نقش ضایعات آهن چیست؟


خرید ضایعات آهن در بهارستان

خرید ضایعات آهن در بهارستان  برای خرید و فروش ضایعات در بهارستان با بالاترین قیمت روز و تسویه حساب نقدی کافیست با آلپرت ضایعات تماس حاصل فرمایید , مدیر بنگاه ضایعاتی مرتضی تهرانی با شماره تماس 09125876456 جهت فروش ضایعات در بهارستان در خدمت شما میباشد بنگاه خرید و فروش ضایعات به صورت شبانه روزی در خدمت همشهریان بهارستانی میباشد و در صورت نیاز کافیست با شماره ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

09125876456

ضایعات بهارستان

بهارستان شهرستانی در جنوب غرب استان تهران است که از سال ۱۳۸۹ با ترکیب بخش‌های گلستان و بوستان (نسیم شهر) از شهرستان رباط کریم مستقل گردید.برای فروش ضایعات در بهارستان به صورت نقدی میتوانید با ما تماس بگیرید.

مرکز خرید ضایعات در بهارستان

مرکز خرید ضایعات در بهارستان بوسیله بنگاه ضایعاتی آلپرت هست که شما مشتریان عزیز می‌توانید صرفا با یک تماس مارا در کمپانی و محل فروش ضایعاتی خویش مشاهده کنید. امروزه موسسات بسیار متعددی در مزایده های گوناگون ضایعات خویش را به مزایده میگذارند تا بتوانند آن را با بها مطلوب و بها عالی به فروش برسانند اما مطمین باشید ک کمپانی ما به بالاترین ارزش روز ضایعات شمارا خریداری کرده در محل باسکول تسویه نقدی هم جاری ساختن می‌دهد.

خرید ضایعات آهن با بالاترین قیمت

خریدار ضایعات آهن بالاترین قیمت بایستی پیش از عقد تفاهم نامه با فروشنده ضایعات آهن گفتگو گردد و تفاهم نامه و حالت تفاهم نامه خرید ضایعات آهن اعلام گردد. با شایسته ترین مشورت کردن کوشش میکنیم ضایعات شما‌را به طور حق بیمه و تسویه نقدی خریداری کنیم. برای فروش ضایعات آهن خویش با ما تماس حاصل نمایید.

خرید به قیمت بالا در کل کشور

ضایعات شما به بالاترین قیمت توسط گروه آلپرت ضایعات خریداری شده و تسویه آنی صورت خواهد گرفت.

کارشناسی برآورد قیمت در محل

تیم آلپرت ضایعات آماده کارشناسی قیمت در بهارستان برای تمامی اصناف ، ارگان های دولتی و خصوصی می باشد.

پاسخ گویی شبانه روزی

تمامی مشتریان گرامی میتوانند در هر ساعت از شبانه روز جهت استعلام قیمت و مشاوره با ما در ارتباط باشند.

 

حمل و بارگیری رایگان

بارگیری و حمل ضایعات از مشتری هیچ هزینه ای دربر نخواهد داشت و بر عهده آلپرت ضایعات خواهد بود .

انواع ضایعات آهن و درجه بندی آن

به طور کلی ضایعات آهن از نظر درجه بندی به دسته های مختلفی همچون ضایعات آهن سوپر ویژه ، ویژه ، درجه یک تا درجه سه ، روغنی ، آلیاژی ، ضایعات آهن گالوانیزه و … تقسیم بندی می شود. در ادامه نمونه ای از هریک از این دسته بندی ها ارائه شده است :

درجه بندی ضایعات انواع و اقسام ضایعات
ضایعات آهنی سوپر ویژه خرده میلگرد – نبشی – ناودانی – ورق روغنی زنگ خورده
ضایعات آهنی ویژه تیرآهن – خرده های میلگرد با ابعاد بزرگتر – قوطی – پروفیل – ورق روغنی سیاه و بدون زنگ زدگی – تکه نبشی – چهار پهلوی کوتاه قد – تکه ناودانی – لوله سیاه ضخیم – کناره ورق های ضخیم، انواع تسمه های آهنی ضخیم – قالب های بتنی – پرسی میلگرد – رینگ اتومبیل – موتور یخچال پله شده
ضایعات آهنی درجه ۱ سیم و مفتول های کلافی شکل – بدنه موتور سیکلت و کشتی – شوفاژ و آبگرمکن برش خورده – ورق ترانس و آرمیچر – ریل های قطار – قوطی پروفیل – انواع چرخ دنده – شاسی های ماشین های سنگین – لوله سیاه صنعتی
ضایعات آهنی درجه ۲ تسمه های کلاف شده – اتصال های گالوانیزه – میلگرد های کلاف شده – فنر های بانداژ – تنه های دوچرخه – اگزوز و بدنه ماشین – بشکه – بدنه های بزرگ – انواع توری – سیم جوش – توری مرغداری – لوله بار سبک
ضایعات آهنی درجه ۳ حلب – سیم – منبع اگزوز – فیلتر نسوخته – ورق گالوانیزه زنگ زده و رنگ شده – شیلنگ های فشار قوی
ضایعات آهنی درجه ۴ انواع پلیسه زنگ نزده (با حداقل دو درصد کسر)
ضایعات آهن روغنی ورق های جدید که ضخامت کمتر از یک میلی متر دارند
محصولات گالوانیزه لوله آب – کانال کولر
ضایعات آهن آلیاژی فنرهای برش خورده – چرخ دنده – میل لنگ – تسمه فنری سیم بکسل خردشده
ضایعات بدنه خودرو بدنه های خودرو های اسقاطی و تصادفی

قیمت خرید و فروش ضایعات در بهارستان

قیمت ضایعات آهنی و فلزی در بهارستان بر پایه ی استاندارد های خاصی جايگاه بندی گردیده و بها ها نیز بر طبق همین جايگاه ها متعدد میباشد. این فرمان سبب ساز گردیده که استحضار از بها روز ضایعات آهن برای فروشندگان و خریداران ضایعات آهن به یک الزام مبدل شود. بطور کلی از مهمترین دست اندرکاران تاثیرگذار بر ارزش خرید ضایعات آهن ، کالا و نوع آلیاژ میباشد. بها خرید ضایعات آهن گالوانیزه با نوع آلیاژی و روغنی آن متعدد میباشد . خلال این ، طریق های بازاریابی و بسته بندی و مورد ها این چنینی نیز بر ارزش آهن ضایعاتی اثر گذار میباشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *