خریدار ضایعات ماینر

خریدار ضایعات ماینر

خریدار ضایعات ماینر

در حال حاضر با زیاد شدن و پرطرفدار شدن خرید ارزدیجیتال و ماینینگ دستگاه هایی به نام ماینر خرید و فروش می گردد. “پیام ضایعات” در راستای خرید و فروش انواع ضایعات و دستگاه های دست دوم  و ضایعات ماینر هم می باشد. کافیست از خدمات “پیام ضایعات ” جهت خرید منصفانه انواع ضایعات استفاده کرده و با کارشناسان ضایعات تماس حاصل فرمایید.

دستگاه ماینر چیست؟

دستگاه های ماینر مورد استفاده برای استخراج ارزهای دیجیتال بسیار متنوع بوده و به طور گسترده در سراسر جهان خرید و فروش می شوند. دستگاه های دست دوم ماینر نیز خریدار ویژه ای دارند که در صورت نیاز مردم به فروش آنها می توانند آنها را بفروشند.

انواع دستگاه ماینر

انواع دستگاه ماینر

می توانیم بگوییم که به صورت کلی ۴ دستگاه ماینر داریم که طبق آن دسته بندی خواهد شد.

پردازنده مرکزی (سی پی یو)

اولین دستگاه های استخراج CPU یا CPU بودند که بسیار محبوب بودند و برای استخراج ارز استفاده می شدند. با ظهور دستگاه های جدید ، افراد بیشتری به دستگاه های جدید کوچ می کنند.

پردازنده گرافیکی یا جی پی یو

استخراج کننده GPU مانند CPU در استخراج ارز بسیار محبوب بود و در روزهای ابتدایی افراد زیادی به آن مراجعه می کردند. البته این روش بندرت مورد استفاده قرار می گیرد و در ارزهایی که مقرون به صرفه است مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه FPGA

دستگاه سوم ماینر FPGA نام دارد که به دو دستگاه دیگر بهتر بوده و عملکرد بهتری را ارائه می دهد.دستگاه های FPGA تا قبل از وارد شدن آی سیک بسیار محبوب بودند و افرادی که زیادی از این مدل استفاده می نمودند. این دستگاه از لحاظ مصرف برق و همچنین قدرت از دو نوع قبلی بسیار باصرفه تر بودند و جای خود را باز نمودند.

دستگاه آی‌سیک

دستگاه آی سینک از بعد از مدل FPGA وارد بازار شد و در سطح خیلی بالایی به نسبت آن قرار گرفت. پرقدرت بودن، مصرف کمتر برق و با صرفه بودن آن مردم را ترغیب نمودکه از این مدل برای استفاده و استخراج ارز دیجیتال استفاده نمایند.

خریدار ضایعات ماینر

خریدار ضایعات ماینر

اگر شما هم نیاز به فروش دستگاه های استخراج رمز ارزهای بیت کوین و ارزهای دیجیتال دارید می توانید با شماره های پیام ضایعات که خریدار انواع دستگاه های معیوب و ضایعاتی و همچنین خریدار ضایعات ماینر می باشند اعتماد نموده و تماس حاصل فرمایید. پیام ضایعات بهترین خریدار دستگاه های معیوب و دست دوم و ضایعاتی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *