خرید و فروش ضایعات آهن

خرید و فروش ضایعات آهن در این مقاله می خواهیم آهن قراضه (قراضه آهن) را به شما معرفی کرده و انواع مختلف آن را نام ببریم و همچنین توضیح کوتاهی در مورد روند تشکیل آهن قراضه داشته باشیم. شرکت آلپرت ضایعات در زمینه خریدار ضایعات آهن و خریدار ضایعات ساختمانی در خدمت شماست.

ضایعات آهن چیست

در جواب ضایعات آهن چیست میتوان گفت به محصولات معیوب و ضایعات چدن و ​​فولاد که امکان استفاده مجدد ندارند ، ضایعات فلز گفته می شود. ضایعات یا به عبارت دیگر موادی که می توانند بازیافت شوند ، ضایعات نامیده می شود ، معمولاً موادی که در صنعت ساخت و ساز یا حتی خودروسازی دور ریخته می شوند و می توانند به عنوان زباله بازیافت شوند.

بر خلاف قراضه ، قراضه و آهن ارزش پولی دارند و از نظر اقتصادی قابل توجه هستند و ضایعات آهن را می توان به چرخه تولید بازگرداند. به آنها قراضه نیز گفته می شود

ضایعات چیست

ضایعات یعنی واحدهایی که استاندارد تولید محصول را ندارند و حالت اصلی خود را از دست داده اند ، بنابراین نمی توانند کار خود را انجام دهند و از کار یا همان روند تولید خارج می شوند یا با قیمت قراضه به فروش می رسند. حذف یا به عنوان بخشی از مواد اولیه تولید همان محصول یا سایر محصولات استفاده شود. باشد. به مقدار یا تعداد ضایعات کالایی که از مقدار طبیعی یا عدد ضایعات بیشتر باشد ، ضایعات غیرطبیعی آن محصول گفته می شود. زیرا انتظار وقوع آنها وجود ندارد و می توان آنها را کنترل کرد.

زائدات:

ضایعات همچنین برای مواد اولیه ، ضایعات یا ضایعات برش قیچی زائدات نیز نامیده می شود. این گونه های ضایعات در طی فرآوری مواد اولیه برای تولید محصول نهایی ایجاد می شوند و نمی توانند برای همان منظور مورد استفاده مجدد قرار گیرند. به عنوان مثال: تکه های نامنظم چوب در تولید میز و صندلی یا تکه های ورق آهن بریده مانده.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *