ی اول لازم است تا برای ضایعات آهن جمع آوردی شده و به مراکز بازیافت فرستاده شوند. اغلب ضایعات آهنی به جز آهن دارای مواد دیگری نیز می باشند.

خرید و فروش ضایعات آهن در محله امام حسین

قیمت ضایعات آهن

قیمت ضایعات آهن بر حسب نوع آهن و تناژی که مورد خرید قرار می گیرد تعیین می شود. آهن آلات دارای انواع مختلفی هستند که برخی از آنها قیمت بیشتری نسبت به نمونه های دیگر دارند .برای اطلاع از پیرامون قیمت ضایعات آهن می توانید با کارشناسان مربوطه در این مرکز تماس حاصل فرمایید.

قیمت خرید و فروش ضایعات محله امام حسین

بطور کلی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت خرید ضایعات آهن ، میزان زنگ زدگی ، آلودگی و خرابی ، جنس و نوع آلیاژ می باشد. قیمت خرید ضایعات آهن گالوانیزه با نوع آلیاژی و روغنی آن متفاوت است.

بدیهی است که هرچه مقدار معایب ذکر شده در آهن قراضه بیشتر باشد ، قیمت آن نیز کاهش می یابد. قیمت خرید ضایعات آهن پرس شده با پرس نشده نیز با هم متفاوت است. هزینه خرید و فروش ضایعات آهن در اکثر موارد بر حسب کیلو اعلام می گرد.

قیمت روز ضایعات آهن در محله امام حسین

قیمت روزانه ضایعات آهن بسته به عوامل مختلفی از جمله محل، نوع ضایعات و شرایط فعلی بازار می تواند متفاوت باشد. همیشه بهترین کار این است که با یک فروشنده ضایعات فلزی محلی تماس بگیرید تا دقیق ترین قیمت را برای ضایعات خود دریافت کنید.

در اینجا چند نکته برای به دست آوردن بهترین قیمت برای ضایعات آهن وجود دارد:
 • ضایعات خود را بر اساس نوع جدا کنید. این کار باعث می‌شود تا فروشنده ضایعات راحت‌تر ضایعات شما را دسته‌بندی و ارزش گذاری کند.
 • ضایعات خود را برای بازیافت آماده کنید. این ممکن است شامل حذف هر گونه آلودگی مانند خاک، روغن و رنگ باشد.
 • قبل از فروش ضایعات خود، از چندین فروشنده ضایعات قیمت دریافت کنید. این به شما کمک می کند تا بهترین قیمت ممکن را دریافت کنید.

سوالات متداول در رابطه با خرید ضایعات

۱- حداقل خرید ضایعات چند کیلو می باشد ؟

آلپرت ضایعات،ضایعات شما را به هر میزان خریداری می کند و هیچ حداقل و حداکثری در نظر گرفته نمی شود .

۲- محل تحویل و خرید ضایعات کجاست ؟

محل تحویل و خرید ضایعات به انتخاب مشتری ، در محل شما و یا در انبار مرکزی می باشد.

۳- نحوه پرداخت و تسویه حساب به چه صورت می باشد؟

تسویه حساب در زمان خرید ضایعات به صورت ۱۰۰ درصد نقدی و به بالاترین قیمت و پس از دریافت ضایعات در همان لحظه انجام می شود.

۴- مدت زمان مراجعه آلپرت ضایعات به محل شما چقدر است ؟

با توجه به مکان و وموقعیت شما ، مدت زمان مراجعه ما جهت خرید ضایعات از یک تا دو ساعت متغیر می باشد.

۵- قیمت خرید ضایعات چند می باشد ؟

قیمت خرید ضایعات با توجه به نوع ضایعات و حجم ضایعات متغیر می باشد. ما با بالاترین قیمت ضایعات شما را خریداریم.


اگر به دنبال فروش ضایعات آهن خود به بالاترین قیمت هستید، فقط کافیست با شماره ۰۹۱۲۵۸۷۶۴۵۶ تماس بگیرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *