ضایعات در ملاصدرا

شرکت آلپرت ضایعات یکی از بهترین شرکت هایی است که در زمینه خرید ضایعات در ملاصدرا تهران فعالیت می کند. شما می توانید از خدمات آن به طور کامل برخوردار شوید.

همان طور که می دانید آهن جزو فلز هایی به حساب می‌ آید که بعد از مصرف مجدداً می‌ توان آن را ذوب کرد و به اصطلاح می توان به عنوان یک فلز برگشت پذیر از آن استفاده کرد، یعنی محصولات آهنی را پس از مصرف کردن می توان دوباره به صورت آهن قراضه ذوب کرد و برای مصارف دیگری در تولید استفاده کرد.

خریدار انواع ضایعات در ملاصدرا تهران

مجموعه ضایعاتی ما بهترین و بالاترین خریدار ضایعات ، ضایعات آهن ، ضایعات آهن آلات ، ضایعات آهن آلات و فلزات رنگی ، ضایعات مس، ضایعات آلومینیوم، سرب ، برنز، استیل، فلزات ، ضایعات آهن آلات ساختمانی و همچنین خریدار ضایعات برنج و دیگر ضایعات فلزی در ایران با بالا ترین قیمت و بهترین شرایط در کوتاه ترین زمان ممکن است .

امروزه از فولاد و قراضه آهن برای ساخت محصولات فولادی جدید بسیار استفاده می شود و می توان گفت این دو ماده از مواد اولیه مناسبی برای ساخت محصولات جدید به حساب می آید.

طبقه بندی آهن قراضه ها را بر اساس عیار آهن موجود در آن ها مشخص می کنند. قراضه حاصل از صنایع آهن و فولاد را می توان به دو دسته کلی داخلی و خارجی تقسیم نمود:

قراضه داخلی

تمام مراحل فولاد سازی و ساخت محصول قراضه داخلی را به ما می‌دهد. فولاد های مذاب از کوره به صورت های مختلف مانند: شمشال، شمش و تختال ریخته می شوند. ریخته گری شمش با نورد اولیه دنبال شده و اندازه های بالایی قراضه به شکل برش های انتهایی، پوسته و زائده ها ساخته می شود.

جمع کردن این گونه قراضه ها در واحد مربوطه بسیار آسان صورت می گیرد و آن ها را با توجه به نوع آلیاژ به کار رفته در آن ها جدا سازی می کنند. این گونه قراضه ها از واحدهای تولیدی خارج نمی شوند زیرا اکثر واحدهای نورد فولاد ظرفیت فولاد سازی خام را نیز دارا است.

در نتیجه قراضه های داخلی در چرخه صنعت فولاد باقی خواهد ماند در نتیجه آن ها را در آمار هایی که مربوط به بازیافت فولاد می شوند ثبت نمی کنند. لازم به ذکر است که پیشرفت های صنعتی که این اواخر صورت گرفته است باعث شده است که توجه به تولید قراضه داخلی کاهش یابد.

قراضه خارجی

بازیافت قراضه خارجی را می توان به دو دسته عمده جدید و قدیمی تقسیم کرد:

 1. مفتول به ابزار
 2. سیم به میخ

کیفیت این گونه قراضه ها کاملا مشخص است. معمولاً اکثر این نوع از قراضه ها مانند قراضه های داخلی محصول مرحله نورد می باشند. قراضه خارجی شامل برش ها و زائده های صفحات و مفتول و محصولات معیوب است که از لحاظ آلیاژ نوع مشخصی را دارد و فاقد هرگونه آلودگی هستند.

خریدار ضایعات آهن در ملاصدرا تهران

گروه ما همان گروهی است که شما به آن نیاز دارید پس می‌توانید به گروه بهترین خریدار ضایعات ما برای فروش اشیای ضایعاتی خود اعتماد کنید .

بازار خرید و فروش ضایعات آهن در ملاصدرا تهران ، بازاری است که درواقع کار آن بازیافت کردن است ،این بازیافت تأثیر بسیار زیادی بر محیط‌زیست ما دارد و برای بقای آن بسیار حیاتی باشد .

استفاده کردن از فولاد بازیافتی باعث کاهش ۸۶ درصدی آلودگی هوا می‌شود، و هم‌چنین 40 درصد باعث کاهش استفاده از آب و کاهش آلودگی 76 درصدی آب می‌شود .این نوع فلزات بازیافتی در کل، اندازه و وسعت محل‌های دفن زباله را نیز کاهش می‌دهد .

هم چنان‌که صنعت بازیافت فلز به رشد خود ادامه می‌دهد مطمئناً در آینده کاربردهای بیشتری هم برای این صنعت پیدا می‌شود و می‌توان به شکل‌های مختلف در این صنعت به فعالیت پرداخت . بازیافت عملی هوشمندانه این است که احتیاج به افرادی هوشمند در این زمینه است .

انواع ضایعات آهن و درجه بندی آن

 • سبک بار: وزن مخصوص هر متر مکعب از این ضایعات، ۰٫۵ الی ۰٫۸ تن و قیمت آن ها کم تر از دیگر ضایعات است.
 • سنگین بار: وزن یک متر مکعب از این ضایعات مساوی یا بیشتر از یک تن است.
 • ویژه: این ضایعات در واقع محصولاتی مانند تیرآهن، خرده میلگرد و … هستند که در ساختمان سازی استفاده شدند.
 • سوپر ویژه: کیفیت و قیمت این ضایعات آهن بیشتر است.
 • درجه یک: این ضایعات آهن در خود فسفر، گوگرد، مس، کروم، نیکل و آهن دارند.
 • درجه دو و سه: این ضایعات همان ضایعات درجه یک هستند؛ اما با مقدار متفاوتی از عناصر ذکر شده!
 • گالوانیزه: این ضایعات به دلیل وجود عنصر روی، مقاومت بالایی در برابر خوردگی دارند.
 • سوفاره: این ضایعات آهن، همان براده های حاصل از تراشکاری هستند.
 • حلب: این مواد قوطی های نگه دارنده مواد غذایی هستند.
 • آلیاژی: این ضایعات حاوی نیکل، منگنز، کروم، مولیبدن، وانادیم و تنگستن هستند و در تعمیرگاه های ماشین یافت می شوند.

شماره ضایعاتی ملاصدرا

خرید ضایعات آهن خرید و فروش ضایعات فلزی مانند ضایعات آهن، چدن ، میلگرد و انواع ضایعات ساختمانی، ضایعات پلاستیک ، ضایعات فلزات رنگی ، مانند: مس ،آلومینیوم، برنج و … با بالا ترین قیمت و به صورت نقدی توسط مجموعه آلپرت ضایعات انجام می شود. در صورت نیاز تنها کافی است از طریق راه های ارتباطی ما با مجموعه آلپرت ضایعات تماس بگیرید.


شماره خریدار ضایعات آهن و آلومینیوم در ملاصدرا تهران : 09125876456 


خرید و فروش ضایعات در ملاصدرا تهران

آلپرت ضایعات بهترین خریدار ضایعات آهن در ملاصدرا تهران می باشد. درنتیجه به‌طورمعمول اگر یک انبار ضایعات نتواند قطعه‌ای را بالاتر از قیمت آهن موجود در آن بفروشد آن را به انبار آهن‌قراضه منتقل می‌کند چراکه دیگر تفاوتی با انبار آهن‌قراضه ندارد تا قطعه را به قیمت وزن آن بفروشند.

بازیافت کردن عملی است که از ضایع شدن منابع پر ثمر و سرمایه ‌های ملی جلوگیری می کند و در کاهش مصرف انرژی و مواد خام بسیار نقش مهمی دارد. عمل بازیافت می تواند از تولید گازهای گلخانه‌ ای نیز به شدت بکاهد و و در راستای سلامت محیط زیست نقش اساسی ایفا کند.

بازیافت ضایعات آهن

با استفاده از دستگاه های مخصوص بازیافت و با استفاده از یک ماشین مخصوص بازیافت می توان ضایعات آهن به صورت بهداشتی و بدون آسیب به طبیعت و محیط زیست دفع کرد. یکی از کاربردهای اصلی این دستگاه ها، ایجاد چرخه بازیافت می باشد. بهترین شرکت خریدار ضایعات آهن بهترین خدمات را ارائه می دهد.

به این ترتیب که ضایعات در مرحله اول یا همان مرحله اول جمع آوری می شوند و پس از بازیافت به مکان هایی مناسب جهت فروش منتقل می شوند. از مزیت های مهم این دستگاه ها به دور بودن از مواد زاید است. این دستگاه ها دارای دو بخش اصلی می باشد. هرکدام به شیوه ای خاص فعالیت می کنند.

قیمت روز ضایعات آهن

قیمت معمولاً به دو صورت یعنی یا به‌طور مستقیم و از طریق مذاکره بین خریدار و فروشنده انجام می‌شود و یا به‌طور غیرمستقیم به‌وسیله‌ اینترنت از طریق سراچه‌های آنلاین قیمت‌گذاری تنظیم می‌شود تا به فروش برسد .

ولی شما به یک خریدار مورد اعتماد و باسابقه‌ی کاری برای فروش اشیای بازیافتی خود نیاز دارید که به شما مشاوره بدهد و هم‌چنین به شما کمک کند تا شما به بهترین شکل و با بهترین و بالاترین و مناسب‌ترین قیمت اشیای بازیافتی خود را به فروش برسانید.