ضایعات استیل | قیمت ضایعات استیل

خرید و فروش ضایعات استیل از نظر درآمد و کاهش مصرف انرژی در تولید و تولید آنها و همچنین کاهش آلودگی محیط زیست مقرون به صرفه است و توسط سازمانهای حفاظت از محیط زیست در سراسر جهان پشتیبانی شده است. همه مواد ضایعات از هر جنسیتی بازیافت شده و پس از خرید و جمع آوری مجدداً مورد استفاده قرار می گیرند ، بنابراین با هزینه کمتری به چرخه تولید باز می گردند.

این به انباشت زباله و ضایعات در شهر پایان می دهد و ظاهر شهرهای ما را زیباتر می کند. کشورهای اروپایی همواره در این زمینه پیشگام بوده و در این زمینه گام های موثری برداشته اند. آنها تبلیغات و کار زیادی برای جداسازی زباله ها و جدا کردن زباله های قابل بازیافت انجام داده اند. برای داشتن اطلاعات کافی در مورد قیمت فولاد ضایعات و انواع آن ، باید درک بهتری از فلز فولاد و عملکرد آن در زندگی امروز و نحوه ساخت فولاد ضایعات داشته باشیم ، بنابراین با ما همراه باشید.

خریدار ضایعات استیل

قیمت ضایعات استیل

برای درک بهتر خریدار ضایعات استیل و قیمت ضایعات استیل آن ، ابتدا باید بدانیم فولاد چیست و چه فلزی نامیده می شود؟ آلیاژی که بر پایه آهن با کربن کمتر از ۲ درصد است ، فولاد نامیده می شود. البته بسته به نوع و سایر عناصر موجود در آن ، خواص مکانیکی مانند سختی و شکل پذیری تغییر می کند.

فولاد خود به دو نوع فولاد کربن ساده و فولاد آلیاژی تقسیم می شود. اما نکته مهم این است که فولاد ارزان قیمت ، بادوام است و ۱۰۰٪ ضایعات بازیافتی دارد. این فلز دارای خواصی مانند خنثی بودن در برابر قابلیت های بیولوژیکی ، ساختار ساده ، مقاوم در برابر حرارت و خوردگی ، عمر مفید و ارزان بودن است.

قیمت فولاد ضایعات بسته به نوسانات بازار ارز و بازار عرضه و تقاضا متفاوت است. همچنین بستگی به نوع ضایعات و مواد ضایعات دارد. فولاد ضایعات بیشتر از قطعات ، ضایعات و قطعات اضافی تشکیل شده است که در حین ساخت تجهیزات صنعتی و ساختمانی و لوازم خانگی و غیره ایجاد می شود.

فولاد یک فلز گرانبها ، ارزشمند و پرکاربرد است که اصلی ترین ماده تولید محصولات است. و تجهیزات صنایع مختلف فولاد ضایعات مهم دیگر این است که می توانید آن را بارها و بارها بدون هیچ گونه مشکل ساختاری بازیافت کنید. این به تعدد فولاد ضایعات در ایران و سراسر جهان می افزاید. زیرا علاوه بر عوامل محیطی مطلوب ، هزینه تولید فولاد را نیز کاهش می دهد. قیمت فولاد ضایعات نیز با توجه به قیمت فولاد و نوع ضایعات تعیین می شود.

ضایعات استیل نسوز

گرید ۳۱۰ یا ورق استیل نسوز یک فولاد استنیتی با میزان کربن متوسط است. این فلز به دلیل این که در کوره‌های ذوب حرارت می‌بیند و سپس تولید می‌شود، دارای مقاومت زیادی در برابر گرما و حرارت است. کربن، مگنز، سیلیکن، فسفر، گوگرد، کروم و نیکل ترکیبات تشکیل دهنده این آلیاژ هستند. در ساخت تجهیزات پردازش مواد غذایی، تولید لوله‌های تابشی و تمامی اجزایی که با حرارت سر و کار دارند، از استیل نسوز استفاده می‌شود.

استیل نگیر ۳۰۴ ضایعاتی

ضایعات فولاد نگیر ۳۰۴ متداول‌ترین نوع از فولاد ضد زنگ هستند که کروم و نیکل زیادی دارند و پس از ذوب شدن به عنوان یک ماده اولیه بسیار کاربردی برای ساخت وسایل جدید مورد استفاده قرار می‌گیرند. این مواد دارای انعطاف پذیری خوب، استقامت بالا در برابر نوسانات آب و هوایی، ظاهری جذاب، دوام و ماندگاری بالا و فرم دهی خوبی هستند.

استیل ۳۱۶ ضایعاتی

نوع دیگری از ضایعات استیل را ضایعات استیل ۳۱۶ تشکیل می‌دهند. این نوع از مواد فلزی دارای مقاومت زیادی در برابر خوردگی هستند و در درجه حرارت بالا تولید می‌شوند. در ساخت انواع و اقسام قطعات فلزی مخصوص کوره و ساخت ابزارآلات پردازش شیمیایی از این فلز استفاده می‌شود.

ضایعات ورق استیل

گاهی اوقات هم ممکن است که ورق‌های استیل در صنایع به ضایعات تبدیل شوند. این ورق‌ها مقاومت بالایی در برابر رطوبت و آب دارند و باید در کوره‌های ذوب، بازیافت شوند تا مجددا به چرخه تولید محصولات جدید باز گردند.

استیل صنعتی ضایعاتی

استیل‌های صنعتی نیز گونه‌ای از استیل‌های ضایعاتی به شمار می‌آیند که غالبا از کارخانه‌های مختلف جمع‌آوری می‌شوند. این ضایعات در فرآیند تولید کالاهای صنعتی مثل خودرو یا کشتی و هواپیما به دست می آیند‌ و سپس به کارخانجات فولاد منتقل می‌شوند.

بهترین خریدار ضایعات استیل

شاید شما هم به دنبال بهترین خریدار ضایعات استیل باشید تا بتوانید با فروش این ضایعات، سود بالایی را به دست بیاورید. شرکت آلپرت ضایعات به عنوان یک شرکت فعال در سر تا سر کشور، همواره آماده خرید استیل‌های ضایعاتی شما در انواع مختلف است.

مهم‌ترین ویژگی آلپرت ضایعات، قیمت‌هایی بالایی است که برای خرید این ضایعات ارائه می‌کند. هدف آلپرت ضایعات از فعالیت در زمینه خرید و فروش ضایعات استیل، همکاری و سالم نگه داشتن محیط زیست است. ما در آلپرت ضایعات با دریافت کدهای شرکتی، سریعا ضایعات را به کارخانجات فولاد در شهرهایی مثل مشهد، تهران و اصفهان منتقل می‌کنیم تا بتوانیم در بهبود اوضاع اقتصادی کشور سهیم باشیم. پس جهت فروش ضایعات فلزی خود یا خرید ضایعات استیل با ما در ارتباط باشید.

قیمت ضایعات شیر آلات استیل

قیمت ضایعات شیر آلات استیل نیز بر اساس نوع آن متفاوت است. تمامی شیر آلات اکثراً کاربرد یکسانی دارند و جهت انتقال آب و مایعات دیگر استفاده می‌شوند. در اکثر شیر آلات یک یا دو دسته را چرخانده و مایعات جاری می‌شوند. بنابراین با توجه به نوع استفاده شیر آلات مختلف جنس‌ آنها از برنج، برنز، مس، استیل و استیل ضد زنگ تشکیل می‌شود. تمامی این فلزات قابل بازیافت بوده و به آسانی قابل تفکیک هستند. فرقی ندارد که شیر آلات خانگی باشد یا صنعتی تمام شیرآلات قدیمی و جدید همگی فلزی و قابل بازیافت هستند فقط باید بر طبق جنس آنها جداسازی شوند.

قیمت ضایعات شیر آلات استیل صنعتی

قیمت شیرآلات فولادی صنعتی ضایعات تفاوتی با قیمت خانگی ندارد ، همانطور که قبلاً ذکر شد. زیرا فولاد ضایعات ، چه صنعتی و چه داخلی ، همه ۱۰۰٪ قابل بازیافت است و حتی اگر بارها و بارها آن را بازیافت کنید ، تغییری در آلیاژ و ساختار آن ایجاد نمی شود و کیفیت آن کاهش نمی یابد. این ویژگی در فولاد آن را به یک فلز محبوب تبدیل کرده است. در ایران واردات فولاد به صورت ورق است و بنابراین بازار خرید و فروش فولاد ضایعات بسیار پررونق است. زیرا هزینه تولید و واردات فولاد کمتر است و از کیفیت آن کاسته نمی شود. این کار نیز مورد تأیید و حمایت همه جوامع قرار گرفته است زیرا از نظر عوامل محیطی بسیار مطلوب بوده و از تجمع پسماندهای غیر قابل تجزیه در شهرها و مناطق اطراف آن جلوگیری می کند.

قیمت ضایعات شیر آلات استیل هند

یدر مورد ضایعات استیل هندی باید گفت که به آنها ضایعات استیل نگیر گفته می‌شود زیرا این نوع استیل به خاطر اینکه خاصیت مغناطیسی نداشته و جذب آهنربا نمی‌شوند به استیل نگیر معروف شده‌اند. همان طور که در ابتدا توضیح داده شد استیل ها انواع مختلفی داشته و بسته به عناصر موجود در آن متغیر هستند. ضایعات شیر آلات استیل هندی و قیمت آنها نیز بر اساس نوع آن مانند، استیل نگیر،استیل بگیر، منگنز و غیره متفاوت است. اما با توجه به اینکه همگی آن‌ها قابل بازیافت بوده و در تولید انواع مختلف تجهیزات صنعتی و ساختمانی و لوازم خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرند، نتیجتاً خریداران خاص و همیشگی خود را دارند.

استیل ضایعاتی

استیل ضایعاتی شامل دو نوع خانوار ضایعات مانند کابینت ، سینک ظرفشویی ، شیر آب ، ظروف و ضایعات صنعتی مانند کارخانه های ضایعات و شرکت های تولیدی است. با جستجو در اینترنت و جستجوی وب سایت شرکت های بزرگ خرید فولاد ضایعات می توانید قیمت فولاد ضایعات را دریافت کنید.

امکان تولید هرچه بیشتر فولاد جدید از هر تن فولاد ضایعات وجود دارد و این باعث رونق بازار خرید و فروش انواع فولادهای ضایعات شده است. بنابراین ، بازار فولاد ضایعات به عنوان یک فرصت در این صنعت ارزیابی می شود و درآمد بالایی دارد. هنگام فروش فولاد ضایعات خود ، اطمینان حاصل کنید که اطلاعات کاملی در مورد قیمت فولاد ضایعات دارید و طعمه افراد سودجو نمی شوید.

قیمت ضایعات ورق استیل

قیمت ضایعات ورق استیل

ورق های فولادی در ایران معمولاً وارداتی هستند و هزینه های زیادی را می طلبند. ورق های فولادی در ساخت خودروهای سواری ، لوازم و لوازم آشپزخانه ، مصالح ساختمانی و صنعتی استفاده می شود. بنابراین ، یکی از پرکاربردترین فلزات است. ورق های فولادی در انواع مختلف ، ورق های ۳۱۰ ، ۳۱۶ ، ۳۰۴ ، ۳۲۱ و ۴۳۰ موجود است. قیمت ورق فولادی ضایعات نیز متفاوت است و با توجه به نوع آن متفاوت است. اوراق قرضه وارداتی گرانتر و هزینه بیشتری دارد. با این حال ، به دلیل بازیافت فولاد ۱۰۰٪ ضایعات و عدم تغییر در کیفیت آن ، می توان ورق های فولادی جدیدی را از فولاد ضایعات تولید کرد. قیمت ورق فولادی ضایعات بسیار کمتر و مقرون به صرفه تر از ورق است که بیشتر از کارخانه ها و کارگاه های فولاد ضایعات تولید می شود.

قیمت هر کیلو استیل ضایعات

خرید و فروش فولاد ضایعات بر اساس وزن و بر حسب کیلوگرم است و بدین ترتیب محاسبه می شود. قیمت هر کیلو فولاد ضایعات بسته به نوع فولاد ضایعات و خریدار آن از ۶۵۰۰ تا ۹۰،۰۰۰ تومان متغیر است. ضایعات فولاد کارخانه ها و شرکت های تولیدی عمدتا یکنواخت و تمیز هستند و نیازی به جدا شدن از ضایعات های دیگر ندارند. اما ضایعات های خانگی و دیگر ضایعات ها ، مانند ماشین های سواری و سوپاپ ها ، قبل از بازیافت و ذوب شدن باید کاملاً جدا شده و از هم جدا شوند. سپس آنها را به قطعات کوچک برش داده و فشار داده و برای بازیافت آماده می کنند. در این مرحله می توان فولاد ضایعات را وزن کرد و قیمت هر کیلو فولاد ضایعات را تعیین کرد.

انواع مختلف استیل و عناصر موجود 

ابتدا در مورد فولاد و دو نوع فولاد کربن ساده و فولاد آلیاژی توضیح دادیم. در اینجا بیشتر در مورد این دو نوع فولاد و انواع مختلف فولاد توضیح خواهیم داد. در فولاد کربنی ساده ، هیچ عنصری به جز کربن و برخی عناصر رایج مانند سیلیکون ، منگنز ، گوگرد و فسفر وجود ندارد. با افزودن برخی عناصر به آهن ، آلیاژهایی تولید می شوند که دارای خواص عالی هستند. در اینجا با افزودن کروم به فولاد ضد زنگ یا فولاد ضد زنگ ایجاد می شود ، که در برابر سایش های مختلف بسیار مقاوم است.

فولاد ضد زنگ با ترکیب حداقل ۵.۱۰ ch کروم با آهن به دست می آید. کروم وقتی با اکسیژن در هوا ترکیب می شود ، اکسید کروم را تشکیل می دهد که یک لایه از فولاد ضد زنگ را تشکیل می دهد. این لایه قابل مشاهده نیست ، اما باعث از بین رفتن ارتباط هوا و فلز و سالم ماندن فولاد می شود. کروم بیشتر و برخی عناصر دیگر مانند نیکل و مولیبدن در آهن این لایه را تقویت کرده و خواص ضد خوردگی آن را افزایش می دهد. این نوع فولاد آلیاژی نامیده می شود ، اما وجود تیتانیوم و نیوبیوم قابلیت جوش پذیری فولاد ضد زنگ را افزایش می دهد.

اهمیت بازیافت ضایعات استیل

ضایعات استیل جزء ضایعاتی هستند که جمع‌آوری و بازیافت آن‌ها بسیار اهمیت دارد. استیل را آلیاژی می‌دانند که میزان کربن موجود در ساختار آن تغییر می‌کند و به دنبال تغییر ساختار، مقاومت آن افزایش می‌یابد. این فلز از استحکام کششی بسیار بالایی برخوردار شده است و برای تولید محصولات مختلف هم مناسب است.

در حال حاضر برای این که اقتصاد کشور را رشد دهند و منابع معدنی را صرفه جویی کنند، از ضایعات استیل به طور گسترده بهره می‌برند. پس می‌توان متوجه شد که این ضایعات اهمیت زیادی در صنایع فولاد و تولید محصولات جدید دارند. بازیافت استیل باعث می‌شود حدود سی درصد از هزینه‌های تولید و استخراج سنگ‌های معدن کاهش پیدا کند. همچنین هزینه‌های بازیافت استیل هم چندان بالا نیست؛ بنابراین می‌توان از این روند برای کاهش هزینه‌های زندگی در کشور یا سطح جهان هم استفاده کرد.

۴ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *