ضایعات خودرو تهران

خریداران ضایعات خودرو در تهران نقش بسیار مهمی در صنعت بازیافت و استفاده مجدد قطعات خودرو دارند. آن‌ها به عنوان حلقه‌ای اساسی در زنجیره بازیافت، به دنبال خرید و جمع‌آوری ضایعات خودرو هستند تا از طریق بازیافت و استفاده مجدد قطعات، منابع طبیعی را صرفه‌جویی کرده و تأثیرات زیست محیطی را کاهش دهند.

ضایعات خودرو دارای مقدار زیادی آهن که در بدنه ی آن استفاده شده می باشد. با بازیافت این مقدار آهن می توان کلی وسایل و قطعات آهنی ساخت و در مصرف منابع طبیعی صرف جویی کرد. همچنین علاوه بر آهن ضایعات خودرو دارای کلی مواد دیگه مانند آهن هستند که هم خوب به فروش می رسند و هم در حفظ منابع طبیعی کمک زیادی می کنند.ما ضایعات خودرو شما را با بالاترین قیمت خریداریم.


اگر دارای ضایعات خودرو هستید و قصد فروش آن به بالاترین قیمت را دارید همین حالا با شماره 09221480079 تماس بگیرید.


ضایعات ماشین

ضایعات به دسته از محصولات گفته میشود که ویژگی محصول سالم را ندارند و بعضاً دارای ارزش فروش نیستند . مانند اتومبیل ها بعضی از لوازم منزل و خیلی از مواد دورریختنی و ضایعات ساختمانی و همه و همه بخش هایی از ضایعات هستند که قابلیت بازیافت دارند و نسبت به زباله ها ارزش پولی قابل توجهی دارند.

خرید ضایعات خودرو در تهران

برای فروش ضایعات خودرو، می‌توانید با آلپرت ضایعات تماس بگیرید و اطلاعات مربوط به ضایعات خودروتان را ارائه کنید. آن‌ها قادر خواهند بود تا قیمت مناسبی را برای ضایعات خودروتان پیشنهاد دهند و شرایط خرید را با شما هماهنگ کنند. همچنین، ضروری است که ضایعات خودروتان را در شرایط مناسب نگهداری کنید تا قابلیت بازیافت و استفاده مجدد آن‌ها افزایش یابد.

آلپرت ضایعات خریدار ضایعات خودرو باعث می‌شود تا منابع معدنی صرفه‌جویی شده و مشکلات مربوط به دفع ضایعات خودروها کاهش یابد. این عمل به حفظ محیط زیست کمک می‌کند و در پایان بازیافت قطعات خودرو و استفاده مجدد آن‌ها، هزینه‌های تولید و خرید قطعات جدید نیز کاهش می‌یابد.

فروش ضایعات خودرو در تهران

فروش ضایعات خودرو انواع رایج و معمول ضایعات آهن در بازار عبارتند از:

 1. قیچی سنگین، قیچی متوسط
 2. سبک بار
 3. روغنی و پرسی

البته آنچه در اکثر کارخانجات مصرف کننده داخلی مرسوم است :‌

 • ویژه، سنگین ۱، سنگین ۲
 • متوسط ۱، متوسط ۲
 • سبک ۱، سبک ۲، سبک ۳
 • پرسی بدنه، بدنه باز، پرسی مخلوط
 • گالوانیزه (پرسی و باز)
 • ته پاتیل
 • پرسی روغنی درجه یک
 • پرسی روغنی درجه ۲.

ضایعاتی خودرو در تهران

خریدار ضایعات لاستیکی فرسوده ماشین

لاستیک ها دارای اجزای قابل بازیافت هستند که می توان از آنها برای ساخت طیف وسیعی از مواد استفاده کرد. بنابراین اجزای ارزشمند این لاستیک ها جدا شده و به مواد کاربردی تبدیل می شوند. در مراکز بازیافت این لاستیک ها به طور استاندارد بدون تولید دود و آلودگی محیط می سوزند و مواد قابل بازیافت آنها جدا می شود.

خریدار ضایعات میز و صندلی خودرو

در ساخت میز و صندلی از مواد مختلفی استفاده شده است که هر کدام مقادیر متفاوتی از مصالح ارزشمند دارند. بنابراین ، این مواد قابل بازیافت هستند و می توان از آنها برای تولید مواد اولیه کارخانه ها استفاده کرد.

خریدار ضایعات قطعات خودرو

ضایعات قطعات خودرو از آن دسته ضایعات است که خرید و فروش آن زیاد انجام می شود. قطعات خودرو مانند موتورها ، گیربکس ها ، دینام ها ، لاستیک ها و سایر قطعاتی که آسیب دیده اند و دیگر قابل استفاده نیستند را می توان در این به مجموعه های خرید ضایعات فروخت و سود زیادی کسب کرد.

ضایعات فلزی خودرو

ضایعات فلزی : به هر چیز فلزی که عمرش تمام شده باشد و دیگر کاربردی نداشته باشد ضایعات فلزی گفته میشود . آهن ،استیل ، چدن ، ضایعات آلومینیوم، مس ،برنج، سرب ،روی، مفرغ و … که همه این ضایعات هم به صورت خام به فروش می رسند و هم در قالب محصولاتی مانند باتری باتری فلزی ، بطری نوشابه و یا حتی موتور ماشین و قیمت آنها هم با توجه به نوع کاربرد و آلیاژی که در آنها استفاده شده است قیمت های متفاوتی دارد . برای مثال مس ارزان تر از مسی است که به صورت کابل مخابراتی فروخته میشود.

ضایعات غیر فلزی خودرو ها

در ساخت خودرو از قطعات غیر فلزی زیادی استفاده شده است. مراکز زیادی هستند که کارشان خرید فروش انواع ضایعات خودرو از جمله قطعات غیر فلزی خودرو ها می باشد. در خودرو از قطعاتی مانند چرخ ماشین ، شیشه های ماشین ، روغن و فیلتر روغن ، داشبورد ، چراغ ها و سپرها استفاده شده است که این قطعات غیر فلزی هستند و شما با فروش آن ها می توانید سود زیادی کسب کنید. اگر دارای ضایعات خودرو هستید و قصد فروش آن ها را دارید می توانید با ما تماس بگیرید.

ضایعات الکترونیکی قطعات خودرو

ضایعات الکترونیکی مجموعه ای از قطعات الکترونیکی است که یا از کار افتاده یا آسیب دیده اند. همانطور که می دانید عمر قطعات الکترونیکی معمولاً بسیار کوتاه است و البته تعداد ضایعات الکترونیکی بسیار زیاد است. علاوه بر این ، بسیاری از دستگاه های الکترونیکی اغلب بعد از خرابی یک قطعه الکترونیکی عملاً بی فایده و خراب می شوند و بسیاری از آنها را نمی توان تعمیر کرد و نیاز به جایگزینی دارد.

قطعات الکترونیکی به دلیل وجود فلزات گرانبها در آن ها دارای ارزش بالایی هستند. این ضایعات الکترونیکی خودرو شامل باتری ، سیستم صوتی و تصویری ، سیستم قدرت خودرو ، تجهیزات اندازه گیری و کالیبراسیون خودرو ، سیستم روشنایی ، سنسور ، سیستم استارت خودرو ، کلیدها و کلیدهای برقی ، سیم ها می شوند. . اگر دارای ضایعات خودرو هستید و قصد فروش آن ها را دارید می توانید با ما تماس بگیرید.

خریدار ضایعات خودرو در تهران

خرید ضایعات خودرو با بالاترین قیمت در تهران

خریدار ضایعات با بالاترین قیمت باید قبل از عقد قرارداد با فروشنده ضایعات صحبت کند و در مورد قرارداد و بندهای مربوط به قرارداد خرید ضایعات خودرو به او بگوید. ما با بهترین مشاوره سعی می کنیم ضایعات خودرو شما را با قیمت بالا و تسویه نقدی خریداری کنیم. برای فروش ضایعات خود با ما تماس بگیرید.

ماشین های فرسوده خود را بفروشید

با توجه به پیشرفت روزافزون فناوری و ساخت دستگاهها و ابزارهای دقیق و به روز ، ابزارها و دستگاههای قدیمی به مرور زمان از سیستم خارج می شوند. به عنوان مثال شاید خیلی از ما ها دارای ماشین های قدیمی باشیم که دیگر نمی توان از آن ها استفاده کرد و همگی از سیستم فعلی خود حذف شده اند.

بهترین راه جمع آوری و بهترین سرنوشتی که می توان برای آنها تصمیم گرفت بازیافت است. مجموعه ی ما در این زمینه فعالیت می کند. ما می توانیم انواع ضایعات شما را با بهترین قیمت از شما خریداری و به مراکز بازیافت بفروشیم تا بتوانیم در حفظ محیط زیست کار مهمی انجام داده باشیم.

قیمت ضایعات قطعات خودرو در تهران

ضایعات خودرو نیز مانند بقیه ی ضایعات می باشد و می توان با فروش آن سود زیادی کسب کند. قیمت ضایعات خودرو نیز مانند دیگر ضایعات بر اساس قیمت ارز روز به روز تغییر می کند. از این رو نمی توان قیمت دقیقی برای آن مشخص کرد. همچنین بستگی دارد که شما می خواهید کدوم یک از قطعات خودروی خود را به فروش بگذارید چون هر قطعه بر اساس نوع کاربرد و مزایا دارای قیمت های متفاوت می باشد. اگر می خواهید از قیمت دقیق ضایعات خودرو آگاه شوید می توانید با ما به شماره های درج شده در پایین سایت تماس بگیرید.

خرید و فروش ضایعات خودرو و برخی فلزات خودرو

استفاده از قطعات مختلف ماشین مانند بالابر غلتکی و دیگر ماشینهای فرسوده در بازیافت و بازگرداندن آنها به صنعت در سراسر جهان مورد توجه است.

به عنوان مثال ، در ایالات متحده بیش از ۱۴۰،۰۰۰ نفر در بیش از ۹۰۰۰ مرکز بازیافت خودروهای کارکرده و کار می کنند. همچنین جالب است بدانید که صنعت بازیافت خودرو یکی از بزرگترین صنایع در ایالت آمریکا است. این صنعت اخیراً به شانزدهمین صنعت بزرگ کشور تبدیل شده است. سهمیه صنعت بازیافت سالانه ۲۵ میلیارد دلار تولید ناخالص ملی برآورد شده است.

افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند ادعا می کنند که توانسته اند ۷۵ درصد وزن خودرو را بازیافت کرده و از آن در تولید قطعات جدید یا صنایع دیگر به عنوان مواد اولیه سایر صنایع استفاده کنند. این درصد بسیار قابل توجه است و گامی مهم برای حفظ محیط زیست و تولید مواد اولیه بدون نیاز به اکتشاف در طبیعت است. بدنه ، موتور و باتری ، چرخ ها ، صندلی ها و فرمان این سیستم ها به طور کامل بازیافت می شوند.

مجموعه ی ما کلیه ضایعات خودروی شما را با بالاترین قیمت از شما خواهد خرید. هدف ما از این کار صرفه جویی در منابع طبیعی و حفظ محیط زیست می باشد. ما نواع ضایعات خودروی شما را با بالاترین قیمت از شما خریداری و به مراکز بازیافت می فروشیم. شما با فروش به ضایعات به شما سودی زیادی می توانید داشته باشید.


پس اگر دارای ضایعات خودرو هستید همین حالا با شماره 09125876456 تماس بگیرید.