روش بازیافت آهن قراضه

روش بازیافت آهن قراضه

روش بازیافت آهن قراضه


روش بازیافت آهن قراضه

روش بازیافت آهن قراضه در حال حاضر در ایران تنها كمتر از یك سوم از نیازهای تولیدكنندگان فولاد را به صورت زباله تأمین می كند ، در حالی كه تولیدكنندگان فولاد می توانند با ایجاد كارخانجات فرآوری صنعتی و همچنین زباله های صنعتی ، فلزات را در هر منطقه به طور مشترک پردازش كنند. شرکت آلپرت ضایعات در خدمت فروشندگان عزیز میباشد.

روش بازیافت آهن قراضه

روش بازیافت آهن قراضه

بازیافت آهن قراضه

روش بازیافت آهن قراضه قراضه فلز به طور گسترده در سراسر جهان برای بازیافت و استفاده مجدد از خطوط تولید استفاده می شود. امروزه در کشورهای توسعه یافته علاوه بر طبقه بندی و تفکیک صحیح و دقیق ، به صورت پودر ، بسته بندی و همراه با افزودنی های لازم در صنعت تولید قطعات فروخته می شود. اما هنوز هم در کشور ما برای ذوب شدن در کوره ها مورد استفاده قرار می گیرد.

در صنعت ریخته گری از کوره های القایی برای تولید محصولات چدن با دمای حداکثر 1450 درجه سانتیگراد استفاده می شود و در صنعت فولاد از کوره های برقی استفاده می شود که تا 1950 2000 تا 2000 درجه سانتیگراد حرارت می یابد. در ریخته گری های سنتی بیش از یک تن کوره های دوار استفاده نمی شود.

قراضه آهن

قراضه آهن

مراحل بازیافت آهن قراضه

اولا مراحل بازیافت قراضه آهن که از ورق های نازک ساخته شده است ، درون کوره بارگیری می شود و از آنجا که این نوع قراضه ها سریعتر ذوب می شوند ، از این نوع قراضه ها برای بارگیری کوره و بستن یک سوم کوره استفاده می شود و سپس قراضه ذوب می شود. به عبارت دیگر ، ضایعات با ضخامت بیشتر یا همانطور که از ضایعات آنها مشخص است ، بار زیادی را در کوره می ریزند که به دلیل ذوب درون کوره در زمان کمتری ذوب می شود. به طور معمول ، کوره ها در طی یک و نیم تا دو ساعت کاملاً ذوب می شوند و پس از استخراج سرباره یا سرباره ، مواد افزودنی به ذوب اضافه می شوند تا استاندارد سازی ذوب برای یک محصول خاص انجام شود. سپس نمونه برای تجزیه و تحلیل به آزمایشگاه ارسال می شود. پس از آزمایشات شیمیایی و مکانیکی ، آزمایشگاه نتیجه را به واحد ذوب گزارش می دهد تا اینکه تجزیه مذاب دقیقاً استاندارد شود.

روش بازیافت آهن قراضهقراضه آهن

Comments are disabled.