روش بازیافت فولاد


روش بازیافت فولاد

روش بازیافت فولاد فقط به سه مرحله برای بازیافت فولاد وجود دارد: چیدن ، مرتب سازی و حمل و نقل. شرکت آلپرت ضایعات بهترین بنگاه در صنعت خریدار ضایعات در تهران میباشد.

لبه های فولادی می توانند تیز باشند ، بنابراین هنگام برداشتن ضایعات آهن یا همان فولاد حتماً از دستان خود محافظت کنید

روش بازیافت فولاد

نحوه شروع بازیافت فولاد

نحوه شروع بازیافت فولاد استفاده مجدد از فولاد مزایای اقتصادی و زیست محیطی زیادی دارد. و همه ما از بازیافت فلزات مزایایی کسب می کنیم.

هیچ چیز پیچیده ای در مورد بازیافت فولاد وجود ندارد ، سوال این است که کجا و چگونه می توان آن را پیدا کرد. اگر آماده شروع این کار هستید ، لطفا با آلپرت ضایعات همراه باشید.

ضایعات فولاد خود را جمع کنید

ضایعات فولاد خود را جمع کنید هنگام جمع آوری زباله ها و فولادهای قدیمی حتماً از دستکش کار استفاده کنید. چرم یا مواد مشابه معمولاً برای این کار بهترین هستند. با این حال ، دستکش های باغبانی پلاستیکی یا لاتکس می توانند به طور موقت به شما در شروع کار کمک کنند. دستکش از دست شما در برابر خراش یا بریدگی محافظت می کند ، به خصوص اگر فولاد شما زنگ زده باشد.

مرتب سازی فولاد

برای اطمینان از اینکه ظروف فلزی شما کروم یا آلومینیوم نیستند ، یک آهنربا و دو سطل یا ظرف تهیه کنید تا فلز شما مرتب شود. می توانید آهنربا خود را از طریق فلز عبور داده و ببینید آیا آهن است یا نه ، به عبارت دیگر ، اگر به سطح فلز بچسبید ، این یک فلز آهنی است! بنابراین پیش برو ، آن را در سطل استیل خود قرار ده.

در غیر این صورت ، آن را در ظرف “دیگر” آن قرار دهید. این کار را انجام دهید تا همه آوارها مرتب شوند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *