خریدار ضایعات آهن در فرشته تهران – 09125876456

ضایعات فرشته

ما خریدار  ضایعات آهن و قراضه شما در فرشته تهران هستیم اگر تا به حال هر نوع ضایعات را فراهم کرده اید و برای فروش به دنبال یک خریدار منصف می گردید که ضایعات شما را با قیمتی بالاتر از دلالان دوره گرد و یا انبارهای جنوب شهر خریداری کند با شماره ۰۹۱۲۵۸۷۶۴۵۶ تماس بگیرید. ما ضایعات شما را با بالاترین قیمت از شما خریداری می کنیم ما با سالها سابقه در محل کسب مورد اطمینان تمامی شهروندان عزیز خواهیم بود .

آلپرت ضایعات بهترین مرکز خرید ضایعات در فرشته تهران می باشد ، شما مشتریان عزیز می توانید فقط با یک تماس ما را در شرکت و محل فروش ضایعاتی خود ببینید.

خرید و فروش ضایعات آهن در فرشته

یکی از کلید واژه‌های مهم در صنایعی که با فلزات سروکار دارند خرید و فروش ضایعات آهن است. امروزه با گسترش استفاده از فلزات در صنایع مختلف، از ساختمان‌سازی گرفته تا خودروسازی و صنایع وابسته، تولید ضایعات این فلزات نیز افزایش‌یافته است.

همچنین در کنار آن قیمت بالای آهن و فولاد باعث شده که خرید و فروش ضایعات مورد توجه صنایع و شرکت‌های کوچک و بزرگ قرار بگیرد. کارخانه‌های تولید فلزات نیز ترجیح می‌دهند با هزینه کمتر ضایعات فلزات را بازیافت کنند تا آن که فرایند پرهزینه و طولانی تبدیل سنگ‌ آهن به فلزات را دنبال کنند.

بهترین خریدار ضایعات آهن در فرشته تهران

ضایعات یا قراضه به موادی گفته می شود که در ظاهر کاربردی ندارند و نمی توان به همان صورت از آن ها استفاده نمود در عوض می توان آن ها را بازیافت نموده و استفاده ی مجددی از آن ها داشت.

یکی از انواع ضایعات، ضایعات آهن می باشد. در واقع ابزار، وسایل، مصالح و… شما که از جنس آهن و یا آلیاژ های آن می باشند و عمر مفید آن ها تمام شده است و کاربردی برای شما ندارند ضایعات آهن محسوب می شوند.

ضایعات آهن را می توان به دو دسته ی خانگی و صنعتی تقسیم بندی نمود. از جمله ی ضایعات صنعتی می توان مصالح فرسوده و غیر قابل استفاده ی ساختمانی از جمله تیرآهن ها، میل گردها، نبشی ها و… را نام برد که قابلیت استفاده را ندارند.

به زائداتی که در کارخانه های سازنده ی مواد آهنی نیز تولید می شود اشاره نمود. ضایعات صنعتی معمولا دارای حجم بالایی می باشند به همین دلیل فروش و بازیافت آن ها خیلی به صرفه تر از معدوم کردن آن هاست.

بهترین خریدار ضایعات آهن فرشته تهران

انواع ضایعات آهن

  • ضایعات آهن ویژه : که شامل ورق های فاقد زنگ زدگی، سرتیر آهن، رینگ های خودرو، تکه های ناودانی می‌شوند.
  • ضایعات آهن درجه یک: شامل انواع وسایل و لوازم موتوری سنگین، انواع بدنه آبگرمکن، ریل قطار، انواع ورق‌های روغنی و سیاه رنگ دار و … می‌باشند.
  • ضایعات آهن درجه دو: در فروش و یا خرید ضایعات آهن بایستی با انواع ضایعات آهن آشنایی کامل داشته باشید، از جمله ضایعات آهن درجه دو می‌توان ضایعات آهن درب و پنجره، میلگرد کلاف شده، ورق‌های گالوانیزه، فنرهای بانداژ، تنه دوچرخه و موتورسیکلت را نام برد.
  • ضایعات آهن درجه سه: شامل حلب بهداشتی فله، منبع اگزوز و شیلنگ های فشار قوی سوخته می‌باشد.

خرید قراضه آهنی در محله فرشته

در صورتی که دارای ضایعاتی از جمله ضایعات آهنی که شامل وسایل و ابزار آلات آهنی مورد استفاده در مورد استفاده‌ در منزل، صنایع و کارخانه‌ها و یا همچنین زائدات اضافه ی تولیدی در کارخانه‌ها می باشید، می توانید با خریداران آلپرت ضایعات تماس حاصل نمایید.

خریداران ما پس از راهنمایی شما و پاسخ دادن به سوالات و ابهامات شما در صورتی که مایل به فروش باشید، آدرس محل زندگی و یا محل کار شما را دریافت نموده و در سریع ترین زمان ممکن به آن جا مراجعه می کنند.

کاربرد ضایعات آهن

ضایعات آهن کاربردهای مختلفی در صنایع مختلف دارد. از جمله کاربردهای ضایعات آهن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ضایعات آهن یکی از منابع اصلی تأمین مواد اولیه برای ذوب فولاد است. در فرآیند ذوب، ضایعات آهن با مواد اولیه دیگر مانند سنگ آهن، کک و آهک مخلوط می‌شود و سپس در کوره ذوب می‌شود. محصول حاصل از این فرآیند، فولاد خام است که می‌تواند برای تولید محصولات مختلف فولادی مانند ورق، تیرآهن، لوله و غیره استفاده شود.

ضایعات آهن همچنین می‌تواند برای بازیابی موادی مانند آهن، فولاد و سایر فلزات استفاده شود. این مواد با استفاده از فرآیندهای مختلف مانند خردایش، جداسازی مغناطیسی و غیره از ضایعات آهن جدا می‌شوند.ضایعات آهن همچنین می‌تواند برای ساخت محصولات جدید استفاده شود. به عنوان مثال، از ضایعات آهن برای ساخت وسایل نقلیه، تجهیزات صنعتی، لوازم خانگی و غیره استفاده می‌شود.

در صنعت خودروسازی، از ضایعات آهن برای ساخت بدنه، قطعات موتور و سایر اجزای خودرو استفاده می‌شود برای ساخت سازه‌های فلزی مانند ساختمان‌ها، پل‌ها و غیره.در صنعت الکتریکی، ساخت سیم‌ها، کابل‌ها و سایر تجهیزات الکتریکی استفاده می‌شود.

در صنعت ابزارسازی، از ضایعات آهن برای ساخت ابزارهای مختلف مانند مته، چکش و غیره استفاده می‌شود.بازیافت ضایعات آهن به صرفه‌جویی در منابع طبیعی مانند سنگ آهن، کک و آهک کمک می‌کند.بازیافت ضایعات آهن به کاهش آلودگی محیط‌ زیست کمک می‌کند.بازیافت ضایعات آهن به ایجاد اشتغال در بخش‌های مختلف مانند جمع‌آوری، بازیافت و تولید کمک می‌کند.

خرید ضایعات درب منزل و محل شما

خرید ضایعات درب منزل و محل شما یکی از خدماتی است که توسط آلپرت ضایعات ارائه می‌شود. این خدمات برای افرادی که دارای ضایعات آهن، آلومینیوم، مس و سایر فلزات هستند و امکان حمل و نقل آنها را ندارند، بسیار مفید است.

برای استفاده از خدمات خرید ضایعات درب منزل و محل شما، می‌توانید با آلپرت ضایعات تماس بگیرید. در هنگام تماس برای فروش ضایعات، باید نوع، وزن و محل ضایعات خود را اطلاع دهید. آلپرت ضایعات پس از دریافت این اطلاعات، قیمت تقریبی ضایعات شما را به شما اعلام می‌کند. در صورت توافق بر سر قیمت، خریدار ضایعات در زمان مشخصی به محل شما مراجعه کرده و ضایعات شما را خریداری می‌کند.

خرید ضایعات درب منزل و محل شما، کار را برای افرادی که دارای ضایعات آهن، آلومینیوم، مس و سایر فلزات هستند و امکان حمل و نقل آنها را ندارند، بسیار راحت می‌کند.و باعث می‌شود که بتوانید ضایعات خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به فروش برسانید.و هزینه حمل و نقل ضایعات خود را پرداخت نکنید.

مرکز خرید ضایعات آهن در فرشته

مرکز خرید ضایعات آهن، مکانی است که در آن ضایعات آهن از افراد و شرکت‌ها خریداری می‌شود. این مراکز معمولاً در مناطق صنعتی و تجاری قرار دارند.

در ایران، مراکز خرید ضایعات آهن در شهرهای بزرگ مانند تهران، اصفهان، مشهد و تبریز فعالیت می‌کنند. این مراکز معمولاً به صورت خرده‌فروشی و عمده‌فروشی به خرید ضایعات آهن می‌پردازند.

برای فروش ضایعات آهن به مراکز خرید ضایعات، می‌توانید به صورت حضوری یا تلفنی با آلپرت ضایعات تماس بگیرید.قیمت ضایعات آهن بر اساس نوع، کیفیت و وزن آن تعیین می‌شود. عوامل مختلفی مانند قیمت آهن خام، قیمت سوخت و هزینه حمل و نقل بر قیمت ضایعات آهن تأثیر می‌گذارند.

خریدار ضایعات آهن به بهترین قیمت توسط شرکت آلپرت ضایعات در فرشته انجام می شود. شما می توانید لوازم آهنی فراوانی را در خانه و یا محل کار خود مشاهده نمایید، این لوازم پس از مدتی استفاده به مواد بی مصرفی برای شما مبدل می شوند. که می توانید با فروش این نوع از ضایعات، صاحب درآمدی شوید.

مرکز خرید ضایعات آهن در فرشته

فواید بازیافت ضایعات آهن

  1.  باعث صرفه‌ جویی ۷۵ درصدی در مصرف انرژی می شود
  2. بازیافت، صرفه ‌جویی ۹۰ % مواد اولیه را بهمراه دارد
  3.  میزان آلودگی هوا را تا ۸۶ % کاهش می دهد
  4.  با صنعت بازیافت تا ۹۷ % ضایعات معدن کاهش می یابد
  5.  کاهش ۷۶ % آلودگی آب

هدف از خزید ضایعات آهن

هدف اصلی از خرید و فروش ضایعات آهن بازیافت این قراضه ی با ارزش می باشد. زیرا بازیافت ضایعات آهن دارای مزایای فراوانی می باشد که از جمله ی آن ها می توان به صرفه جویی در مصرف انرژی ، صرفه جویی در مصرف مواد اولیه ، کاهش آلودگی محیط زیست ، کمک به پیشرفت صنعت ، کمک به پیشرفت اقتصاد و… اشاره نمود.

آلپرت ضایعات این دسته از ضایعات را به مراکزی از جمله مراکز بازیافت منتقل می کنند. در فرایند بازیافت آهن در مرحله ی اول لازم است تا برای ضایعات آهن جمع آوردی شده و به مراکز بازیافت فرستاده شوند. اغلب ضایعات آهنی به جز آهن دارای مواد دیگری نیز می باشند.

قیمت روز ضایعات آهن

قیمت ضایعات آهن بر حسب نوع آهن و تناژی که مورد خرید قرار می گیرد تعیین می شود. آهن آلات دارای انواع مختلفی هستند که برخی از آنها قیمت بیشتری نسبت به نمونه های دیگر دارند .برای اطلاع از پیرامون قیمت ضایعات آهن می توانید با کارشناسان مربوطه در این مرکز تماس حاصل فرمایید.

بطور کلی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت خرید ضایعات آهن ، میزان زنگ زدگی ، آلودگی و خرابی ، جنس و نوع آلیاژ می باشد. قیمت خرید ضایعات آهن گالوانیزه با نوع آلیاژی و روغنی آن متفاوت است.

بدیهی است که هرچه مقدار معایب ذکر شده در آهن قراضه بیشتر باشد ، قیمت آن نیز کاهش می یابد. قیمت خرید ضایعات آهن پرس شده با پرس نشده نیز با هم متفاوت است. قیمت خرید و فروش ضایعات آهن در اکثر موارد بر حسب کیلو اعلام می گرد.


اگر به دنبال فروش ضایعات آهن خود به بالاترین قیمت در فرشته تهران هستید، فقط کافی است با شماره ۰۹۱۲۵۸۷۶۴۵۶ تماس بگیرید.


۴ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *