ضایعاتی دارآباد – خریدار ضایعات در دارآباد تهران – 09125876456

ضایعات آهن

خریدار انواع ضایعات آهن در دارآباد تهران که با یک تماس میتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن ما را در محل خود ببینید آلپرت ضایعات با داشتن نیروی کمکی در کمترین زمان ممکن ضایعات شما را خریداری و با حساب نقد با شما تسویه کنند.

شرکت آلپرت ضایعات خریدار انواع ضایعات با بهترین قیمت در نیاوران تهران است.


جهت استعلام قیمت خرید با شماره ۰۹۱۲۵۸۷۶۴۵۶ تماس حاصل نمایید.


ضایعات آهن چیست؟

ضایعات آهن به هر نوع فلز آهنی اطلاق می‌شود که از دورریزه‌ها، بازیافت‌ها یا فرآورده‌های ناخالص حاصل از فرآیندهای صنعتی به دست می‌آید. این منابع معمولاً شامل تخریب ساختمان‌ها، اتومبیل‌ها، و یا تجهیزات صنعتی هستند.

انواع ضایعات آهن

به دو دسته اصلی تقسیم می‌شوند: ضایعات آهن خرد شده و ضایعات آهن ناخالص. ضایعات آهن خرد شده شامل تکه‌ها و قطعات کوچکی از فلز آهنی است که اغلب در فرآیندهای بازیافت برای تولید مواد اولیه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  • ضایعات آهن از تولید

از فرآیند تولید فولاد و آهن به دست می‌آید. این نوع ضایعات شامل پارچه‌ها، خودروهای اسکرپ، و قطعات تولیدی است که از دوران تولید خارج می‌شوند.

  • ضایعات آهن از مصرف

آثار اجسام فلزی که به دلیل فرسایش یا قدمت به عنوان ضایعات آهن محسوب می‌شوند. این مواد می‌توانند از ابزارهای قدیمی یا قطعات خراب شده باشند.

خریدار ضایعات آهن در دارآباد

خریدار ضایعات در دارآباد

بزرگترین خریدار ضایعات در دارآباد آلپرت ضایعات میباشد که شامل خرید ضایعات ، استیل ، ضایعات کابل ، میلگرد ، تیر آهن و دیگر ضایعات فلزی در دارآباد تهران با بالاترین قیمت و بهترین شرایط می باشد .

ضایعات آهن و فلز نیز ممکن است در مکان‌های مختلف، از جمله مناطق صنعتی و مسکونی یافت شود.ضایعات فلزی و ضایعات آهن دارای بالاترین قیمت و ارزش پولی برای خریدار ضایعات هستند.

خرید قراضه آهنی دارآباد

قیمت خرید و فروش ضایعات آهن در اکثر موارد بر حسب کیلو اعلام می گردد. هرچه مقدار معایب ذکر شده در آهن قراضه بیشتر باشد ، قیمت آن نیز کاهش می یابد.قیمت خرید ضایعات آهن پرس شده با پرس نشده با هم متفاوت است.

بطور کلی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت خرید ضایعات آهن ، میزان زنگ زدگی ، آلودگی و خرابی ، جنس و نوع آلیاژ می باشد.

کاربردهای فراوان ضایعات آهن

  1. بازیافت در صنعت فولاد
    ضایعات آهن از مواد اولیه مهم در تولید فولاد به حساب می‌آید. این مواد با عنوان “خام” به کارخانه‌های فولاد منتقل شده و به روند تولید و فرآوری می‌پردازند.
  2. تولید اشیاء فلزی دیگر
    ضایعات آهن نقش مهمی در تولید اشیاء فلزی مختلف دارند. از جمله محصولات تولید شده با استفاده از این ضایعات می‌توان به وسایل خانگی، ابزارآلات، و قطعات خودرو اشاره کرد.

درجه بندی انواع ضایعات آهن

درجه بندی ضایعات انواع و اقسام ضایعات

ضایعات آهنی سوپر ویژه

خرده میلگرد ، نبشی ، ناودانی ، ورق روغنی زنگ خورده

ضایعات آهنی ویژه

تیرآهن ، خرده های میلگرد با ابعاد بزرگتر ، قوطی ، پروفیل ، ورق روغنی سیاه و بدون زنگ زدگی ، تکه نبشی ، چهار پهلوی کوتاه قد ، تکه ناودانی ، لوله سیاه ضخیم

ضایعات آهنی درجه ۱

سیم و مفتول های کلافی شکل ، بدنه موتور سیکلت و کشتی ، شوفاژ و آبگرمکن برش خورده ، ورق ترانس و آرمیچر ، ریل های قطار ، قوطی پروفیل

ضایعات آهنی درجه ۲

تسمه های کلاف شده ، اتصال های گالوانیزه ، میلگرد های کلاف شده ، فنر های بانداژ ، تنه های دوچرخه ، اگزوز و بدنه ماشین ، بشکه ، بدنه های بزرگ

ضایعات آهنی درجه ۳

حلب ، سیم ، منبع اگزوز ، فیلتر نسوخته ، ورق گالوانیزه زنگ زده و رنگ شده ، شیلنگ های فشار قوی

ضایعات آهنی درجه ۴

انواع پلیسه زنگ نزده با حداقل دو درصد کسر

ضایعات آهن روغنی

ورق های جدید که ضخامت کمتر از یک میلی متر دارند

محصولات گالوانیزه

لوله آب ، کانال کولر

ضایعات آهن آلیاژی

فنرهای برش خورده ، چرخ دنده ، میل لنگ ، تسمه فنری سیم بکسل خردشده

ضایعات بدنه خودرو

بدنه های خودرو های اسقاطی و تصادفی

بازیافت ضایعات آهن و آلومینیوم

به دلیل تولید عظیم آهن و فولاد در قرن دوازدهم، نیاز به صنعت فرآوری ضایعات از منابع ثانویه وجود داشت و در نتیجه، این بخش به آنچه امروز است تبدیل شد.

واقعیت مهم این است که فولاد بیشترین حجم تولید را در بین هر فلزی دارد، که ممکن است دلیل ارزان‌تر بودن آن را توضیح دهد. همچنین دارای بالاترین ارزش پولی است.

فولاد اغلب در بخش‌هایی مانند ساختمان‌ها و سازه‌ها، ماشین‌آلات، وسایل، تجهیزات و وسایل نقلیه استفاده می‌شود، از این رو اکثر محصولات بازیافتی از این مواد ممکن است در این صنایع یافت شوند.

ضایعاتی دارآباد تهران

ما خریدار ضایعات آهن شما هستیم اگر شما هم به هر دلایلی مقداری آهن را در گوشه کناری از حیاط یا انباری جمع آوری کرده اید فرقی نمی کند چه نوع ضایعاتی باشد می تواند خورده آهن ،آهن قراضه ، شمشی و… ما ضایعات شما را با بالاترین قیمت روز از شما خریداری می کنیم.

شماره خریدار ضایعات آهن در دارآباد تهران

اگر شما هم ضایعاتی را جمع آوری کرده اید و به دنبال یک خریدار خوب می گردید با ما تماس بگیرید ما خریدار انواع ضایعات  شما هستیم وتمامی ضایعات شما را با قیمت بالاتر از شما خریداری خواهیم کرد با یک تماس در کوتاهترین زمان میتوانید آلپرت ضایعات خریدار ضایعات در تهران را در محل خود ببینید.


جهت استعلام قیمت خرید با شماره ۰۹۱۲۵۸۷۶۴۵۶ تماس حاصل نمایید.


مرکز خرید ضایعات دارآباد

امروزه شرکت های بسیار زیادی در مزایده های مختلف ضایعات خود را به مزایده می‌گذارند تا بتوانند آن را با قیمت مناسب و قیمت خوب به فروش برسانند ولی مطمعن باشید ک شرکت ما به بالاترین قیمت روز ضایعات شما را خریداری کرده در محل باسکول تسویه نقدی هم انجام میدهد.

آلپرت ضایعات بهترین مرکز خرید ضایعات در تهران میباشد , شما مشتریان عزیز میتوانید فقط با یک تماس ما را در شرکت و محل فروش ضایعاتی خود ببینید.

خریدار ضایعات آهن در دارآباد تهران

بهترین خریدار ضایعات در دارآباد تهران

شما می توانید لوازم آهنی فراوانی را در خانه و یا محل کار خود مشاهده نمایید، این لوازم پس از مدتی استفاده به مواد بی مصرفی برای شما مبدل می شوند. که می توانید با فروش این نوع از ضایعات، صاحب درآمدی شوید. شرکت آلپرت ضایعات خریدار انواع ضایعات با بهترین قیمت در دارآباد تهران.

به زائداتی که در کارخانه های سازنده ی مواد آهنی نیز تولید می شود اشاره نمود. ضایعات صنعتی معمولا دارای حجم بالایی می باشند به همین دلیل فروش و بازیافت آن ها خیلی به صرفه تر از معدوم کردن آن هاست.

قیمت روز ضایعات آهن و آلومینیوم

قیمت ضایعات آهن بر حسب نوع آهن و تناژی که مورد خرید قرار می گیرد تعیین می شود. آهن آلات دارای انواع مختلفی هستند که برخی از آنها قیمت بیشتری نسبت به نمونه های دیگر دارند .برای اطلاع از پیرامون قیمت ضایعات آهن می توانید با کارشناسان مربوطه در این مرکز تماس حاصل فرمایید.

عوامل موثر در قیمت ضایعات آهن

میزان بازار ضایعات آهن قیمت ضایعات آهن بیشتر به میزان تقاضا و عرضه در بازار بستگی دارد. اگر تقاضا برتر باشد و مقدار زیادی ضایعات در دسترس باشد، قیمت معمولاً کاهش می‌یابد.
کیفیت ضایعات آهن کیفیت ضایعات آهن نیز تأثیرگذار است. ضایعات با کیفیت بالا که بازیافت آسان تری داشته باشند، معمولاً با قیمت بالاتری معامله می‌شوند.
تاثیرات بازار جهانی تغییرات در بازار جهانی نیز قیمت ضایعات آهن را تحت تأثیر قرار می‌دهد. تغییرات در قیمت‌ها یا تحریم‌ها می‌توانند قیمت را به شدت تحت تأثیر قرار دهند.
محل قرارگیری منبع ضایعات آهن محل قرارگیری منبع ضایعات نیز در تعیین قیمت تأثیرگذار است. ممکن است در مناطق خاص قیمت بالاتر یا پایین‌تری داشته باشد.
شرایط اقتصادی و صنعتی شرایط اقتصادی و صنعتی نیز نقش مهمی در تعیین قیمت ضایعات آهن دارند. در دوره‌های رکود اقتصادی، قیمت‌ها ممکن است کاهش یابد، در حالی که در دوره‌های رونق، قیمت آن افزایش یابد.

سوالات متداول

روش فروش ضایعات به شما به چه صورتی انجام میگیرد؟

شما فقط کافی است با یکی از شماره های موجود در سایت با ما تماس حاصل فرمایید تا ما در کمترین زمان برای خرید ضایعات شما مراجعه کنیم.

شما چه نوع ضایعاتی را خریداری می کنید؟

خریدار انواع ضایعات آهن ، آلومینیوم ، ماشین آلات فرسوده ، خودروهای فرسوده ، داغی ، خریدار ضایعات کلی شرکت ها و … می باشیم.

قیمت ضایعات آهن بر چه اساس محاسبه می شود؟

تعیین قیمت ضایعات آهن، علاوه بر جنس، به وزن هر کیلو و نوع آن بستگی دارد. نوسانات بازار آهن آلات نیز بر نرخ تمام شده ضایعات اثر دارد.

قیمت هر کیلو ضایعات در بازار روزانه دچار تغییر می شود؟

باتوجه به حجم بالای معاملات در بازار آهن آلات، قیمت ضایعات نیز روزانه و لحظه ای دچار تغییر می شود.

هزینه حمل و نقل و بارگیری ضایعات به عهده چه کسی است؟

هزینه حمل و نقل به عهده  آلپرت ضایعات میباشد.


اگر به دنبال فروش ضایعات آهن خود به بالاترین قیمت در دارآباد هستید، فقط کافیست با شماره ۰۹۱۲۵۸۷۶۴۵۶ تماس بگیرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *