ضایعات اصفهان

ما شرکت خریدار ضایعات آهن در اصفهان هستیم و آماده خرید ضایعات آهن از شما هستیم. ضایعات آهن شامل انواع تیرآهن، میلگرد، نبشی، پروفیل، ورق، لوله و سایر محصولات فلزی است که قصد دارید به فروش برسانید.

ما به خرید ضایعات آهن با هر حجم و نوعی اهمیت می‌دهیم. اگر شما دارای ضایعات آهن هستید و تمایل به فروش آن دارید، لطفاً با تیم فروش ما تماس بگیرید. ما با داشتن تجربه و دانش مورد نیاز در این حوزه، بهترین قیمت و شرایط را برای خرید ضایعات آهن ارائه می‌دهیم.

همچنین، اهمیت زیادی به محیط زیست می‌دهیم و تلاش می‌کنیم تا بازیافت و استفاده مجدد از ضایعات آهن، منابع طبیعی را حفظ کنیم. با فروش ضایعات آهن به ما، شما نیز می‌توانید در حفظ محیط زیست سهمی داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای خرید ضایعات آهن، لطفاً با شماره تماس ما تماس بگیرید. تیم فروش ما حاضر است تا به شما در این زمینه کمک کند و پاسخگوی سوالات شما باشد.

خرید انواع ضایعات در اصفهان

ما قصد داریم ضایعات مختلف را از جمله ضایعات فلزی (مانند آهن، مس، آلومینیوم، استیل و … )، ضایعات پلاستیکی، ضایعات کاغذی، ضایعات الکترونیکی و سایر ضایعات صنعتی را خریداری کنیم.

با داشتن تجربه و دانش لازم در این زمینه، ما می‌توانیم ضایعات شما را با قیمت مناسب و عادلانه خریداری کنیم. ما از ضایعات با هر حجم و نوعی علاقه‌مندیم و همواره به دنبال برقراری همکاری‌های بلندمدت با تأمین کنندگان ضایعات می‌باشیم.

هدف ما در خرید ضایعات، بازیافت و استفاده مجدد از منابع طبیعی است و همچنین کاهش آلودگی محیطی. با همکاری با ما، شما می‌توانید به حفظ محیط زیست و بهبود وضعیت پایداری منابع کمک کنید.

ما می توانیم این ادعارا بکنیم که بهترین خریدار آهن آلات و ضایعات ساختمانی و صنعتی شما از جمله آلومینیوم و مس و برنج و کابل در اصفهان هستیم .

ضایعات اصفهان

بهترین خریدار انواع ضایعات در اصفهان

یکی از مهمترین عواملی که نیاز افراد را به شناسایی مرکزی معتبر و شناخته شده در جهت جمع آوری و خرید ضایعات پر رنگ می کند، رها شدن از انبوه ضایعاتی است که در منازل و یا انبارها جمع شده اند و هم فضای زیادی را اشغال کرده اند و هم از نظر زیست محیطی آلودگی هایی را بوجود می آورند.

از جمله این ضایعات می توان به ضایعات صنایع و ضایعات منازل اشاره کرد. آلپرت ضایعات منصف ترین خریدار ضایعات منزل و با تجربه ترین خریدار ضایعات فلزی به صورت تناژ و یا با وزن کمتر می باشد. کلیه موارد زیر جزو ضایعاتی محسوب می شوند که توسط آلپرت ضایعات و در قالب بهترین خریدار ضایعات فلزی جمع آوری می شود.

 1. اوراقی
 2. داغی خودرو
 3.  سرب
 4. چدن
 5.  آهن پاره
 6.  تایر فرسوده
 7. یدکی و اقلام مازاد بر نیاز
 8.  اداری مستعمل و فرسوده
 9.  ماشین آلات و دستگاه های از رده خارج
 10.  روغن سوخته، برگشتی و یا سالم ضایعات ساختمان و منزل

قیمت خرید ضایعات آهن

قیمت روز قراضه آهن به صورت کیلویی در دسته‌های روغنی، سنگین، سبک، سوپر ویژه، ویژه و چدن اعلام می‌شود.عوامل بسیار زیادی از جمله جنس، نوع، آلیاژ، روش بسته‌بندی بر نرخ این محصولات تاثیر می‌گذارند؛  آهن ضایعات پرس شده و پرس نشده یکی از انواع دسته‌بندی این محصول به حساب می‌آیند.

ضایعاتی اصفهان

قراضه های برگشتی خط همان طور که از نام آن پیدا می باشد ضایعاتی هستند که از خط تولید عملیات فولادسازی و نورد سازی بدست می آید .

همچنین یکی از بهترین قراضه ها می باشند که با کمی دست کاری و برش کاری می توان آنها را در کوره قوس استفاد کرد و از قراضه های به ظاهر دور ریختنی بهترین استفاده را کرد اما متاسفانه این موضوع درخصوص اکثر قراضه های برگشتی صادق نمی باشد ، چرا که برخی قراضه ها دارای آلودگی بالایی می باشند و نیاز به پاک سازی دارندکه به دلیل بیشتر کردن کاری که باید برای تولید انجام شود گزینه مناسبی نیست.

بهترین خریدار ضایعات منزل

ضایعات اصفهان

ما خریدار ضایعات منزل هستیم و آماده خرید انواع ضایعات منزلی از شما هستیم. ضایعات منزلی شامل مواد مانند کاغذ و کارتن، پلاستیک، شیشه، فلزات (مانند آهن، مس، آلومینیوم و …)، لوازم الکترونیکی، باتری‌ها و سایر موارد می‌شود.

ما به خرید ضایعات منزل با هر حجم و نوعی اهمیت می‌دهیم. اگر شما دارای ضایعات منزلی هستید و تمایل به فروش آنها دارید، لطفاً با تیم فروش ما تماس بگیرید. ما با داشتن تجربه و دانش مورد نیاز در این حوزه، بهترین قیمت و شرایط را برای خرید ضایعات منزلی ارائه می‌دهیم.

همچنین، با فروش ضایعات منزل به ما، شما می‌توانید به حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی منابع طبیعی کمک کنید. بازیافت و استفاده مجدد از ضایعات منزلی، منابع طبیعی را حفظ و تأمین مجدد آنها را کمک می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای خرید ضایعات منزل، لطفاً با شماره تماس ما تماس بگیرید. تیم فروش ما حاضر است تا به شما در این زمینه کمک کند و به سوالات شما پاسخ دهد.

همچنین بخوانید:

خریدار ضایعات آهن در لاله زار تهران

خرید انواع ضایعات آهن در مشهد

خریدار ضایعات پلاستیک در تهران

خریدار ضایعات خودرو در تهران

خریدار ضایعات در اصفهان

تسویه حساب ما به صورت نقدی و در محل است و کار ما به صورت خدمات جزئی و کلی در تمامی نقاط کشور برای شما عزیزان است . خرید ضایعات استیل و برنج نیزمانند بقیه ضایعات به نرخ روز است .

ما در سراسر اصفهان ازجمله اصفهان فعالیت می کند.برای فروش ضایعات آهنی به ما فقط کافی است که با ما تماس بگیرید.آلپرت ضایعات به شما این اطمینان را می دهد که هرگز از این که با ما همکاری کردید پشیمان نخواهید شد.

درجه بندی ضایعات آهن

 • ضایعات آهن سوپر ویژه : آهن آلات ساختمانی از قبیل تیرآهن، خرده میل گرد، گوشه ورق ضخیم ، نبشی، ناودانی و لوله های ضخیم کمتر از یک متر
 • ضایعات آهن ویژه : شامل ورق روغنی سیاه و بدون زنگ زدگی، تکه نبشی، سر تیر آهن، انواع میلگرد و چهار پهلوی کوتاه قد، تکه ناودانی ، لوله سیاه ضخیم، کناره ورق های ضخیم، انواع تسمه های آهنی ضخیم، قالب های بتنی
 • ضایعات آهن درجه یک : لوله سیاه صنعتی ، قوطی و پروفیل بدون زنگ زدگی، انواع لوازم موتوری سبک و سنگین، شاسی اتومبیل سنگین، سر و ته آبگرمکن بدون رسوب، انواع ورق های روغنی و سیاه رنگ دار، ریل قطار، آهن آلات شرکت برقی با مجوزسر و ته شوفاژ بدون رسوب(با کسر)، انواع چرخ دنده،
 • ضایعات آهن درجه چهار : انواع پلیسه زنگ نزده (با حداقل دو درصد کسر)
 • ضایعات آهن روغنی :به ورق هایی که به روش کار سرد تولید میشوند و در صنایع تولید قطعات خودرو و ماشین سازی و … کاربرد دارند.
 • ضایعات آهن گالوانیزه : به آهن آلاتی که پوشش گالوانیزه دارند اطلاق می شود مانند کانال های کولر، لوله آب و …

قیمت ضایعات آهن در اصفهان

طبیعتا ضایعات شامل اجسام و وسایل و قراضه هر چیزی می باشد و تعیین قیمت ضایعات باید بر حسب جنس و نوع آن تعیین شود . کارشناسان خرید ضایعات ما کلیه اطلاعات مفید پیرامون فروش ضایعات و نحوه قیمت گذاری ضایعات را در هر زمانی که با آنها تماس حاصل کنید در اختیارتان قرار می دهند.

بالاترین قیمت ضایعات را از ما بخواهید. بی نیازی از شرکت در مزایده های بزرگ برای فروش ضایعات به سبب پیشنهادهای فوق العاده ای است که آلپرت ضایعات به مشتریان خود برای خرید ضایعاتشان ارائه می دهد.

سوالات متداول خرید ضایعات آهن

سوالات متداول
قیمت ضایعات آهن بر چه اساس محاسبه می شود؟ جنس، وزن هر کیلو ، نوع  و نوسانات بازار آهن آلات نیز بر نرخ تمام شده ضایعات اثر دارد.
قیمت هر کیلو ضایعات در بازار روزانه دچار تغییر می شود؟ باتوجه به حجم بالای معاملات در بازار آهن آلات، قیمت ضایعات نیز روزانه و لحظه ای دچار تغییر می شود.
تسویه حساب در بخش خرید و فروش ضایعات  به چه صورتی انجام می‌شود؟ عرف معاملات ضایعات به صورت نقد انجام می‌شود
ضایعات سوپر ویژه و ویژه چه فرقی با هم دارند و ابعاد هر کدام چقدر است؟ از لحاظ ابعاد با هم متفاوت هستند، اندازه‌ها در سوپر ویژه زیر ۳۰ سانتیمتر می‌باشد.
هزینه حمل و نقل ضایعات به عهده مشتری خواهد بود یا فروشنده پرداخت می‌کند؟ هزینه حمل و نقل قل به عهده شرکت آلپرت ضایعات میباشد